Kadın ve Moda

Örgü Bardak Altlıkları

16.01.2014
Örgü Bardak Altlıkları

Evinin her köşesinde el becerilerinin konuşmasını isteyen bayanlar için örgü modellerimize bir yenisini daha ekleyerek örgü bardak altlıklarını paylaştık sizlerle.

Biz hanımlar evimizin her köşesinde mutfağından banyosuna yatak odasından salonuna kadar kendi elimizin emeğini ve kendi izlerimizi taşımasını isteriz. Bunun en güzel örneği ise örgü bardak altlık modelleridir.

Sakın örgü bardak altlığı da olur mu demeyin. Biz hanımlar istersek neler olmaz ki? Hem de en güzel şekilde örgü bardak altlıkları ortaya çıkar.

Tabi şunu da eklemeden geçmeyelim hanımlar hem kendi dokunuşlarını taşırken evlerine hem de ekonomik olmasında dikkat ederler. Örgü bardak altlık örnekleri paylaşımlarımızdan da göreceğiniz gibi işin ekonomik boyutuna da cuk diye oturuyor.

Evinizde ister dantel ipi olsun ister yün ip olsun artan iplerinizi değerlendirerek örebilirsiniz bu kullanışlı aksesuarlarınız örgü bardak altlıklarını.

Üstelik örgü bardak altlık modelleri ve yapılışı da oldukça basit. İster şiş ister tığ işi örgü bardak altlık örnekleri ve yapılışı olsun oldukça kolay. Bildiğiniz basit örgü teknikleri ile birbirinden farklı bardak altılıklarına sahip olabilirisiniz.

Paylaştığımız örgü bardak altlıklarından da göreceğiniz gibi hanımların en çok tercih ettiği modelleri arasında meyve desenli örgü bardak altlıkları ve çiçek desenli örgü bardak altlık modelleri var.

Tabi dantelin zarafetini taşımak isteyen bayanlar için ise renkli dantel bardak altlık modelleri oldukça şık bir tercih olacaktır.

Sizler için oluşturduğumuz bol resimli örgü bardak altlık modelleri umarız hoşunuza gider ve işinize yarar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. gülhannn dedi ki:

    örgü bardak altılıkları çok hoşuma gitti sehpaları korumak için iyi fikir teşekkürler

  2. deniz dedi ki:

    evet birbirinden güzel bardak altlıkları var tığ işi altlık modellerinden yapmayı düşünüyorum.

Tüm Hakları Saklıdır.