Kadın ve Moda

Yağmurlu Havada Etek Giyilir Mi

09.11.2019
Yağmurlu Havada Etek Giyilir Mi

Yağmurlu havada etek kombini yapabilir ve şıklığınızla göz doldurabilirsiniz. Tabii etek kombininizi yağışlı bir günde çorap kombini ile tamamlamanız daha hoş görünmenizi sağlar. Çorap, çizme, bot, kaban, mont ve şapka gibi parçalar yağmurlu günlerde ve tabii ki sonbahar-kış mevsiminde sizi şıklığa ulaştıran kombinler oluşturmanıza yardımcı olur. Yağışlı havada, mini eteklerinizi uzun çizmeler ile tamamlayabilirsiniz.

Yağmurlu Havalar için Etek Modelleri 2020

Aynı şekilde uyumlu bir çorap ile renk ahengini de yakalayabilirsiniz. Etek kombinleri, elbise kombinleri ve pantolon kombinleri gibi çeşitli kombinleri, sonbahar ve kış mevsiminde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Her mevsime özel, giysi tasarımları bulunur. Bu nedenle etek modellerinin de, kış mevsimi için tasarlanmış birbirinden özel modellerine ulaşabilirsiniz.

2019 Yağmurlu Havalar için Etek Modelleri

Başlıklar

Yağmurlu Hava Kombinleri

Yağmurlu hava kombinleri, birbirinden özel giysi parçalarının bir arada kullanıldığı kombinlere sahiptir. Yağışlı havaları, ilkbahar ve sonbahar-kış mevsimi olarak düşünecek olursak, ilkbahar mevsiminde daha ince trençkot gibi montları ve spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ama sonbahar mevsiminde, daha kalın mont ve kabanları yağışlı günlerde kombin yapmanız gerekir, aynı şekilde su geçirmeyen bot-çizme ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Yağmurlu Havalar için Etek Modelleri 2019

Dilerseniz zevkinize göre bir şapka seçimi ile kombini bütünleyebilirsiniz. Yağışlı günlerde de böylece daha şık görünmenize yardımcı olur. Etek kombinleri, pantolon kombinleri, elbise kombinleri, çorap ve çizme kombinleri gibi her türlü kombini yağmurlu günlerde tercih edebilirsiniz.

Yağmurlu Havada Elbise Giyilir Mi

Yağmurlu havada elbise kombini şık bir palto ya da kaban ile tamamlanabilir. Ayrıca elbiseniz kısa ise şık bir çizme ile bütünleyebilir ve şapka kullanabilirsiniz. Elbiseniz uzun ise dilerseniz çizme yerine kısa bot tercihi de yapabilirsiniz. Şapka modellerini, tamamlayıcı bir parça olarak düşünebilirsiniz. Yağmurlu günlerde de işlevi açısından, size yardımcı olan hoş parçalardan biridir.

Yağmurlu Havalar için Etek Modelleri

Palto ve kaban ya da mont gibi parçaları, elbisenizin modeline göre tercih edebilirsiniz. Uzun bir elbise tercihinizi, kısa deri bir mont ile ya da havanın sertliğine göre, son dönemlerin popüler pelüş ya da kürk montlarını tercih edebilirsiniz.

Yağmurlu Havada Kot Ceket Giyilir Mi

Yağmurlu hava kombinleri arasında kot ceket kombinleri de dikkat çeker. Tabii yağışlı havalarda da rahatlıkla giyebilirsiniz. Ama özellikle ilkbahar mevsiminde havanın daha yumuşak olduğu dönemlerde tercih edebilirsiniz. Sonbaharın ilk demlerinde de tercih edilebilir, ayrıca siyah kot ceket kombinlerini sonbahar döneminde değerlendirebilirsiniz.

2020 Yağmurlu Hava için Etek Kombinleri

Yağmurlu havalarda kombin yaparken dikkat etmeniz gereken ayrıntı, ayakkabınızın su geçirmez olması olmalıdır. Ayrıca mevsimsel şartlara göre, havanın sert ya da yumuşak durumuna göre tercih edeceğiniz mont, kaban veya paltonun ince-kalın olması olmalıdır. Tabii ki renk uyumu açısından da, kabanınızı kahverengi tercih ederseniz siyah gibi her türlü giysilerinizle rahatlıkla giyebilirsiniz. Taba bir bot ve çizme ya da bej çizme de rahatlıkla kullanabileceğiniz kombinler sunar.

[haber id=”47137″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar