Kadın ve Moda

Mavi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

01.09.2020
Mavi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Mavi; rahatlama, huzur, güven, dürüstlük gibi çok değerli anlamlar taşıyan bir renktir. Kot pantolonların genel rengi mavidir. Fakat bunun yanında kumaş pantolonlarda da mavinin çok çeşitli renkler kullanılmaktadır. Özellikle enerjik ve canlı renkleri seçenler saks mavisini daha çok tercih etmektedir. Giyilen kıyafetlerde ve kullanılan aksesuarlarda renk uyumu çok önemlidir. Uyum olmadığında şıklığı ve tarzı yakalamak çok zordur. Mavi pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir konusu, giyimine, kuşamına önem verenlerden duyacağınız bir sorudur.

Ayakkabı pantolonların altında direk göze çarptığından dolayı uyumun yakalanması çok önemlidir. Spor tarzı seçenler kot pantolon tercih eder. Klasik tarzı benimseyenler ise kumaş pantolonları tercih etmektedir. Hangi tarz olursa olsun dışarı çıkarken altına giyilecek ayakkabının dikkatlice seçilmesi gerekir.İnsanların üzerinde güzel bir tesir bırakmak için Mavi pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir hususuna özen gösterilmelidir.

Örneğin hiç tanımadığınız biriyle ilk görüşmenizde kişi sizi bütün olarak değerlendirecektir. Bütünlüğü sağlamak adına pantolon, ayakkabı, gömlek uyumu önemli olacaktır. Giyim konusunda ve ayakkabı seçiminde ciddi rakamlar vererek profesyonel yardım almaya gerek yok. Yazımızı dikkatlice okuyun ve uygulamaya geçin. Bu sizi şık ve tarz sahibi yapmak için yeterli olacaktır.

Başlıklar

Mavi Pantolon Ayakkabı KombinleriMavi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Mavinin açık tonları daha çok bahar ve yaz aylarında kullanılmaktadır. Mevsimin etkilerini artırmak, canlanmak ve daha enerjik olmak için renklerin tetikleyici etkisi vardır.  Kış ve sonbahar aylarında da mavinin daha koyu tonları kullanılır. Dışarı çıkacaksınız ve mavi pantolon giymeye karar verdiniz sıra ayakkabıya geldi. Mavi pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir sorusunu sorup cevabını uygulayarak çok şık bir şekilde çıkabilirsiniz.

Mavi pantolonun altına giyeceğiniz ayakkabının rengini seçmeden önce ne tarz olması gerektiğine kara vermelisiniz. Ayakkabının tarzını ve modelini pantolonunuzun kesimi belirlemelidir. Saks mavinin özellikle trend olduğu zamanımızda;

  • Bilekte biten ve dar paça modelde pantolonlarda babet, sneakers ve loafer tarzı ayakkabılar tercih edilmelidir.
  • İspanyol paça pantolonların düz taban ayakkabılarla kullanılması pek doğru değildir. Paça kısmı geniş olduğundan dolayı ayağı kapatır ve hoş bir görüntü ortaya çıkmaz. İspanyol Mavi pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir sorusuna öncelikle modelini söyleyerek cevap vermek gerekir. Topuklu botlar, dolgu topuk ayakkabılar, stilettolar, platform topuklar İspanyol paça pantolonlar için en uygun olan ayakkabı modelleridir.
  • Skinny ve skinnyankler pantolon modellerinde stiletto tarzı topuklu ayakkabılar çok zarif bir tarz oluşturmaktadır.
  • Yüksek bel mavi pantolonlarda ise yine stilletto tercih edebilirsiniz.

Mavi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Pantolonların tarzına göre ayakkabınızın modelini belirlediniz. Sıra şimdi rengini belirlemeye geldi. Spor bir kıyafet giydiniz, kot veya spor bir mavi pantolon çektiniz ve çok enerjik görünmek istiyorsunuz. Canlı ve enerjik imajınızı oluşturmak için rengarenk ayakkabı giyebilirsiniz. Kırmızı, pembe, açık mavi, sarı, mor gibi renkleri içinde barındıran ayakkabı Mavi pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir sorunuza cevap olacaktır.

Mavi Pantolona Mavi Ayakkabılar

Kot pantolon giydiniz ve ayakkabı seçeceksiniz. Modayı takip ettiğinizin en güzel göstergesi mavi kotun altına giyeceğiniz koyu mavi ayakkabılar olacaktır. Koyu mavi seçimi aynı zamanda kendinize duyduğunuz güvenin de bir göstergesi de olacaktır. Pantolonun üzerine beyaz bir gömlek veya bluz giydiyseniz ayakkabınızın üzerinde küçük küçük beyaz kareler olmasına özen gösterirseniz tarzınıza kendinizden bir şey katmış olursunuz.

Gömleğiniz beyaz diye ayakkabının tamamen beyaz olması veya beyazın yoğun olması biraz klasik olacağından tercih etmemenizi tavsiye ederiz. Lacivert, bebe mavisi, kobalt renginin içinde küçük detayların bulunduğu ayakkabılar çok tarz duracaktır. Trend olmak için mavi pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir olduğunu araştırdığınız gibi gömleğinizin üzerine giyeceğiniz hırka veya ceketinizi de belirlemelisiniz.

