Yeni Sezon Kahverengi Kombinler

20.07.2020
96
A+
A-
Yeni Sezon Kahverengi Kombinler

Yeni Sezon Kahverengi Kombinler

Renkler hayatımızda çok önemli yere sahiptir. Psikolojimizi, ruh halimizi bile etkileyen renklerin yaydığı bazı enerjiler vardır. Bu yüzden çevremizde, yöremizde kullanacağımız renklerin ahengi, bizde yarattığı etkisinden dolayı çok önemlidir. Bu noktada özellikle üzerimize giydiğimiz kıyafetlerimizin de gün içerisinde enerjimize olumlu ya da olumsuz etkileri olabiliyor. Kahverengi kombinler ise asildir ve bizlere güç ve liderlik etkisi yapar.

Kahverenginin görüntü olarak da bir ağırlık etkisi olduğu bir gerçek. Bu yüzden kahverengi tonları daha çok iş hayatında tercih edilebilecek etkili bir renktir. Üstelik birçok renkle uyum sağlaması da kullanımı açısından oldukça kolaylık sağlayacaktır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken kahverenginin hangi tonunu kullandığınızdır.

Kahverengi Elbise Kombinleri

Kahverengi asaleti, liderliği ve ağırlığı temsil eder. Bu yüzden kullanan kişilerde de yönetme isteği ve baskın bir enerji yarar. Yaydığı bu enerji sebebi ile iş hayatında kullanan kişilerin daha baskın karakterde olduklarını görebilirsiniz. Kahverengi elbiselerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Elbiseler tek parça olsalar da kullanılırken aksesuarlarla, ayakkabı, çantalarla belki hırka ya da montlarla da kombinlenmeleri gerekir.

Bu yüzden kahverengi elbiselere kombin yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Kahverengi genellikle soğuk ve baskın bir renk olduğu için bu rengi kombinlerken enerji katabilmek adına bu kombini canlandırabilirsiniz. Kahverengi elbiseler ile kullanabileceğiniz renkler arasında sarı, pembe, pudra, bej, mavi, ekru, krem, kırmızı gibi renkler bulunmaktadır. Siyahla da rahatlıkla kahverengi kombinler elde edebilirsiniz.

Yeni Sezon Kahverengi Kombinler

Kahverengi kombinler için siyah oldukça uygun bir renk olsa da ikisinin de mat ve koyu renk olması sebebi ile kahverenginin tonunun daha açığa dönük, taba tonlarında olduğu bir renk ile siyahın uyumu çok daha şık sonuçlar ortaya koyacaktır. Taba ya da açık tonlardaki kahverengi elbiselerde de ayakkabı olarak siyah kullanabileceğiniz gibi renklendirmek adına bej, sarı, pembe gibi tonlar da kullanabilirsiniz.

Kahverengi Pantolon Kombinleri

Kahverengi ton olarak daha çok sonbahar ve kış aylarını temsil etmektedir. Tüm koyu renkler gibi daha soğuk havalarda kullanılmaya daha uygundur. Bu yüzden kışın ve bahar aylarında kahverengi pantolonlar oldukça sık kullanılmaktadır. Kahverengi uyum olarak da birçok renk ile rahatlıkla kombinlenebildiği için kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Bu da diğer renklere göre pantolonlarda daha çok tercih edilmesine sebep olmaktadır.

Kahverengi pantolonunuzu hangi renk ile kombinleyeceğiniz ise kullanım alanınıza, kullanım amacınıza ve mevsime göre de değişebilmektedir. Kahverengi geniş ton seçimleri ile birçok renkle kombinleniyor. Kahverengi kombinler için özellikle kış aylarında siyah, lacivert, mor gibi koyu tonlar eşlik edebiliyor. Bunun yanı sıra kahverengiye yine kahverenginin kendi tonundan da kombin yapabilirsiniz.

Kahverenginin daha güneşli ve sıcak havalarda taba, açık tonları ile karşılaşmak mümkün. Bu tonları ise beyaz, bej, krem, ekru, pudra, pembe, sarı gibi açık ve soft renklerle kombinlenebilmektedir. Kahverengi kombinler bej ve kahverenginin uyumu her alanda yakalanabilir. Pantolon gömlek kombininde de pantolon ayakkabı ve hatta ayakkabı çanta kombinlerinde bile uyum gösteren iki renktir.

Kahverengi Kombinleri Canlandırmak

Kahverengi renk olarak ağır ve koyu bir tondur. Tek başına kullanıldığında biraz sıkıcı bir hal alabilir bu yüzden kahverengi kombinler yapılırken kahverengiye farklı renkler katmak renk ahengini yakalamanızda yardımcı olacaktır. Bu noktada kahverenginin yanında kullanacağınız renk ise kahverengiyi daha renkli ve canlı bir hale getirmek için de etkili olacaktır.

Yeni Sezon Kahverengi Kombinler

Kahverenginin yanında kullanılacak olan renklerin canlı olması ve kahverengi ile uyum sağlaması ile kombininizi canlı bir hale getirebilirsiniz. Bu yüzden seçeceğiniz rengin canlı olmasının yanı sıra kahverengi parçanıza renk olarak da uyum sağlaması oldukça önemlidir. Kullandığınız kahve tonlarına göre yanında kombinlenecek olan renk de çeşitlenmektedir.

