En Moda Saç Renkleri 2016

27.10.2015
3.201
A+
A-
En Moda Saç Renkleri 2016

En moda saç renkleri 2016 yılı içerisinde hangi tonların ağırlıklı olduğu modeller karşımıza çıkacak diye merak ediyorsanız, galerimizdeki örnekler tam size göre. Galerimiz içerisindeki 2016 moda saç renkleri arasında bir seçim yaparak, en güzeller ve en beğenmediklerimiz şeklinde analizimiz de olacak.


En moda saç renkleri 2016 senesindeki örneklerle karşınızdayız. Alt tarafta bulunmakta olan saç renkleri, sezonun trend tonlarını göstermesi açısından önemli. Bir de galerinin altındaki analiz başlığımızda, en güzel iki tane modeli seçeceğiz. En zayıf bulduğumuz ve şıklıkta geride kaldığını düşündüğümüz iki modeli de yine sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Bir kaç yazımıza göz atabilirsiniz diye, onlardan bazılarını da sıralıyoruz.

Saç Renkleri 2016

Sarı Saç Renkleri

En Güzel Saç Renkleri

Kahve Saç Renkleri

En Moda Saç Renkleri 2016 Analizi

En moda saç renkleri 2016 analizi için söylediğimiz gibi ikişer model belirleyerek, en güzeller ve en sevmediklerimiz şeklinde bir seçim yapacağız. Bunu yaparken de en moda sarı saç renkleri 2016 gibi ya da en moda kahverengi saç modelleri gibi ayrımlar yapmayacağız. Yine aynı şekilde en moda uzun saç renkleri ve en moda kısa saç renkleri olarak da ayırmayacağız. Önce en beğendiklerimizden ilkini seçiyoruz. Galerinin on altı numarası gerçekten oldukça gösterişli ve şık görünüyor. Bir diğer güzel model ise dördüncü sıradaki. Bu model için de oldukça olumlu şeyler söylemek mümkün. Peki şık bulmadıklarımız arasında hangileri var. Sondan dördüncü sıradaki model için olumlu şeyler söylemek zor. Pek beğenmedik diyelim ve bu saç renk tonunu tavsiye etmediğimizin de altını  çizelim. Diğer şık durmayan renk tonu ise yedinci sıradaki. Bu modelin çok karakterli bir özelliği olduğunu söylemek zor. Bu sebepten de pek güzel bulmadık. Sizler de aynı şekilde bir değerlendirme yaparak, en güzelleri ve en kötüleri seçebilirsiniz. Bunun için yorumlar alanını kullanabilir ve mesajlarınızı bizlere aktarabilirsiniz.


FOTO GALERİ / En Moda Saç Renkleri 2016ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.