Mavi Pantolonla Siyah Ayakkabılar

Mavi kotlar gündelik hayatın vazgeçilmez en rahat seçeneğidir. Gündelik giyilir olması mavi kotların basit bir parça olduğu anlamına asla gelmez. Mavi kotun altına cilalanmış bir siyah ayakkabı giyin ve tarzınızın nasıl değiştiğiniz kendi gözlerinizle görün. Modern ve şık bir tarz yakalamak için güzelce parlatılmış siyah bir ayakkabı yeterli olacaktır. Ayakkabı türü çizme, spor ayakkabı olabileceği gibi mokasen de olabilir. Suni veya hakiki deri olması önemli değildir.

Mavi kotun altına giyerek tarzınızı modernleştirmek için dikkat etmeniz gereken seçenek parlayan bir deri olmasıdır. Kot mavi pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir olduğunu siyahla kombinlediğinizde günlük hayatta, toplantılarda, özel davetlerde ve yemeklerde kullanabilirsiniz. Saks mavisi gibi canlı mavi tonunun altına da siyah çok şık durmaktadır. Saks mavisi pantolonlarda ayakkabı modeli tercihinizin stiletto olması daha şık, dikkat çekici ve zarif olacaktır.

Mavi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Mavi Pantolonla Koyu Kahverengi Ayakkabı

Kahverengi her renkle uyum yakalayan bir renk değildir. Biraz daha özenli kullanılması gerekir. Fakat kotun mavisinde harika durmaktadır. Sağlam bir tarz ve modern bir stil için kotunuzun altına veya kot rengindeki kumaş pantolonlarınızın altına kahverengi ayakkabı giyebilirsiniz. Şayet kış aylarındaysanız veya soğuk zamanlardaysanız size önerim ayakkabı renginizle ceket veya mantonuzu uydurmanızdır. Rahat ve konforlu mavi pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir? Tabi ki rahat kahverengi spor ayakkabı.

Mavi Pantolonla Bej Ayakkabı Trendi

Kahverengi yağmur ve çamurun olduğu kış aylarında rahatlıkla giyilir. Kirlenme derdi yoktur. Kirlense bile fazla belli etmediğinden gönül rahatlığıyla giyilebilir. Yaz veya ilkbahar aylarında iseniz mavinin altına bej rengini tercih edebilirsiniz. Bejin tercih edilmesi sadece hava durumlarından kaynaklanmamaktadır. Aynı zamanda bej, trend bir renk olduğu için de tercih edilmelidir. Herkes gibi mavinin altına beyaz veya siyah giymek oldukça klasik.

Standartlar içinde yer almak yerine farklılığı seçenlerden iseniz kesinlikle mavi pantolonunuzu bej ayakkabıyla kombin yapmalısınız. Ayakkabınızla üst kıyafetinizin uyumunu tutturduğunuzda trendi yakaladınız demektir. Şehir dışı gezilerinde, günlük mavi pantolon altına hangi renk ayakkabılı giyilir? sorusunun trend cevabı bejdir.

Bu anlamda spor ayakkabıların tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Spor ayakkabılar sadece sporda giyilmez. Zamanımızda tasarlanan ve nerdeyse özel gecelerde dahi giyilebilecek ışıltıda spor ayakkabılar vardır. Spor ayakkabınızın rengini bej seçin, mavi pantolonunuzla istediğiniz yere gidin. Bej rengi spor ayakkabınızın üzerinde hafifi maviler olursa hareketlilik kazanırsınız. Renklerin çok yoğun olmamasına ve çok büyük desenler olmamasına özen göstermelisiniz. Seçimleriniz hem rahat olacak hem de aradığınız tarzı ve trendi yakalamış olacaksınız.

Mavi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Saks Mavi Pantolonlarla Giyilebilecek Ayakkabılar

Nerdeyse her mevsim giyilebilecek bir renktir saks mavisi. Saks mavisi ile yaptığınız kombinleri ruhunuzun enerjisini dışarı yansıtacaktır. Şık, zarif,güzel görünmek için saks mavi pantolon altına hangi renk ayakkabı giyilir sorunuzun cevabı;

  • Metalik renkli ayakkabıları seçerek dikkat çekici ve şık olabilirsiniz. Ayakkabınızın tasarımını pantolon modelinize uydurduğumuz müddetçe harika bir kombin elde edersiniz.
  • Pudra renkli ayakkabıları giyerek yumuşacık bir geçiş yaparsınız. Pantolonunuzu öne çıkarır. Ofiste çalışırken, günlük gezmelerinde giyilebilecek bir kombindir.
  • Nude ayakkabılar seçerek kombinizi riskte atmadan stilinizi garanti altına alırsınız. Nude ayakkabılar her renkle uyum sağlar. Saks mavi ile kombin yapıldığında gözü yormaz ve harşka durur.
  • Yeşil renkli stiletto ayakkabıya ne dersiniz? Yeşille saks evet uyum sağlar ancak tonu iyi ayarlandığında. Her yeşil olmaz. Koyu yeşil ve pastel tonlarındaki yeşiller tercih edilmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar