Kadın ve Moda

Örgü Mutfak Önlükleri

29.05.2014
Örgü Mutfak Önlükleri

Sizinle mutfaklardaki kire yağa kısmen de olsa gardımız olan örgü mutfak önlüklerinden örnekler verdik.

Becerikli hanımların ellerinden çıkmış örgü mutfak önlüğü modelleri gerçekten çok şıklar. Hanımların mutfaktaki şıklıklarını korumakta da iddialı oldukları belli.

Örgü mutfak önlüğü modelleri geçmişte daha revaçtaydı. Fakat plastik malzemelerin son zamanlarda ucuz bir şekilde her alanı işgal etmesi ile örgü mutfak önlüklerini birazcık unuttuk.

Eminiz ki sizle de paylaştığımız örgü mutfak önlüğü modellerini gördükten sonra elinize tığ veya şiş alıp kendinize özgü mutfak önlükleri öreceğinizi umuyoruz.

Tığ işi mutfak önlüklerinde gördüğünüz gibi kimisi sanki üzerinize oturan bir elbise görünümündeler. Cepli örgü mutfak önlükleri ise kullanışlı cepleri ile dikkat çekiyor.

Örgü mutfak önlüğü örneklerini kendi bedeninize uydurabilirsiniz. Yine örgü mutfak önlükleri üzerinde farklı aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Örgü Mutfak Önlüğü Örnekleri

Örgü mutfak önlüklerini arkasına su geçirmesini engellemek isterseniz bir naylon geçirebilir ve daha kullanışlı bir hale dönüştürebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. sulatan dedi ki:

    ne kadar da güzel mutfak önlük modelleri varmış acaba daha farklı yani naylon olanlardan yok mu o modeller daha kullanışlı oluyor da.

  2. tuğçe dedi ki:

    özellikle 1 resimde ki örgü modeli çok hoşmuş.

  3. gonca dedi ki:

    el örgüsü mutfak örgü modelleri pasta yapmak için çok kullanışlı oluyor bu yüzden resimdeki birinci modeli çok beğendim.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar