Evlendikten Kısa Bir Süre Sonra Neler Oluyor?

19.02.2019
211
A+
A-
Evlendikten Kısa Bir Süre Sonra Neler Oluyor?

Birbirine deliler gibi âşık olan pek çok kişi evlendikten sonra yaşanan bir monotonluktan şikâyet ediyor. Aslında kişiler değişmiyor. Sadece sevgiliyken geçirdiğiniz vakitlerin yerini çok daha fazla özel zaman olmaksızın normal yaşam alıyor. Eşiniz işe gidip eve geliyor ve dinlenmek istiyor. Önceleri iki dirhem bir çekirdek gezen kişi artık çoraplarını kanepenin kenarına bırakıp, akşama ne yemek var diye sormaya başlıyor.

evliliğinizi monotonluktan kurtarma formülleri

Bir zaman sonra bu düzen oturuyor ve evlilik hoş geldin, yemek hazır, günün nasıl geçti cümleleri ile sınırlandırılmış bir hal alıyor. Aslında evliliğinizi monotonluktan kurtarma formülleri ile aşkınızı yeniden ateşlendirebilir ve bu monotonluktan kolayca kurtulabilirsiniz. Elbette bu kişilerin formüllerden etkilenmesi ile de alakalı bir durum. Eşinizde bu formül hemen işe yaraya da bilir biraz vakitte alabilir. Bunu da dürüstlükle belirtmekte fayda var.

Evliliğinizi Monotonluktan Kurtarma Formülleri

Şimdi rahat bir yere oturalım ve derin bir nefes alarak başlayalım. Düşünün bakalım en son ne zaman eşinizle aynı şeye gülerken göz göze geldiniz veya eşinizin bir bakışta üzgün olduğunu anladınız? Hatırlayamadınız mı? İşte evliliğin monotonluğunun ilk göstergesi olarak iletişimsizlik karşımıza çıkıyor. Evliliğinizi monotonluktan kurtarma formülleri için küçük bir sıralama yapalım.

evliliğinizi monotonluktan kurtarma formülleri

·         Evlenmenin verdiği rehavetle kendinizi bırakmayın. Sevgiliyken nasıl bakımlı ve güzel olmak için çaba harcıyorsanız evliyken de devam edin. Akşam eşinizi eşofmanla dağınık saçla karşılamak yerine giyinip süslenip sofra hazır bekleyin.

evliliğinizi monotonluktan kurtarma formülleri

·         Ara sıra geçmişe ufak yolculuklar yapın. Eskiden izlediğiniz bir filmi tekrar izleyin veya sizde anısı olan bir olayı anlatın aynı frekansı yakalamaya çalışın. Hatta eski parfümünüzü sürün bu eşinizi direk eski güzel günlere götürür.

·         Eşinizle özel zamanlarınız olsun. Sadece konuşmak için bile olsa mutlaka bir vakit ayırımı yapın.

·         Her zaman yatak odasına birlikte gidin. Özellikle uyku zamanlarında asla ayrı ayrı odaya gitmeyin ve uyumayın. Uyumdan önce biraz konuşmak, yakınlaşmak vs ilişkinizi canlılaştırır.

·         Eşinize arada hediyeler alın onu şaşırtın.

evliliğinizi monotonluktan kurtarma formülleri

·         Gün içinde telefon edin veya mesaj atın onu düşündüğünüzü belli edin.

·         Ve evliliğinizi monotonluktan kurtarma formülleri arasında en önemlisi yatak odanızı canlı tutun. Yakınlaşmaktan ve özel şeyler yaşamaktan kaçmayın. Sıkça eşinize onu sevdiğinizi söyleyin ve tensel temas sağlayın.

evliliğinizi monotonluktan kurtarma formülleri

Yukarıda değindiğimiz evliliğinizi monotonluktan kurtarma formülleri ile yeniden aşkı yaşamaya başlayacaksınız.

Ateşi Yakmak Sizin Elinizde

Yapacağınız araştırma sonucunda karşınıza pek çok evliliğinizi monotonluktan kurtarma formülleri çıkacaktır. Siz eşinizi çok daha iyi tanıdığınız için en uygun olanları tercih ederek kesin sonuçlara ulaşabilir ve ateşi tekrar yakabilirsiniz. Kısacası artık her şey sizin elinizde…

FOTO GALERİ / Evlendikten Kısa Bir Süre Sonra Neler Oluyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.