Kadın ve Moda

Kısa Örgü Saç Modelleri

15.02.2021
Kısa Örgü Saç Modelleri

Kadınların yıllardır vazgeçemediği hem havalı görünmek hem de yapılan pratik olduğu için kullandıkları tiplerden biri örgü modelidir. Ofis, iş, okul, düğün, özel yemeklerden ve benzeri gibi daha bir çok alanda kullanılabilen örgü saç modeli uzun saçların tercih edebileceği gibi kısa saçılarında tercih edebileceği bir modeldir. Hem kısa saç kullanmayı sevenler hem de örgüden vazgeçemeyenler için bir çok model bulunmaktadır.

Kısa Örgü Saç Şekilleri 2021

Son zamanlarda kısa saçın moda olmasıyla kadınlar için farklı farklı ortamlarda kullanabileceği örtü saç modelleri bulunmaktadır. Kuğu ve havalı görünen kısa saçlarınızı şekilden şekile sokmak isterseniz örgü modellerine mutlaka göz atmalısınız. Aynı zamanda bir çok pratik örgü modeli de bulunmaktadır. Günlük yaşantımızın dışında özel günlerde kıyafetinizin şıklığı ile bütünleşecek saç ve makyajınızda tam anlamıyla ortamlarda dikkat çekebileceğimiz kısa saçlarınızın arasından çeşitli örgü modelleri sizler harika görünümler sağlayabilir.

[haber id=”4808″]

Kısa saçların toplanması zor olan bir işlemdir. Bu nedenle örgü modelleri ile saçlarınızda istediğiniz görünümü yakalayabilirsiniz. Özellikle genç kızların yoğun olarak farklı saç örgü modelleri tercih ettiklerini görebiliriz. Kısa saç rahatla teslim olmaktır. Kısa saçların bir çok avantajı bulunmaktadır. Özellikle de yaz aylarında tercih edilir. Kısa saç her zaman çekici ve her daim havalı görünen bir modeldir.

Kısa Örgü Saç Şekilleri

Örgü saç modellerinin en önemli noktalarından biri farklı bir görünüm kazandırmadır. Kısa saçlı kadınların kullanabileceği bir çok örgü modeli bulunmaktadır. Örgü modelleri ile günlük yaşantımızda ya da özel geceleriniz de rahatlıkla seçim yapmanız sağlanabilir. Sizde kısa saçlıysanız ve saçınızın nasıl bir örgü modelinin yakışacağını düşünüyorsanız yazımız size yardımcı olacaktır.

İkili Boksör örgü Saç Modeli

Bir çok ördüğü modeli arasından ikili boksör örgü saç modeli kısa saçlı olan kadınlara oldukça yakışmaktadır. Bob ya da uzun bob saçların bulunduğu kadınlar öldü modellerini mutlaka denemelilerdir. Kısa saçlarda sorun olarak düşünülen ördü yapıldığı nda aralarından çıkan küçük saçları saç spreyi ile sabitleye bilir bunun dışında saçlarınızın önlerinden ufak saç tutanları bırakarak salaş görünümler elde edebilirsiniz.

2021 Kısa Saçlar için Örgü Modelleri

Yanlardan Yarın Örgü Modeli

Saçlarını tam olarak toplamak istemeyen kadınların yarım toplamak isteyenlerin günlükte kullanabileceği bir modeldir. Yanlardan farklı örgü modelleri yapılarak arkada birleştirilip alt kısmı o açık bırakarak daha doğal bir görünüm elde edersiniz. Bu saç modeline özel gecelerde ya da günlük hayatınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Balıksırtı Örgü Modeli

Sırtı öldü modeli uzun saçlarda ya da kısa saçlarda sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Balıksırtı modelini saçınız da farklı şekillerde uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı yandan ayırarak birkaç tane balık sırtı modelini saçınızda uygulayabilirsiniz. Farklı ve havalı bir görünüm kazandırmış olur. Bu öldü modeline genellikle okula giden bayanlar da görmek mümkündür. Hem pratik yapımı hem de şık görünümüyle oldukça fazla tercih edilebilir.

[haber id=”26041″]

Burgulu Örgü Modeli

Kısa saçlı kadınların tercihleri arasında harika bir örgü saç modeli burgulu örgü modeli tercih edilebilir. Burgulu saç modelin de saçınızın ön taraflarından örgü modelini uygulayarak arka tarafının salaş kalmasıyla daha doğal bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu modeli günlük yaşantımızda ya da özel gecelerde de farklı aksesuarlar kullanarak tercih edebilirsiniz.

Kısa Saçlar için Örgü Modelleri 2021

Küçük Örgü Modelleri

Örgü modelleri arasında küçük ördü modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle saçlarınızın sadece tek bir yanını balıksırtı modeli nde öğret diğer tarafta kalan saçlarını dalgalandırarak farklı bir görünüm kazanabilirsiniz. Kısa sürede yapabileceğiniz bu örgü saç modeli sayesinde gecenin en havalı isimlerinden biri olabilirsiniz kısa saçlarınızda küçük örgü modelleri günlük yaşantımızda ya da özel geceleriniz de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir modeldir farklı görünüm ve çekici bir izlenim yaratmak istiyorsanız bu örgü modelleri günlük hayatınızda Spor ya da klasik tarzda ki rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pratik bir şekilde yapacağınız bu model hayatımızın her döneminde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir örgü modelidir.

Kılçık Örgü Modeli

Son zamanlarda geniş ve salaş örgü modellerinin en güzel saç modellerinden biri olduğunu ve en trend saç modelleri arasında olduğunu belirtebiliriz. Kısa saçlarda da rahatlıkla kullanılabilecek kılçık ördü modeli tercihiniz olabilir. Bu saç modelini tercih ettiğinizde saçlarınızın önlerinden ince tutanlar bırakarak daha doğal görünüm kazanabilirsiniz. Kılçık örgü modeli nde saçlarınızın üst kısmını bu şekilde ölüm arka kısmını sağ açık bırakıp daha salaş bir görünüm ve doğal bir izlenim yaratabilirsiniz.

Halat Örgü Modeli

Halat şeklindeki ölçü modelleri son zamanlarda da oldukça sık görülmektedir. Nasıl yapıldığı hakkında internette bir çok videoya ulaşabilirsiniz. Özellikle iddialı saç rengine sahip olanlar da bu örgü modelini uygulamak doğru olur. Dördü modelini kısa saçlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saçlarınızın ön kısmından başlayarak arkaya doğru istediğiniz şekilde model verebilirsiniz.

Kısa Saçlar için Örgü Modelleri

Rahat ve kısa sürede yapacağınız bu model sayesinde günlük yaşantınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Örgü modelleri nde özel gecelerde ya da günlük yaşantınızda ayrım yapmadan kıyafetinize uygun sizi tamamlayacağımı düşündüğünüz modeli rahatlıkla deneyebilirsiniz. Kısa saçla da aralardan çıkacakSaçlarınızı sabitlemek için sprey kullanabilirsiniz. Saçlarınızın sağlıklı ve canlı görünmesini istiyorsanız saç bakımına önem göstermelisiniz.

Saçlarınızın canlı ve bakımlı olması saçınıza uygulayacağınız modellerinde güzel görünmesine neden olur. Fakat cansız ve bakımsız saçlarda uygulayacağınız her model sizi mutlu etmeyebilir. Bu nedenle saçlarınızın bakımlı olması hem güzel görünmenize hem de saçınızda istediğiniz modeli rahatlıkla uygulamanıza yardımcı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.