Kadın ve Moda

Plise Etek Kombinleri

24.06.2019
Plise Etek Kombinleri

Herkesin bildiği üzere yaz aylarında bulunulmakta. Ama bu sıcak yaz günlerinin sonrasında sonbahar gelecektir ve sonbaharın gelişiyle beraber sonbahar sezonu için sonbahara uygun bir şekilde giysi dolaplarının yeniden organize edilmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Sıcak yaz aylarının arkasından gelen sonbahar ve sonbaharın serin havaları için sıcak bir şeyler bulmak için mükemmel bir zamanlama olabilmektedir. Bunun için fikir arayan her kıza yakışabilecek olan bir etek çeşidi olan pliseli etekler bu sezonda yine moda olan parçalar arasında bulunmaktadır. Giysi dolaplarını gelecek mevsim için yenileyecek olan kişiler için her daim şık olmasına yardım eden etek modelinden bahsedilmektedir. Bu sebepten dolayı bu kişilere son yılların trend parçası ve bu yıl da oldukça trend olan metalik plise etek kombinleri seçilebilir ve satın alınması tavsiye edilmektedir.

Gri Plise Etek Kombinleri

Plise etek modeli, biraz tartışmalı ve özeldir, ama kesinlikle kıyafette oldukça çekici bir hava olduğu aşikâr bir durumdur. Bu tarza sahip olan etekler oldukça farklı şekillerde kombinlenebilme özelliğine sahip bir tarzı oluşturmaktadır. Yapılan kombinlere göre kimi zaman ilginç bir tarzı yansıtırken yapılan kombinin değişmesiyle birlikte de oldukça çekici olarak adlandırılabilir bir hal alabilmektedir. Yani plise etek alarak bunu kombin yaparak giymek isteyen kızların kendi tarzlarını oluşturdukları şekilde giymeleri modacılar tarafından tasnif edilmektedir.  Zaten sokaklarda yaygın olan bu moda trendini de yakından takip ederek ilham alınabilir ve ya bu makaleyi okumaya devam ederek de plise etek kombinlerinin nasıl yapıldığını, nelerin yapılması gerektiğini nelerin yapılmaması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Siyah Plise Etek Kombini

Başlıklar

Plise Etek Tercih Edilmesinin Sebepleri

• Bu etek kadınlara ekstradan bir zarif ve kadınsı görünüm vermesi sebebiyle tercih edilir.

• Boyu olduğundan daha uzun göstermesinden dolayı tercih edilir.

• Fazla baseni olan kadınların basenlerini gizlemesi konusunda oldukça yardımcı olan parçalardır.

• Beli vurgulayarak daha hoş bir görünüm vermesi açısından tercih edilir.

• Özel davetlerde ve özel günlerde günlük olarak, davetlerde, toplantılarda, sokakta kısaca her ortamda giyilmesi sebebiyle oldukça tercih edilmektedir.

• Her yaştaki bayana yakışmasından kaynaklı tercih edilmektedir.

[haber id=”41423″]

Plise Etekleri Nasıl Kombin Yapmak Gerekir?

En Güzel Plise Etek Kombini Şık

Eğer ki günlük hayatta metalik etekleri kombinleyenleri çok beğeniyor ve sizin istiyorsanız daha spor parçalarla kullanabilirsiniz. Spor ayakkabılarla, bilekte biten botlarla, farklı desen ve modellerdeki sweatshirtlerle, değişik tişörtler ve mevsime göre ince ve ya kalın dökümlü kazaklar ile iyi alternatifler oluşturacaktır. Üst kısımda çok spor ve sade bir parça var ise alt kısmına kibar bir topuklu da tercih edebilirsiniz. Metalik plise etekleri normal kumaşla yapılmış olan plise etek modellerine nazaran daha gösterişli görülmektedir. Metalik plise etekler değişik parçalar ile birleştirilerek çok daha trend ve sıra dışı bir şekilde kombin yapılmış olmaktadır. Ayrıca bu etekler gece kullanımı için de aynı şekilde ideal birer kurtarıcı parçalar haline dönüşmektedir. Şık bir topuklu ayakkabı ile kombinlenebilir ve ipek, şifon bluzla ya da yine şık bir tişört ve ya ceket ile kombinlenerek herhangi bir davete katılabilirsiniz.

Plise Etek Kombin Yolları

• Gömlek İle Kombin

• Tshirt İle Kombin 

• Kazak İle Kombin

• Crop Top (kısa üstlerle) İle Kombin

• Deri Ceket İle Kombin 

Gömlek İle Kombin

Renkler ile oynayıp bunun sayesinde çok hoş görünümler elde edilebilir. Beyaz renkli bir gömlek ve pembe tonlarda bir pileli etek ile bahar  ve yaz günlerine kızıymış gibi mevsimlere uyum sağlayabilirsiniz. Ayrıca plise etekler kombinlenirken modacılar çoğunlukla gömleklerle birlikte kombinlemektedir. Çünkü plise eteğin üzerine gömlek en çok yakışan parçalar arasında en ön sıralarda gelmektedir.

En Güzel Plise Etek Kombinleri

Tshirt İle Kombin

Plise etekleriniz ile birlikte kombinlemiş olduğunuz tişörtler de size hem spor hem de salaş bir hava katacağına emin olabilirsiniz. Ayrıca en güzel yanlarından birisi de rahat olmanın yanında da güzel bir zerafet de katacağı bilinmektedir. Acabalar ile zannetmeyin ki tişörtle uyum sağlamaz aksine bu düşünce yanlıştır ve plise etekler tam tersine daha da dikkat çekici bir havaya bürünebilir.

Kazak İle Kombin

Yaz aylarında Tshirt ile ince gömlekler ile kombini yapılan plise etekleri havaların soğumaya başlamasıyla birlikte giyilmeyecek mi diye düşünenlere özel bir kombin olarak da kazak ile kombinleme de vardır. Havanın serin olduğu zamanlar için ise iyi bir alternatif olarak kullanılabilir parçalardır. Plise eteğin üzerine kazağı bırakarak çok tatlı bir görünüm elde edilebilir. Bunun yanı sıra kombini tamamlamak için topuklu ayakkabı kullanmak çok daha uygun olacaktır. Ve bu sayede şık bir bitiş sağlanacaktır.

Crop Top (Kısa Üstler )İle Kombin

Her kombin de böyle bir kıstas yoktu. Ancak sadece buna özel bir durum var o da şu ki plise eteğini Crop top yani kısa üstler ile kombinlemiş olanların göbek ve ya bel ve göbek çevresinde yağlanma gibi problemi olmayan kişilerin yapmaları doğru olacaktır. Bu tarz bir kombin ince bele sahip kadınlara çok yakışan bir tarzı ifade etmektedir. 

En Güzel Plise Etek Kombini

Deri Ceket İle Kombin

Şuan için doğru olmayan bir kombindir çünkü yaz aylarında doğru olmayan bir giyim tarzıdır. Ancak havaların biraz daha soğumaya başladığı bahar aylarında ve kış aylarında oldukça mantıklı denilebilecek bir kombin çeşidini ifade etmektedir. Deri parçalar güzel görünmenin en baş kaynağı denebilecek potansiyele sahip parçalardır. Topuklu ve ya düz ayakkabılarla da bu görünümü daha güzel bir şekilde sonlandırabilme şansına sahipsiniz.

[haber id=”38993″]

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar