Yeni Sezon Yazlık Pantolon Modelleri 2013

02.05.2013
1.126
A+
A-
Yeni Sezon Yazlık Pantolon Modelleri 2013

Bu yazımızda yeni sezon yazlık pantolon modellerine yer verdik. Havaların ısınmasıyla birlikte kışlıklar artık yerlerini yazlıklara bırakmaya başladı. Dolayısıyla günlük hayatta en çok kullandığımız pantolonların da yaza ayak uydurma zamanı geldi.

İster günlük ister iş veya özel gün olsun biz bayanların sıklıkla kullandığı pantolonlar da tabii ki değişen modadan nasibini az veya çok aldı. Ortaya oldukça renkli 2013 yazlık pantolon modelleri ortaya çıktı.

Yazlık pantolon modelleri 2013 yılında oldukça renkli gözükmekle birlikte bu renklilik hem klasik tercih eden hem spor tercih edenlere yansımış. Tabi desenli yazlık pantolonlarda oldukça canlı ve hoş duruyor. Yazın sıcak enerjisine ayak uyduruyor.

Yeni sezon yazlık pantolon modellerinin renklerin hem pastel tonlar hem de neon renkler ortaya çıkıyor. Kesimlerinde ise dar paçalı pantolonlar var fakat bu pantolonlar hem dar paça hem de kısa bilekte bitiyor. Dar kesim bir pantolon üzerine giyineceğiniz salaş bir tişört veya şifon buluz ile oldukça şık görüntüler elde edebilirsiniz.

İspanyol paça pantolonlar da 2013 yazlık pantolon modelleri arasında yer alan kesimler arasında. Hem hoş bir görüntü veriyor hem de kesimi dolayısıyla rahatlık sağlıyor. 2013 yazlık pantolon modellerinde İspanyol kesim tercih ettiğinizde yine şifon bluz giymenizi ve altına giyineceğiniz.

Desenli yazlık pantolon modellerine gelirsek leopar, yılan derisi, zebra desen, puantiyeli ve daha birçok desen yer alıyor. Özellikle dar kesimlerde kullanılan desenli pantolon modelleri iyi kombinlendiğinde çok hoş görüntüler ortaya çıkıyor. Bunun için üzerine giydiğiniz tişört veya bluz sade desenli ve sade bir kesime sahip olması gerekiyor.

 

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.