Mezuniyet İçin Saç Önerileri 2013

25.04.2013
2.776
A+
A-
Mezuniyet İçin Saç Önerileri 2013

Hayatınızdaki en özel günlerden bir tanesi de mezuniyet töreninizin veya balonuzun olduğu gündür. Bu özel günde kıyafetinizin şıklığını tamamlamanız için sizlerle mezuniyet için saç önerilerini paylaşıyoruz.

Mezuniyet için saç modellerinden birini seçerken dikkat etmeniz gereken birinci nokta nasıl bir tören olacağı olmalı. Gösterişli balo mu yoksa daha sade bir tören mi?

Dikkat etmeniz gereken ikinci nokta ise kıyafetiniz olmalı. Örneğin hareketli kesimlerin yer aldığı bir kıyafet modeli için mezuniyet için saç modellerinden yoğun buklelerin olduğu daha hareketli saçlar yerine daha düz sade bir topuzu tercih edebilirsiniz. Böylece kıyafetinizle saçınız birbirini dengeleyerek karmaşık bir görüntü oluşturmamış olursunuz. Yakası kapalı bir kıyafetle de yine toplu saç modellerini tercih etmelisiniz.

2013 mezuniyet balosu saç modellerine baktığımızda geçtiğimiz yılların aksine daha sade modeller göze çarpmakta. Özellikle dalgalandırılmış saçların toplanması oldukça ön plana çıkıyor. Saçını açık bırakmayı tercih eden bayanlar için ise yine dalga verilmiş saçlarını bir tarafta bırakmalar mezuniyet saç modelleri için iyi bir seçenek olacaktır.

Kısa saçlara sahipseniz tercihiniz hareketli fön veya maşayla şekillendirilmiş iri dalgalar olmalı. Her zaman olduğu gibi mezuniyet için saç önerileri de sizin özel bir gündeki şıklığınızı tamamlayacak en önemli faktörlerden. Umarız yazımız ve görsellerimizle sizlere yardımcı olabilmişizdir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.