Tığ İşi Bayan Patik Modelleri

5
4

Patik modellerini biz bayanlar hem görünüşü hem de görünüşü açısından çok severiz. Farklı ve kolay modelleri ile tığ işi patik modellerini paylaşıyoruz bu yazımızda da sizlerle.

Kış aylarında evlerdeki en sıcak giysilerimizin başında gelir patikler. Hal böyle olunca farklı modellerde ve renklerde patik modellerine sahip olmak da şart oluyor haliyle. Yalnızca kendimiz için mi hediyeleşmek için çeyiz için de farklı patik modelleri örer veya hediye alırız.

Özellikle büyüklerimiz bizlere hatıra olsun diye bildikleri ellerinden gelen el emeği göz nuru patik örneklerinden örüp hediye ederler.

Bu patik modellerinden bir tanesi de tığ işi patik modelleridir. Oldukça basit ve şık duran tığ işi patik modellerini örmeye yeni başlayan bayanlar da kolaylıkla örebilir.

Son zamanların moda ayakkabısı babet tipinde tığ işi bayan patik modelleri hemen her yaştaki hanımın gözdesi son zamanlarda. Tabi farklı ayakkabı modellerinin uyarlamasının yapıldığı tığ işi patik modelleri hazıra iyice alışan genç bayanların da ilgisini çekmeyi başarıyor.

İşte sizin için bir araya getirdiğimiz tığ işi bayan patik örneklerimiz.

Önceki İçerikTunus İşi Çorap Modelleri
Sonraki İçerikÖrgü Bardak Altlıkları

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz