El Örgüsü Battaniye Modelleri

03.07.2013
8.145
A+
A-
El Örgüsü Battaniye Modelleri

Bu yazımızda el örgüsü battaniye modellerine yer verdik. Rengârenk birbirinden farklı ve oldukça şık duran bu el emeği göz nuru örgü battaniye modellerini sizlerin de beğeneceğinden eminiz.


Her ne kadar piyasada oldukça farklı çeşitte kalitede ucuzundan pahalısına hazır battaniyeler olsa da el örgüsü battaniyelerin yeri bir başkadır. El emeği olmasından kaynaklanıyor olsa gerek örgü battaniye modelleri sanki daha sıcak tutmaktadır.

El örgüsü battaniyeler üşüdüğümüz zamanlarda hem sıcak tutmasının yanı sıra oldukça şık görüntüye de sahipler. Sadece uyurken üstümüzü örttüğümüz bir eşya değil aynı zamanda yatak örtüsü olarak da örgü battaniye modelleri çok şık bir görüntü veriyor.

El örgüsü battaniye örnekleri yine battaniye modeliyle takım biçiminde örülen kırlent kılıflarıyla birlikte koltukların kanepelerin üzerinde şık bir aksesuar olarak yerini alıyor. Biz de sizlerle bu şık el örgüsü battaniye modellerinden en çok gözümüze çarpanlarını paylaşıyoruz.

Yine günlük herhangi bir yerde kullanmak için artan iplerinizi değerlendirmek için iyi bir yol olarak örgü battaniye modellerini önerebiliriz.

Örgü battaniye modellerini ister şiş ile ister tığ ile beğendiğiniz modele göre örebilirsiniz. Malum battaniyelerin boyutları şişlere göre bir hayli büyük olduğundan genellikle parça parça daha doğrusu motifler yardımıyla örgü battaniye modellerini elde edebilirsiniz.

Tığ veya şiş fark etmez basit örneklerle oldukça güzel battaniye modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Birçok mağazada gördüğünüz modelleri çok daha ucuza kendi ellerinizle kolaylıkla örebilirsiniz.


Sizlerinde kendi el emeğinizle sahip olabileceğiniz örgü battaniyelerinizle mutlu günler geçirmenizi dileriz.

 

 

 

 

 

 


FOTO GALERİ / El Örgüsü Battaniye ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.