Kadın ve Moda

Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

24.06.2019
Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

Kabarık prenses gelinlik modelleri denilen gelinlik modelleri daha çok düğününde iddialı bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adaylarının tercihi olmaktadır. Etek kısmı hacimli gelinlik modellerinin kesim şekli A kesim denilen kesime sahipken, prenses model gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Bu tasarıma sahip olan gelinlikler daha çok tarihi mekân, kulüp ve davet salonları ile otel düğünleri için uygun olan kabarık gelinlikler, özellikle basen bölgesini gizlemek isteyen gelinler için ideal bir tercih olarak bilinmektedir.

Prenses Kabarık Gelinlik Modeli

Başlıklar

Kabarık Prenses Model Gelinlik Nedir, Nasıl Olur?

Prenses model kabarık gelinlik ve ya balo tipi gelinlik olarak da bilinen kabarık prenses kesim gelinlik nasıl olurun cevabına bakacak olduğumuzda da karşımıza bu tanımlayacak tarif çıkmaktadır. Kabarık prenses belden itibaren hacim ve hareket kazanan, git gide kabaran hatta kimi örneklerinde ise kabarıklığın artık taşan bir gelinlik kesimi olduğunun görüldüğü gelinlik modelidir. Kabaran prenses model gelinlik, belden kabararak basenleri ve kalçayı en iyi şekilde gizlemesiyle bilinir ve beli ön plana çıkararak bu modeli tercih eden gelinin bel detayını zarifçe vurgular.

Prenses Kabarık Gelinlik 2019

Kısacası kabarık gelinlik, prenses gelinlik ve balo tipi gelinlik aslında birbirinin aynısı denilen gelinlik modellerini oluşturmaktadır. Bu ifadelerle arama yapan tüm gelin adaylarının aklında canlanan model aynı tasarımlara ait gelinlik modellerini oluşturmaktadır. Prenses kesimde önemli olan ise gelinliğin eteğinin başlangıç noktasıdır. Gelinlik prenses olduğu için ne çok yukarıda ne de çok aşağıda olması önerilir bu yüzden etek kısmı oldukça dikkatli davranılması gereken bir parçadır. Yalnız gelinden geline farklılık gösteren bazı nüanslar vardır ki bunlar da oldukça dikkat edilerek gelinlik tasarlanması gerektiğini vurgular. Bunlar da gelinin belinin inceliğine kalınlığına, yine aynı şekilde bacak boyunun uzunluğuna kısalığına göre etek kesiminin başlangıç noktası yani bel bölgesinin konumu ayarlanabilir şekildedir.

[haber id=”6229″]

Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

• Tül Kollu Kabarık Gelinlik Modelleri

• İşlemeli Kabarık Gelinlik Modelleri

• Renkli Kabarık Gelinlik Modelleri

• Düşük Omuzlu Sade Gelinlik Modelleri

• Kuyruklu Kabarık Gelinlik Modelleri

• Katlı Etekli Kabarık Gelinlik Modelleri

• Prenses Model Kabarık Gelinlik Modelleri 

• Straplez Yaka Çok Kabarık Gelinlik Modelleri 

Tül Kollu Gelinlik Modelleri

Etek ve kol kısımlarında tüller kullanılarak romantik bir hava verilen bu tarz gelinlik tasarımları birçok gelinin göz bebeği olacak niteliktedir. Özellikle romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarına önerilen bu tasarıma sahip gelinlik modelleri ile rahat hareket edebilmek ve daha ince ve uzun bir siluet yaratmak isteyen gelin adayları için tasarımcıların önerisi kalın topuklu platform gelin ayakkabılarıyla gelin kombinlerini tamamlamak olacaktır.

