Dantel Örnekleri ve Modelleri, Yapılışı

22.02.2013
3.480
A+
A-
Dantel Örnekleri ve Modelleri, Yapılışı

2013 en yeni dantel örnekleri ve en güzel şık dantel modelleri bayanların hiçbir zaman vazgeçemeyeceği ev dekorasyon eşyalarından biridir.

Ev içerisinde hemen hemen bütün odalarda birbirinden güzel danteller kullanım alanı bulurlar.

Bu yazımızda dantel örneklerinin nasıl yapıldığından ve en güzel dantel modellerinde bahsedeceğiz. Özellikler tığ ile örülen tığ dantel modelleri var ki hem zahmetli ama bir o kadar da şık ve kullanışlılığı bakımından bayanların gözdesidir.

2013 yılının en moda dantel örnekleri ve modellerini sizler için toparladık ve resim galerimizde beğeninize sunduk.

Çeşit çeşit rengârenk dantel modelleri en başta oturma odamızda gözümüze çarpar. Vitrinlere ayrı bir şıklık katan dantel modelleri misafirlerimizin gözlerini kamaştırır.

Televizyon üstüne koyduğumuz tığ işi narin ve şık dantel modelleri ayrı bir hava katar oturma odamıza. Sehpanızın üstünde ve yemek masanızın üstünde salona muhteşem bir hava katan, evinize şık bir görünüm kazandıran el işi tığ ile örme dantel modelleri evlenecek olan kızlarımızın çeyizlerinin vazgeçilmez eşyalarından dır.

En güzel dantel örneklerimizi mutfakta ve yatak odalarımızda da bolca kullanırız. Yatak odamızda pike takımlarında ve perde uçlarında kullanım alanı bulur.

Dantel modelleri birçok tarzda yapılabilmektedir. En önde gelen dantel örnekleri tığ ile yapılan dantel modelleridir. Diğer bir örme tarzı ise iğne ile örülen dantel modelleridir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hayriye dedi ki:

    dantel örneklerinizi sevdim çok harikalar örnekleri ve renkli olması daha da hoş olmuş