Yağmurlu Hava Kombini Erkek

09.11.2019
438
A+
A-
Yağmurlu Hava Kombini Erkek

Yağmurlu bir sonbahar ya da ilkbahar gününde hoş bir kombin ile şıklığınızla öne çıkabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken birkaç noktaya dikkat etmek yeterlidir. Yağmurlu hava kombini erkek trendlerine baktığımızda karşımıza öncelikle, şık bir kaban ve bot seçimi öne çıkar. Kış şıklığını ortaya seren, öncelikle kaban ve ayakkabı seçimidir. Bu nedenle erkeklerinde hoş ve şık bir kaban ya da trençkot seçimi ve tabii ki bot tercihlerini iyi yapmaları gerekir.

2020 Erkek Yağmurlu Hava Kombinleri

Yağmurlu havalara karşı, özellikle yağmur geçirmez bir bot seçimini tercih etmenizi öneririz. Bot rengi ile kabanınızın aynı ton nüanslarına sahip olmasına dikkat edebilirsiniz. Böylelikle göz kamaştıran bir hoşluğa ulaşmanız da daha kolay olur.

Erkek Yağmurlu Hava Kombinleri 2020

Yağmurlu hava kombinleri, kadın ve erkekler için şık parçaları bizlere sunar. Sonbahar ve kış mevsiminde önce çıkan trend kombinler, kaban ve bot-çizmeler ile tamamlanır. Tabii yağmurlu havaların etkili olduğu ilkbahar mevsimini de düşünürsek, ilkbahar da daha çok trençkot tasarımları dikkat çeker. Birbirinden özel şık trençkot modellerini ilkbahar mevsiminde değerlendirebilirsiniz.

2019 Erkek Yağmurlu Hava Kombinleri

Trençkotları sonbaharın ilk günlerinde yağmurlu havalarda yine tercih edebilirsiniz, tabii ama kış mevsiminde daha çok deri ceketlere ya da kabanlara yer verebilirsiniz. Yağmurlu günlerde de kabanlarınız ile şık bir şapka uyumu yakalayabilir ve şıklığınızla öne çıkabilirsiniz. Yağmurlu havaların şık kombinleri; kaban, bot-çizme ve şapka uyumu olduğunu söyleyebiliriz. Şemsiye taşımak istemeyenler için, şapka tercihi oldukça ideal ve şık bir seçim olacaktır.

Yağmurlu Havada Kot Ceket Giyilir Mi

Yağmurlu havada kot ceket kombinleri de rahatlıkla yapabilirsiniz. Ama ilkbahar aylarında genel olarak kullanabileceğiniz bu kombini, sonbaharın sadece ilk günlerinde yapmanız uygun olur. Havanın soğuk etkisi ile tabii ki sonbahar kış geçişinde kot kombinleri geri planda kalır. Ama özellikle ilkbaharın yağmurlu günlerinde, kot ceket ve kot pantolon kombinleri öne çıkan, trendler arasındadır.

Erkek Yağmurlu Hava Kombinleri 2019

Kot pantolon ve kot ceketinizi spor bir ayakkabı ile ilkbahar gününde kombin yapabilirsiniz. Sonbahar mevsimi için kot ceketinizi bot ile kombinleyebilirsiniz.

Yağmurlu Hava Kombini Kadın

Yağmurlu hava kombini kadın trendlerine baktığımızda, kıyafet kombin çeşitliliği ile göz doldurduğunu görüyoruz. Yağışlı havalara özgü birbirinden özel ve şık kombinler elde etmeniz oldukça basit. Etek kombinleri, pantolon kombinleri, elbise kombinleri gibi her bir parça ile hoş bir kombin yapabilirsiniz. Sonbahar ve kış mevsiminde, şıklığınızı öne çıkaran parçalar ise muhakkak ki kaban ve bot, çizme kombinleridir. Tabii şapka gibi tamamlayıcı aksesuar da özellikle yağışlı havalarda sizi şık bir görsellik sunar.

Erkek Yağmurlu Hava Kombinleri

Şapka uyumunu, çizmeniz ya da kabanınız ile tamamlayabilirsiniz. Böylece şemsiye taşımak istemeyenler için güzel bir seçim olur. Şapka kombini, yağışlı günlerin vazgeçilmezi olduğu gibi kış mevsiminin ve tabii ki her mevsiminin, kendine özgü tasarım şapkaları ile şık parçalarından biridir.

Yağmurlu Hava Kombinleri

Yağmurlu hava kombinleri arasında her kıyafet parçasını bir arada kullanabilirsiniz Önemli olan her kombinde olduğu gibi doğru parçaları bir araya getirebilmektir Ayrıca tabii...

FOTO GALERİ / Yağmurlu Hava Kombini Erkek

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.