Prenses Kabarık Gelinlik Modelleri

İşlemeli Kabarık Gelinlik Modelleri 

Gösterişli tasarımlarıyla öne çıkan firmaların yapmış olduğu gelinlik tarzıdır. Çünkü tasarım barındırmaktadır. Bu tarz gelinlikler romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adayları için ideal olabilecek gelinlik modelidir. Bu gelinliklerin yaka ve kolları detayları işlemeli tülden yapılmıştır ve A etek kesimine sahiptirler. Bu gelinliğin saç modeli ise ile yaka detaylarını gölgede bırakmamak adına zarif bir topuz yapılması önerilmektedir.

[haber id=”33863″]

Renkli Kabarık Gelinlik Modelleri

Klasik gelinlik modellerinden sıkılarak bunun haricinde alternatif arayan gelin adaylarının daha çok tercihi olan renkli tasarımlı gelinlik modelleri de gün geçtikçe daha fazla rövanş gören modellerdendir. Pudra rengi, sırt dekolteli, A kesim gibi tasarımlarla sergilenebilen renkli tasarım gelinlik modelleri modaevlerinin renkli tasarımlarının oluşturabileceği şık örneklerinden olabilmektedir. B u gelinliklere sırt dekoltesi çok uygun olduğu için sırt bölgesine güvenen, ince gelin adaylarına önerilen bu tasarım modeller ile tasarımın kapanmaması adına atkuyruğu gibi toplu gelin saçı modellerine yönelmeleri önerilmektedir.

Prenses Kabarık Gelinlikler

Düşük Omuzlu Sade Gelinlik Modelleri

Son yılların en popüler tasarımları arasında işlemesiz kumaştan yapılmış, sade tasarımlar da yer almaktadır çünkü gelinler bu tasarım gelinleri beğenerek en güzel günlerini taçlandırmaktadır. Sadeliği seven gelinlerin tercih edilmesi önerilmektedir. Sade tasarımlı, düşük omuzlu bu modellerde gelinlerin sadeliğini koruması adına küçük inci küpelerle de zarif gelinliğini tamamlamaları önerilmektedir.

Kuyruklu Kabarık Gelinlik Modelleri

Bu ve bunun gibi tasarıma sahip olan gelinlikler gösterişli bir düğüne yakışacak gelinlik modelleri arasında bulunmaktadır. Kuyruklu ve çok kabarık tasarımlar arasında yer aldığı için bunu bu model seven gelinlere hitap düzeyi yüksektir. Gösteriş seven şık olmak vazgeçilmezi olan gelin adaylarının hizmetine sunulan bu şık tasarımı da ihtişamlı bir düğünde tercih edilebilmektedir. Bu tarz tasarımlara sahip olan gelinliği kaldırabilmek ve rahat yürüyebilmek adına bunu giyecek olan gelinlerin kalın, platform topuklu gelin ayakkabıları giymeleri oldukça tavsiye edilmektedir.

Katlı Etekli Kabarık Gelinlik Modelleri

Bu model gelinlikler balık etek üzerine eklenen katlı kumaşlarla kabarık gelinlik haline getirilmiş gelinlik modelini kapsamaktadır. Bahsedilen gelinlik modeli farklı ve şık tasarımlıdır. Özellikle geniş basenli, amut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal gelinlik modelleri arasındadır. Çünkü bu tasarıma sahip olan gelinlikler gelinliğin hareketli etek kısmından dolayı basenlerini kamufle etmektedir ve üst vücudunun ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu gelinlik modellerinin etek kısmı çok hareketli olduğu için aksesuar kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Prenses Model Kabarık Gelinlik Modelleri

Göz alıcı iki tonlarla yapılması bu gelinlik modellerinde oldukça gösteriş katan bir detaydır ayrıca gösterişli kumaş kullanımı prenses modeller için çok göz alıcı bir tercih olacaktır. Bu gelinliklerin kumaş ve kabarık tasarımıyla, gösterişli modelleri seven gelin adayları için ideal bir prenses model gelinlikleri ifade etmektedir. Düğün gününde gelinlerin görkemli bir siluete sahip olmasını sağlayacaktır. Gelin saçı olarak da dağınık topuz modellerini tercih edilerek gelinliğinle uyumlu bir görüntü yaratılması önerilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar