2013 Topuz Modelleri

23.02.2013
6.116
A+
A-
2013 Topuz Modelleri

2013’ün moda elbisesini, çantasını, ayakkabısını, takılarını 2013 topuz modellerinden biriyle tamamlamaya ne dersiniz?


Hem kullanımıyla hem de görünümüyle 2013 topuz modelleri bu yılın trendleri arasına girdi bile.

Bir düğünde veya bir davette kullanacağınız abiye bir kıyafet olsun, bir iş toplantısı veya günlük yaşamın her hangi bir günü 2013 topuz modellerinden kıyafetinize uygun olanı seçerek hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.

 

Düz saçlarınızla yapacağının ense topuzu modeli size hoş zarif bir hava katabilir, güzel yüz hatlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.


Ya da kıvırcık veya dalgalı isterse düz olsun dağınık topuz modeliyle hem doğal hem de şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Topuz modelleri aslında bir yerde bayanların kurtarıcısı durumundadır. Zor şekil alan, bir türlü şekil verilemeyen saçlara sahip bayanların imdadına topuz modelleri yetişir.

2013 topuz modellerine bakıldığında, topuzun bu yıl da yine gözde saç modellerinden olduğunu belirtmeden geçmeyelim, günlük kullanımda tepede topuz modeli oldukça popüler görülüyor.

Doğru elbise ve aksesuarlarla tamamlandığında bu 2013 topuz modeli size gerçekten hoş bir hava katacaktır. Özel günlerde kullanacağınız 2013 topuz modellerinde tepede toplana saçlar farklı tasarımlarla şekillendirilmiş ve farklılıklar oluşturulmuş.

Tepe de toplamaktan hoşlanmayan bayanlar için ise 2013 topuz modellerinde aynı etki ensede devam etmiş. Tabi saçlarda taşlar veya çiçekler 2013 topuz modellerinde pek olmasa da vazgeçemeyen bayanlar için usta ellerin yardımıyla moda topuz modellerine yerleştirildiğinde hoş bir hava yakalayacaklardır.


FOTO GALERİ / 2013 Topuz ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. rukiye dedi ki:

    topuz modelleri çok güzelde saçlarımı topuz yapmak için saçlarımın uzun mu olması gerekiyor. resimlerdeki gibi olmuyor.

  2. berna dedi ki:

    topuz modelleri çok şıkmış beğendim