Örgü Nihale Modelleri

1
5

Bugün sizlerle sıcak tencereleriniz ve ilk sofralarınız için el emeği örgü nihale modellerini paylaştık.

Ev hanımlarının sıklıkla kullandığı nihale modelleri sıcak tencere, sıcak demlik gibi mutfak eşyalarının altına koymak ve yemek masalarının yanmasını zarar görmesini önlemek için kullanılan örgü nihale örnekleri çok faydalı bir gereçtir.

Anadolu da kadınlar nihaleye altlık derler. Altlık deyip geçmeyin. Çok işe yarıyorlar. Bayanlar için tabi ki kullanışlılık önemli fakat en önemli özelliği görselliktir. Hele birde örgü işine girince örgü nihale modelleri şık ve güzel olmalı. Hem masamızı sıcaktan korumalı hem de sıcak tencerenin altında şık durmalı.

Bir çok nihale çeşidi bulunmakla birlikte biz sizlere bu nihale örneklerinin içinden farklı nihale modelleri olan örgü nihale modellerine yer verdik. örgü örmeyi seven ve bir çok araç gerecini örgü örerek süsleyen bayanlar için yaptık bu çalışmamızı.

Örgü nihale modelleri ile mutfağınızın uyumuna ayak uydurarak istediğiniz dekoratif çizgiler yakalayabilir mutfağınızı göz zevkine uygun hale getirebilirsiniz. İlk önce mutfağınızın renk uyumuna göre ip ve nihale örneği seçmelisiniz. Sonrada isterseniz hazırladığımız örnekler olduğu gibi örebilir yada farklı dokunuşlar yaparak en güzel nihale örnekleri örebilirsiniz.

Sizlere basit nihale örneklerinin resimlerini aşağıda hazır hale getirdik. Paylaşmış olduğumuz altlık örneklerine bakarak umarım rahatlıkla örebilirsiniz. Nihale örneklerimiz genellikle şık ve estetik modellerden oluşmakta. Daha ziyade göze hitap eden renkler içeren ve özellikle farlı motifler ile çok estetik bir nihale modelleri çıkmış ortaya. Hayvan motifli nihale örneği, kelebekli nihale örneği, çiçekli nihale örneği, renkli nihale örneği, meyve motifli nihale örneği ve farklı nihale örnekleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Örgü Nihale Modelleri

Önceki İçerikYalancı Su Böreği
Sonraki İçerikÖrgü Magnet Modelleri

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz