Kadın ve Moda

Maşalı Dağınık Topuz Modelleri

22.01.2021
Maşalı Dağınık Topuz Modelleri

Kabarık görkemli bir maşalı dağınık topuz elde etmek istiyorsan bu yazımız tam sana göre o zaman. Ev de oturduğumuz yerden denediğimizde elde ettiğimiz o güzel harika dağınık topuzunu, dışarı çıkarken bir türlü yapamayız hep. Sen de kesinlikle aynı dertten şikayetçi isen bu kulübe hoş geldin o zaman.

Maşalı Topuz Saç Modeli 2019

Maşalı dağınık topuz modellerinden bahsedeceğiz, sana en çok yakışan dağınık saç modellerini tanımak istiyorsan bu yazı tam senin istediğin gibi. Dağınık saç topuz modelleri denilince aklına sadece ev topuzu gelmemeli. Bu yazımız da doğal topuz tarz modellerini, kolay topuz yapımı işlemi ve topuz yaparken dikkat etmen gereken noktaları öğreneceksin. Kusursuz muhteşem bir dağınık topuz elde etmek için ihtiyacın olan ilham kaynaklarını ve önemli noktaları seçtik. Öncelik olarak dağınık topuzun her modelin de olmazsa olmazlarıdır maşa kullanımı vardır. Elegan saç modellerini seviyor isen maşalı dağınık topuz modelleri çok beğeneceksin. Bu topuz saç modeli için öncelik olarak saçlarını saç maşası ile dalgalandırmalısın. Daha sonrasın da da saçlarını burarak şık dağınık topuz görünümü vermelisin. Bu saç modelini önemli toplantılarda ya da romantik görüşmeler de tercih edebilirsiniz. Maşalı dağınık topuz gelin saç modelleri arasında da oldukça popülerdir.

2019 Maşalı Topuz Saç

Başlıklar

Maşalı Dağınık Topuz Modelleri

Dağınık topuz modelleri denildiği zaman aklımıza ilk olarak maşalı dağınık topuz modelleri gelmektedir. Bu kabarık maşalı görünümlü saç topuz modelleri için saçlarını tek bir sefer de topuz yapmak yerine daha salaş görünmeleri için adım adım şekillendirme işlemi yapmalısın. Saç topuzunu öncelik olarak tutamlara ayır teker teker maşa işlemi yap daha sonrasın da da bu tutamları topuzuna sabitleyerek daha dolgun görünme işlemini sağlamış olursun. Arta kalan saç tutamlarını da serbest bırakıp şık dağınık bir topuz elde edersin.

Maşalı Topuz Saç 2019

Topuz Modelleri Dağınık

Uzun ya da kısa saçlıların herkesin yapabildiği topuz modelleri dağınık bulunmaktadır. Kısa saçlı olanlar için dağınık topuz modeli her ne kadar zor görünse de başarabileceğinize emin olabilirsiniz. Dağınık topuz işlemi yaparken aradan kısa saçlarınızın çıkmaması için saç spreyi kullanıp ondan yardım alabilirsiniz. Kısa saçlarınızın hepsini topuz yapmak yerine yarım topuz modelini denemenizi öneririm. Böylelikle de saçlarını daha rahat kontrol altına alırsın. Mükemmel dağınık bir topuz modeline ulaşmanız için bu ipuçlarını değerlendirmeyi unutmamanız gerekir.
Nemli saçlarınıza şekillendirici saç köpük uygulayın ve sonrasın da, şekillendiricinin eşit şekilde dağılması için saçlarını nazikçe taramalısınız. Saçlarınızı kuruduktan sonra saçlarınızı tepede atkuyruğu şekli vererek, saç uçlarına hacim veren spreyi uygulamalısınız . Saçınızı lastik tokanın etrafına sararak tel tokalarla sabitleyip işlemi bitirin bu kadar.

[haber id=”40087″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar