Kadın ve Moda

2 Parça Abiye Modelleri

20.08.2019
2 Parça Abiye Modelleri

Son dönemlerde, 2 parça abiye modelleri şıklığı ile dikkat çeken gece kıyafetleri arasındadır. Birbirinden özel işlemeli detayları ve özel tasarımları ile ikili abiye modelleri bulunur. Her zevke hitap eden ikili abiye modelleri ile tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Uzun bir etek üzerine, kısa boncuk vb. işlemeli detaylara sahip üst parça ile hoş kombinler elde edilmektedir. Pullu, boncuk işlemeli, dantelli, püsküllü gibi daha sayısız detay sahip üst parçaları ile ikili abiyeler farklı bir tarza sahiptir. Önemli bir ayrıntı ise alt parçasının daha sade olması ve üst parçasının daha gösterişli detaylara sahip olmasıdır.

Şık İki Parça Abiye Modelleri

2 parça abiye modelleri şık ve gösterişli kombinleri ile özel günlerinize renk katacaktır. Etek bölümü; dar kesim, balık kesim ya da geniş kesim ile farklı etek modellerine sahiptir. Üst parça detayı ise göğüs dekolteli yakası, omuzları açık ve yakadan bağlı detayları ya da dantel transparan detayları ile birbirinden özel parçalara sahiptir. Aynı zamanda alt etek bölümü sade olurken, üst parçası boncuklu, püsküllü, pullu gibi özel işlemelere sahiptir. Böylece sadeliğe ve şıklığa bir arada sahip olabilirsiniz. Dilerseniz zevkinize göre, ikili parça abiye modelleri doğrultusunda özel tasarım abiye yaptırabilirsiniz.

İncili İki Parça Abiye Modelleri

Başlıklar

2023 İkili Abiye Modelleri

Bu sezon da geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi, ikili abiye modelleri şıklığını yansıtmaktadır. Pullu, boncuk işlemeli ya da dantel transparan detayları ile her zevke hitap eden modeli vardır. Ayrıca 2 parça abiye modelleri daha çok vücut hatları ideal olanlar için hoş bir görünüme sahip olacaktır. İki parçaya sahip olduğu için, üst parçası ile alt parçasının arasında kalan bölüm genelde boş kalır ve bel bölgenizde yağlanma gibi fazlalıklar varsa hoş görünmeyebilir. Bu nedenle özellikle vücut ölçülerinize uyumlu bir abiye tercih etmeniz gerekir.

Bel bölgenizde fazlalıklarınız yoksa ve de vücut genelinde ölçüleriniz dengeli ise ikili parça abiyeler size yakışacaktır. Aksi takdirde hoş bir görünüm elde etmeyebilirsiniz. Abiye modelinin şıklığı kadar sizin vücut hatlarınıza uyumlu olması da önem taşır. Bu noktaya dikkat ederek seçim yapmanızı tavsiye edebiliriz.

İki Parçalı Abiye Modelleri

Üstü Pullu Altı Şifon Abiye Modelleri

2 parça abiye modelleri özel işlemeleri ve şık tasarımı ile dikkat çeken parçalara sahiptir. Genellikle alt etek bölümü daha sade olan, iki parça abiyelerin üst parçaları gösterişli detayları içerir. İşlemeler genellikle üst parçasında yer alır. Boncuk işlemeli, inci işlemeli, dantel detayı gibi sayısız özelliğe sahiptir.

[haber id=”5299″]

Ayrıca üstü pullu işlemeli şık tasarımları da bulunur. Özel bir günde dikkat çeken bir kombin elde etmek istiyorsanız, üstü pullu altı şifon olan bir abiye modeli tercih edebilirsiniz. Şifonun sadeliği ve pullu işlemenin şıklığı ile farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Zevkinize göre tercih edeceğiniz bir renkte, pullu üst parçası ile şifon etek parçası hoş abiye kombinleri arasındadır. Tabii markalara göre farklı özelliklere ve detaylara sahip modelleri bulunur.

İki Parça İncili Abiye Modelleri

İki Parça Uzun Abiye Modelleri

İki parça abiyeler genellikle uzun modelleri ile karşımıza çıkar. Kısa etek parçaları ile abiye modellerini düşündüğümüzde, uzun etek kombinleri kadar hoş bir görünüm olmadığını söyleyebiliriz. Bu nedenle uzun eteği ile kısa üst parçası hoş bir kombin oluşturur. Birbirinden özel 2 parça abiye modelleri vardır.

Sade ya da işleme detaylara sahip modellerinden herhangi birini, zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Tabii tercih ederken katılacağınız özel günün anlam ve değerini de göz önünde bulundurmak gerekir. Düğün, nişan, özel davet vb. durumlara göre tercihinizi zevkinize göre yapabilirsiniz. İdeal ölçülerine sahipseniz, rahatlıkla tercih yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Tabii herkesin vücut ölçülerine uyumlu, 2 parça abiye modelleri de bulunur.

İki parça abiye modelleri genellikle karşımıza uzun alt bölümleri ile çıkar. Ayrıca sade etek detayları ile şıklığı tamamlar. Üst bölümünde tercih edilen işlemeli ve özel boncuk, pullu gibi detaylarını, alt bölümün sadeliği tamamlayıcı özelliğe sahiptir. Etek bölümünü şifon, ipek ya da benzeri kumaşlardan tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde uyumlu şekilde üst bölümünü de işlemeli detaylara sahip bir parça ile tamamlayabilirsiniz.

Genellikle iki parça abiyeler, takım halinde satılır. Ama sizler dilerseniz farklı parçaları da bir araya getirebilirsiniz. Tamamen zevkinize göre ilerleyebilirsiniz. Dilerseniz farklı renkleri bir araya getirebilir ya da farklı parçalar ile hoş ve tarz kombinler elde edebilirsiniz.

İki Parça Abiye Modelleri

Özel Tasarım 2 Parça Abiye Modelleri

Piyasada sayısız özelliğe sahip iki parça abiye modelleri vardır. Ayrıca kendinize özgü bir tasarım elbiseyi giymek istiyorsanız, zevkinize uygun bir şekilde yaptırabilirsiniz. Hazır abiye modellerini örnek alabilir ve bu yönde, üst parçasında ya da alt bölümünde zevkinize göre değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz.

2 parça abiye modelleri çeşitli kombinlere sahiptir, bu nedenle size de hitap eden bir modele ulaşacağınızı söyleyebiliriz. Ayrıca beğendiğiniz bir abiye modelini, özel tasarım ile istediğiniz renkte yaptırabilir ve özel işlemeler ekleyebilirsiniz. Özel tasarım yaptırmanızın avantajları arasında, tabii ki her ayrıntısını sizin belirlemenizdir. İstediğiniz bir renkte ve herhangi bir abiye modelini, iki parça şeklinde yaptırabilirsiniz. Hazır iki parça abiye modelleri, özel ve şık tasarımlardır. Ama özel tasarım sayesinde, tamamen kendinize özgü bir abiye modeline de sahip olabilirsiniz.

[haber id=”32335″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar