Kadın ve Moda

Kızıl Saç Renkleri ve Modellerin Tonları

Kızıl Saç Renkleri ve Modellerin Tonları

Kızıl saç renkleri ve modellerin tonları için seçilen ve hepsi de birbirinden şık ve özel olan örnekleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kızıl saç renkleri ve modelleri tonları konumuz, içerisinde aynı zamanda bir elemeyi de barındırıyor. Bu eleme, editörlerimiz tarafından, en beğenilen modellerin seçilmesi ile gerçekleştirilecektir.

Aşağıda görmüş olduğunuz gibi kızıl saç modelleri sıralanmış durumda. Bu sıralamaya uygun olarak sizler için en iyi gördüklerimizi seçeceğiz. Bu seçimde renk, model ve yüz ile uyum ön planda olacak.

Dokuz numaradaki doğa kızıl saç modeli bizce en iyilerden bir tanesi ve bu nedenle de en iyiler listesine girmeye hak kazanıyor. Bu kızıl saç tonu gibi beğenmiş olduğumuz bir diğer görsel ise dört numarada bulunuyor. Bu model de oldukça hoş bir görünüm sunuyor. Sekiz numaradaki kademeli bir tona sahip olan kızıl saç rengi de bizim çok şık bulduklarımızdan oluyor ve en iyi kızıl saç renklerini bu şekilde belirlediğimizi düşünüyoruz.

Bizler tarafından seçilen ve en iyiler olarak gösterilen kızıl saçlar bu şekilde. Sizlerin hangilerini beğendiğinizi bilmiyoruz. Bu nedenle de sizlerden ricamız, en iyilerinizi belirleyerek, yorum alanımızda paylaşmanız. Hem bize hem de yeni gelecek olan ziyaretçilerimize fikir vermesi bakımından, seçimlerinizin önemli olduğu kanısındayız.

Çok daha kırmızıya çalan renklerde saçlar görmek için de bu konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Kırmızı Saç Modelleri Renk Tonları

Saça Kına Nasıl Yakılır?

Bazı kadınlar doğallıktan yana olmayı tercih ettikleri için kimyasal maddelerden etkilenmemek adına saçlarını boyamak istediklerinde kına tercih ederler. Kınayı saçınıza uygulamak istediğinizde bazı püf noktalarına dikkat etmeniz gerekir. Kınayı saçınızı sürmeden önce mutlaka eldiven kullanmadığı yedek bir tişört giymelisiniz. Aynı zamanda kulak yada yüzünüzün kına olmaması açısından vazelin sürmenizde fayda vardır.

Saça Kına Yakma Kolay Yolu

Saçımda kına yakarken kullanacağımız malzemeler, saçınıza yeterli miktarda kına, bir adet yumurta, bir kahve fincanı zeytin yağ, bir su bardağı dinlenmiş çay suyu ve bir çimdik tuz. Bu malzemeleri bir kabının içerisine koyup iyice karıştırıyorsunuz. Saçınızın her tarafına iyice yedire yedire sürmelisiniz. Sonradan streç filmle saçınızı sıkıca sarınız. Uzun bir süre bekletip daha sonra yıkayınız.

[haber id=”44693″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar