Kadın ve Moda

Tığ İşi Bayan Patik Modelleri

16.01.2014
Tığ İşi Bayan Patik Modelleri

Patik modellerini biz bayanlar hem görünüşü hem de görünüşü açısından çok severiz. Farklı ve kolay modelleri ile tığ işi patik modellerini paylaşıyoruz bu yazımızda da sizlerle.

Kış aylarında evlerdeki en sıcak giysilerimizin başında gelir patikler. Hal böyle olunca farklı modellerde ve renklerde patik modellerine sahip olmak da şart oluyor haliyle. Yalnızca kendimiz için mi hediyeleşmek için çeyiz için de farklı patik modelleri örer veya hediye alırız.

Özellikle büyüklerimiz bizlere hatıra olsun diye bildikleri ellerinden gelen el emeği göz nuru patik örneklerinden örüp hediye ederler.

Bu patik modellerinden bir tanesi de tığ işi patik modelleridir. Oldukça basit ve şık duran tığ işi patik modellerini örmeye yeni başlayan bayanlar da kolaylıkla örebilir.

Son zamanların moda ayakkabısı babet tipinde tığ işi bayan patik modelleri hemen her yaştaki hanımın gözdesi son zamanlarda. Tabi farklı ayakkabı modellerinin uyarlamasının yapıldığı tığ işi patik modelleri hazıra iyice alışan genç bayanların da ilgisini çekmeyi başarıyor.

İşte sizin için bir araya getirdiğimiz tığ işi bayan patik örneklerimiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. şule dedi ki:

  pembe tığ işi ile örülmüş bayan patik modelinin fiyatı nedir acaba.

 2. şeyma dedi ki:

  renkleri ile örneklenmiş tığ işi patik modelleri muhteşem. Ayrıca en bi sevdiğim modeller var.

 3. şuraa dedi ki:

  tavşanlı patik modeli ne kadar da güzelmiş acaba bu modelin fiyatı nedir.

 4. yağmur dedi ki:

  tığ işi bayan patik modelleri çok güzel hatta bir kaç tane örmek isterim.

Tüm Hakları Saklıdır.