Kahverengi yanında kullanılacak olan turuncu ve sarı renkleri kahverengiye hem mükemmel bir uyum sağlarken hem de kombininizde canlılığı ve renk ahengini yakalamış olabilirsiniz. Beyaz, açık mavi, açık mor tonlarının da kahverengi ile harika bir uyum yakalaması mümkün. Bu kombinleri kıyafetlerinizin her parçasında kullanabileceğiniz gibi çantalarda da kullanabilirsiniz.

Kahverengi Tunik Şal Kombinleri

Tunik ve şal kombinleri özellikle tesettürlü bayanların en çok mesai ayırdıkları kombinlerdir. Tunikler özellikle tesettürlüler tarafından sıkça tercih edildiği için hemen üst kısmında kullandıkları şalları ile uyum içerisinde olsun isterler. Bu noktada kahverengi tunik ile kullanılabilecek şal renkleri de özenle seçilmelidir. Özellikle şal tunik ile üst üste denk geldiği için dokularının da uymasında fayda vardır.

Kahverengi kombinler içerisinde kahverengi tunik üzerine kullanılacak olan şal renkleri arasında siyah, kahvenin diğer tonları, bej, krem, ekru gibi soft bir uyum yakalamanızı sağlayan renkler olabileceği gibi kombininizi canlandırmak için kullanacağınız sarı, turuncu, yeşil, mavi, mor, pembe gibi renklerde bu uyumu yakalayacaktır.

Tunik şal kombinleri ile yakaladığınız uyuma pantolon ve ayakkabı ile de destek vermek gerekiyor. Üstte yakalanan uyum aynı şekilde diğer parçalar ile de tamamlanıp desteklendiği taktirde bütünde bir uyum ve şıklık kazanılabilir. Bu noktada kullanacağınız aksesuarların renkleri de oldukça önemlidir. Hatalı seçimler bir karmaşaya sebep olabilmektedir.

Altın Sarısı Saç Rengi

Kahverengi Kombin Erkek

Kahverengi unisex bir renk olmakla beraber erkeler tarafından da oldukça sık kullanılmaktadır. Erkeklerin her parçasında bulunabilen kahverengi tonları erkeklere bir liderlik havası katmaktadır. Özellikle evrak çantaları, ayakkabılar, kemerler, pantolonlarda kullanılan kahverengi tonları asil bir şıklık kazanmaya yardımcı olmaktadır.

Bu parçalarda kullanılan kahverengi kombinler uyum içerisinde olması için diğer tonların doğru yerleştirilmesi gerekiyor. Özellikle erkeklerde kahverengi yanında siyah, lacivert, mavi, beyaz gibi tonlar sıkça kullanılmaktadır. Hem kıyafet seçimlerinde hem ayakkabı ve aksesuar seçimlerinde bu tonları rahatlıkla kombinleyebilirler.

Kahverengi Kemer Kombinleri

Renkler kıyafetlerimizde olduğu gibi ayakkabı, çanta ve kemer kullanımında da oldukça önemlidir. Ayakkabı ve kemer de kombinlerimizin bir parçası olduğu için bütünlükte bir şıklık yakalamak adına bu parçaları da diğer parçalar ile uyum yakalayabilecek tonlarda seçmeliyiz. Bunun için hem ayakkabı hem çanta hem de kemerde bir kombin oluştururken kıyafetlerimize de bu kombini yakıştırmalıyız.

Yeni Sezon Kahverengi Kombinler

Kahverengi kıyafetlerimizde kullanacağımız kemer ve ayakkabı seçimleri için uygun renklerden biri bej ya da krem renkleridir. Hem ayakkabı da hem de kemerde kullandığımız bu tonlar kıyafetimizde bulunan kahverengi seçimleri ile harika bir uyum içerisinde olabilir. Kahverengi kombinler için bir diğer seçim ise yine kahverenginin taba tonları olabilir. Taba kemer ve ayakkabıların koyu kahve tonlardaki parçalar ile harika bir uyumu olmaktadır.

Kahverengi Ayakkabı Kombinleri

Kahverengi kıyafetlerde de sıklıkla kullanıldığı ayakkabılarda da siyahtan sonra en çok kullanılan renk diyebilir. Hem diğer birçok renkle uyum sağlaması açısından hem de koyu bir renk olması açısında mevsim geçişlerinde ve kış aylarında rahatlıkla kullanım sağlamaktadır. Kahverengi ayakkabı seçimlerinizi kullanacağınız kıyafetler de kahverengi ile uyum sağlaması gerekmektedir.

Kahverengi ayakkabı kullanımına uygun kıyafet seçimi yaparken tercih edebileceğiniz birçok renk vardır. Mavi, ekru, krem, bej, beyaz, yeşil, lacivert, turuncu, yeşil gibi birçok rengin altına kahverengi ayakkabı kullanabilirsiniz. Kahverengi kombinler için de kahverengi parçalar ile hoş kombinler yakalayabilirsiniz. Kahverenginin bir tonu olan taba rengi ayakkabılarınızı kahverengi kıyafetleriniz ile rahatlıkla kullanabilir ve bütünde bir kahverengi ahengi yakalayabilirsiniz.

FOTO GALERİ / Yeni Sezon Kahverengi Kombinler

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.