Kadın ve Moda

Madecassol Krem

05.07.2019
Madecassol Krem

Madecassol krem, Güzel kokusu ve ekonomik olması sayesinde de cilt tahrişlerinin tedavisinde kullanılan rakipleri arasında öne çıkan Madecassol, Bayer firması tarafından üretildiği için pek çok cilt yapısı için güvenli bir üründür.

Başlıklar

Madecassol Merhem Nedir?

Madecassol merhem nedir derseniz. Hücre yenileyici bu krem Centella Asiatica bitkisinin özünden elde edilen Gotu Kola etken maddesinden dolayı da, cilt lekelerinin ve sivilce izlerin de olanın yanı sıra, güneşten kaynaklı olan lekeler ve yara-yanık izlerinin de giderilmesin de oldukça etkili bir yanık ve yara merhemi bulunmaktadır.

Madecassol Krem Fiyatları

Madecassol Krem Fiyat

Madecassol krem fiyat hemen her eczaneden kolaylıkla temin edilebilecek, reçetesiz satılan ve 7.25 TL’lik oldukça ekonomik fiyatıyla cildindeki ve yüzündeki güneş lekelerine, sivilce izlerine, yanık ve yara izlerine, cilt çatlaklarına ve daha pek çok soruna çözüm bulmak isteyenler tarafından çok sevilen ve sıklıkla tercih edilen bir pomaddır. Cilt lekeleri için krem listemizin en başındaki merhemdir.

[haber id=”40410″]

Madecassol Ne Kremi

Madecassol ne kremi ve ne için kullanılır diye soranlara da bir de madde madde olarak, Madecassol kreminin de kullanım alanlarını ve cilde olan faydalarını sıralamak istemekteyiz.

Madecassol Krem Fiyatı

BONUS: Madecassol ve Hametan Krem karıştırarak elde edeceğin merhemin mükemmel bir hücre yenileyici ve doku onarıcı cilt kremi oluşturduğunu biliyor muydunuz? • Akne izlerinin giderilmesinde etkildir; Ergenlik döneminden ya da sivilceli herhangi bir dönemden arda kalan, geçmiş ancak yüzdeki ve sırttaki izleri hala duran akne izleri ve sivilce skarlarının görünümünün hafifletilmesinde Madecassol krem oldukça etkilidir.Sivilce lekelerine kesin çözümdiğer yöntemler için ilgili yazımıza göz atınız • Güneşin zararlı ışınlarına bağlı lekeleri geçirir; özellikte yaz aylarında güneşin zararlı UV ışınları sebebiyle bazı hassas ciltlerde oluşan parça parça görünümlü, koyu renkli lekeleri ortadan kaldırmak için Madecassol merhemden daha iyi bir alternatif bulunmamaktadır. • Yaşlanmaya bağlı oluşan lekeleri giderir; Ciltteki, özellikle de yüzün yanak, çene, şakak ve alın bölgesinde oluşan ilerleyen yaşla birlikte meydana gelen kahverengi lekelenmelerin tamamen ortadan kalkmasını sağlar.

Madecassol Krem Nedir

• Yanık izlerinin görünümüzü gözle görülür şekilde azaltır; bilhassa ev hanımlarının dikkatsizlikten başına gelen ufak kazalar sonucu, ütü yanığı, çaydanlık yanığı v.b. pek çok yanıktan kaynaklı derideki büzüşmüş yanmış ve eskimiş dokuyu yenileyerek yanık izlerinin derinliğine ve eskiliğine bağlı olarak %90’a kadar iyileşme sağlayan en iyi yanık kremlerinden bir tanesi Madecassol’dür. • Yara izlerinin giderilmesinde etkilidir; kesik, düşme ve çarpmaya bağlı olarak vücutta oluşan yaraların kapandıktan sonra derinin iyileşme sürecinde dokuların daha hızlı ve sağlıklı iyileşmesini sağlayarak, hücre yenilenmesine katkı sağlayarak yara izlerin de olan en iyi şekilde ortadan kalkmasına da yardımcı olur ve en iyi kremlerden de bir tanesi kuşkusuz ki Madecassol’dür. • Kağıt kesiği jilet ve faça izi gibi zorlu ve inatçı yara izlerinin görünümünü gözle görülür şekilde azaltır ya da tamamen giderir.

Madecassol Krem Kullananlar

• Çatlakların iyileştirilmesinde etkilidir; kilo alıp vermeye bağlı olan eski ve derin vücut çatlaklarında çok etkili olamasa da henüz oluşmuş, daha kırmızı renkli cilt çatlaklarına ek olarak, dudaklardaki çatlaklara, diz ve dirsek bölgesindeki çatlaklara iyi gelen bir kremdir. en iyi çatlak kremi yazımızda diğer önerilere de bakabilirsiniz.. • Cilt beyazlatma etkisi vardır; ölü deriyi yenilediği ve ciltteki hücreleri yenileyerek daha taze ve yenilenmiş hücrelere sahip olmanızı sağlarken, ciltteki renk tonu eşitsizliklerini ve istenmeyen koyulukları, gölgeleri ortadan kaldırarak, cilt beyazlatma işlevi de gören Madecassol düzenli kullanımda cilt rengini 2 tona kadar beyazlatabilmektedir. • Yatak yaralarında etkilidir; yatalak hastaların vücutlarının aynı bölgesi üstünde yatmaları sebebiyle özellikle kalça bölgelerinde sıklıkla oluşan yatak yaralarının tedavisinde hekim önerisi ile olmak üzere sıklıkla kullanılan Madecassol, bu tip tedavislerde mutlaka doktor reçeteli olarak kullanılmalıdır.

Madecassol Krem Özellikleri

• Tırnak bakımında da etkili olarak kullanılan Madecassol’ün cilde faydaları dışında bir kullanım alanı olarak, ince, kolay kırılan tırnakların kalınlaşması etkisini de sayabiliriz. • Kırışıklık giderici etkisi vardır; hücre yenilenmesine katkı sağladığından olsa gerek, ciltteki kolajenin etkisini de arttırarak kırışıkların ve kaz ayaklarının azaltılmasında oldukça etkilidir. • Lazer epilasyon iğeli epilasyon v.b. uygulamalar sonrasında cilt dokusunun kendini toparlaması için de kullanılır. • Dudak kenarında çıkan uçukların tedavisinde de etkilidir • Emzirmeden kaynaklı meme başı ve mem ucu çatlakları oluşan annelerin göğüs bakımlarında Madecassol de sıklıkla kullanılan kremlerdendir.

Madecassol Yüze Sürülür Mü?

Madecassol yüze sürülür mü diye sorarsanız, bunları cevaplayalım. Madecassol yüze sürülür mü derseniz tek başına tedavi etkili kuvvetli bir pomad olması ile birlikte, cilt bakımı ve leke giderici yüz maskesi yapılırken de bir takım diğer kremler ile karıştırılıp kullanılan etkili bir üründür. Madecassol karıştırarak en sık yapılan kremler de şunlardır; • Madecassol Acnelyse Hametan Karışımı Çatlak Maskesi • Madecassol Evingen Bepanthene Karışımı • Madecassol Krem Fito Krem E Vitamini Karışımı

Madecassol Kullananlar

Madecassol kullananlar tarafın dan yapılan yorumlar ile düzenlediğimiz yazımız olacak burada da. Madecassol kullanım şekli, kullanım amacınıza bağlı olarak değişmek üzere, doktorunuz ya da eczacınız aksini önermediği sürece, cilt lekeleriniz ve izleriniz için maksimum fayda görebilmeniz açısından günlük kullanım şeklinde olmalıdır. Sadece günlük değil, aynı zamanda uzun vadeli olarak kullanarak fayda görebileceğiniz Madecassol’ü cildinize uygulamadan önce, bilhassa yüzünüze sürüyorsanız, bölgenin makyajdan ve her türlü kalıntıdan arındırılmış ve gözeneklerinizin açık olduğuna emin olmalısınız. Herhangi bir yüz temizleyici tonik ya da basitçe su sabun ile cildinizi temizledikten sonra iyice kurulayıp Madecassol krem uygulamasına geçebilirsiniz. Tercihen günde bir kez ama daha ciddi cilt sorunlarında sabah-akşam birer kez olmak üzere günde 2 kere şeklinde, sorunlu bölgeye ince bir tabaka haline Madecassol kremi sürünüz. Merhemin uygulama bölgesindeki tüm dokulara temas ettiğinden emin olduktan sonra, fazlaca bastırmadan, kremi hafifçe cildinize yedirebilir ya da olduğu gibi kalıp halinde bekletebilirsiniz. Madecassol’ü cildinizde 3 ya da 4 saat boyunca muhafaza edip ardından yıkayabilir, akşam kullanımda yüzünüzde gece boyu da bekletebilirsiniz.

[haber id=”40410″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar