Kadın ve Moda

Lif Modelleri ve Yapılışı

21.09.2015
Lif Modelleri ve Yapılışı

Lif modelleri ve yapılışı konumuzda sizlere anlatımlı olarak lif yapımı hakkında bilgiler sunarken, aynı zamanda da çok sayıda yeni lif modelini de sergilemiş olacağız.

Lif modelleri ve yapılışı için seçmiş olduğumuz modellerin ne kadar güzel ve estetik şekilde durduğunu görünce, yapmış olduğumuz seçimlerin ne kadar yerinde olduğu konusunda bizlere hak vereceğinizi düşünüyoruz. Sizlere son sezonların ve gelecek sezonların en şık lif örnekleri sunumunu yaptıktan hemen sonra, nasıl yapılacağı konusuna geçeceğiz. Bütün bunlardan önce ise daha önce sitemizde yer almış olan bazı yazılardan linkler sıralayacağız. Bu linklerdeki konularda çok sayıda yeni model ve yapımı hakkında bilgi bulabilirsiniz. Daha sonra da konumuza resimler ve yapılışı şeklinde devam edeceğiz.

Uzun Lif Modelleri ve Yapılışı

Lif örnekleri ve Modelleri

Çiçekli Lif Örnekleri ve Yapılışı

Hayvan Motifli Lif Örnekleri Yapılışı

Lif Modelleri Örnekleri ve Motifleri Nasıl Yapılır?

Lif modelleri örnekleri ve motifleri nasıl yapılır sorusu için sizlere anlatımlı şekilde yardımcı olacağımızı söyleyelim. Bir örnek model ve daha sonra ise anlatımlı şekilde lif modelinin yapımı anlatılmaktadır. Önce sizlere seçtiğimiz modeli paylaşacağız hemen yan tarafında da bu modelin ne şekilde yapılacağı yer alacak. Daha sonra ise yazımıza devam edeceğiz.

Lif modeli yapımı hakkında vermiş olduğumuz örnek modeli beğendiğinizi umuyoruz. Bizlere sitemizdeki konu altı yorum bölümümüzü kullanarak ulaşabilirsiniz. Bu alanlarda paylaşacak olduğunuz düşüncelerinizi, diğer ziyaretçiler de görebilir. Ayrıca bizlerle iletişim kurmak için iletişim sayfamızda yararlanabilirsiniz. Diğer banyo lifleri konularımızdan da sizlere bazı linkleri sunak istiyoruz. yuvarlak liflerden yıldızlı liflere, çiçekli liflerden hayvanlı liflere kadar geniş bir örnek seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Kolay Lif Modelleri

Gelin ve Damat Lif Modelleri

Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı

Yuvarlak Lif Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar