Örgü Bebek Tulum Modelleri 2013

23.04.2013
2.340
A+
A-
Örgü Bebek Tulum Modelleri 2013

Bebekleriniz için kış hazırlığı yazın sıcak günlerinin yaklaştığı şu günlerde başlar. İşte sizinle kışın bebeklerinizi sıcacık tutmanın bir yolu daha olan örgü bebek tulum örneklerini paylaşıyoruz.

Şirin yavrularınızı daha da şirin gösterecek örgü bebek tulumları birbirinden farklı model ve çeşitte. Kimisi bahçıvan modelinde askılarından düğmeli kimisi fermuarlı örgü bebek tulumlarının. Kız bebek ve erkek bebek 2013 örgü bebek tulumları ise birbirinden farklı desenlerde olsa da aynı modelde örülebiliyor.

Bir bütün halinde görülen örgü bebek tulum modelleri bebeğinizi büsbütün sararak bebeğimin sırtı açılır üşütür gibi problemleri engelleyerek bebekleri sıcacık tutabiliyor.

Kapüşonlu örgü bebek tulum modellerinden örerek bebenizin başını da sıcacık tutabilir veya patikli tulum modellerinden örerek ayaklarının üşümesini engelleyebilirsiniz. Yani ellerinizle hazırladığınız bebek örgü tulum modelleri ile minik yavrularınızı soğuktan korumanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Bebek örgü tulum modellerini bir nevi uyku tulumu gibi düşünüp gece bebeğinizi uyuyunca da kullanabilirsiniz.

Biraz örülme şekli bakımından farklı gözükse de örgü bebek tulum modellerini örmek çok da zor değildir. Elinizden geldiği ölçüde dümdüz ördüğünüz örgü bebek tulumlarını armalarla kurdelelerle zevkinize göre zenginleştirebilirsiniz.

 

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.