Kadın ve Moda

Platin Sarısı Ombre

27.09.2019
Platin Sarısı Ombre

Platin sarısı ombre işlemi, platin sarısı renklerinin bir arada kullanıldığı farklı nüansları içerir. Soğuk ve sıcak platin sarısı tonlarının geçişleri ile olağanüstü bir görünüm kazanabilirsiniz. Özellikle ilk defa platin sarısı kullananlar, tek renk yerine birden fazla platin sarısı tonlarını tercih edebilir ve böylece deneyimleyebilir. Tek renk kullanılmadığı için, renk geçişleri ile ten renginize de daha uyumlu bir hale gelebilir.

Yeni Platin Sarı Ombre Modelleri

Özellikle koyu saç rengine sahipseniz, ilk etapta saçlarınızın platin sarısı rengine dönemeyeceği için ombre uygulamaları ile doğal saçlarınız üzerinde deneyebilirsiniz. Böylece size yakışıp yakışmayacağı konusunda da fikir edinebilirsiniz. Ayrıca platin sarısı ombre işlemi platin renk geçişleri ile oldukça çekici görünmenizi sağlayacaktır.

Platin Sarı Ombre Modelleri

Bu yüzden platin sarısı rengi ile saçlarınızın tamamını boyamaya karar verdiğinizde de birden farklı platin renklerini, ombre ile bir arada kullanabilirsiniz. Platin renkleri; elmas, gümüş, beyaz gibi tonları içerir. Soğuk etkisi ve sıcak etkisi içeren renk tonlarına sahiptir. Platin sarısı ombre uygulaması, farklı tonların bir arada kullanıldığı etkileyici bir işlemdir.

Başlıklar

Platin Sarısı Renkleri

Platin sarısı ombre saç tekniğinde; platin renklerinin, gümüş, buz sarısı, elmas rengi ya da sıcak sarı tonları bir arada kullanılabilir. Böylece çarpıcı bir görünüme sahip olursunuz. Uzun ya da kısa saçlarınızın boyutu fark etmeksizin, platin sarısı renkleri ile ombre uygulaması oldukça cazibeli görünmenizi sağlar.

Platin Sarı Ombre Modelleri Yeni

Örneğin; küllü platin sarısı bir renk elde etmek istiyorsanız, ombre işlemi idealdir. Saç renginize göre; saçlarınızın diplerine küllü sarı, orta ve uç bölümlerine doğru ise uyumlu bir platin rengi uygulanabilir. Platin renklerinin canlı ve soğuk tonları, farklı renk nüanslarına sahiptir. Ten renginize ve zevkinize göre, soğuk buz etkisi yaratan tonlarını veya sıcak sarı tonlarını değerlendirebilirsiniz. Ya da birden fazla platin renk tonunu, ombre gibi saç teknikleri ile renk geçişlerinde bir arada kullanabilirsiniz.

Platin Sarı Ombre Modelleri 2019

Kısa Saçlara: Platin Ombre

Özellikle kısa bob stili saçlarınız varsa, platin renkleri ile ombre işlemini deneyimleyebilirsiniz. Böyle büyüleyici görüneceğinizi söyleyebiliriz. Platin sarısı saç modellerini incelediğinizde, en çarpıcı ve havalı olan saç stillerinin, kısa tarza sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu yüzden yeni bir saç stili için, saçlarınızı kısa kestirebilir ve platin sarısı tonları ile boyayabilirsiniz. Platin ombre kısa saçlara oldukça hoş bir etki yaratır.
Ayrıca görünümünüze modern bir dokunuş katar. Bob saç stili kestirdiğiniz saçlarınıza; gümüş, elmas veya soğuk-sıcak sarı tonlarından herhangi biriyle, ombre geçişleri yaptırabilirsiniz.

2019 Platin Sarı Ombre Modelleri

Uzun Saçlara: Platin Ombre

Uzun saçlarınız içinde, ombre işlemleri özellikle tavsiye edilir. Böylece soğuk ve sıcak platin sarısı tonlarını bir arada kullanabilir ve tek renk etkisi yerine havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Platin sarısı renkleri; gümüş, elmas, beyaz renkleri içerir. Ayrıca buz sarısı, küllü sarı ve sıcak sarı gibi tonlar ile bir arada kullanılabilir. Soğuk etkisini sevenlere; küllü platin sarısı ve buz sarısı ile ombre uygulamalarını tavsiye edebiliriz. Ombre ile diplerde soğuk dokunuş, uçlara doğru ise sıcak bir görünüm sağlayabilirsiniz.

[haber id=”45273″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar