Kadın ve Moda

İri Dalgalı Perma Saç Modelleri ve Yapılışı

21.04.2015
İri Dalgalı Perma Saç Modelleri ve Yapılışı

Bu yazımızda birçok bayanın sahip olmak istediği ve aradığı iri dalgalı perma saç modelleri ve yapılışını paylaşacağız sizlerle.
Paylaştığımız iri dalgalı perma saç modellerinin sizler için iyi bir model olacağını düşünüyor ve umut ediyoruz.

Bayanların en çok şikayet ettiği konuların başında saçlarını şekillendirememek gelir. Bu yüzden başvurduğu yöntemlerin başında da perma modelleri yer alır. Fakat kimi hanımlar ince kimi hanımlar ise iri dalgalı perma saç modellerini tercih eder.

Perma Saç Modelleri ve Perma Çeşitleri 2014 yazımız için tıklayınız.

İri dalgalı perma saç modelleri hem günlük şıklığın hem de ufak dokunuşlarla gece ve özel günlerin şıklığı tamamlamada oldukça tercih edilen saç modelleri arasında yer alıyor.

Yenilenmiş ve de güncellenmiş olan iri dalgalı permalı saç modelleri içeriklerimizde hem çok sayıda örnek modeli bulabileceksiniz hem de bilgi içeren detaylara ulaşabileceksiniz. Bunun için çok fazla ilgi çeken yeni içeriklerimizin linklerini paylaşıyoruz. Tıklayarak geniş bir model çeşitliliği ve bilgisine ulaşmanız mümkündür. Buyrun.

Perma Saç Modelleri ve Fiyatları 2016

Permalı Saçlar ve Bakımı 2016

İşte yenilenen içeriklerden bir kaçı ve altta da bu konunun modelleri yer alıyor.

Fakat bayanların en çok şikayet ettiği durumların başında iri dalgalı perma saç modellerinden isteyip yaptırırken ince dalgalı kıvırcık bir saç ortaya çıkıyor.

Bu yüzden iri dalgalı perma saç modelleri ve yapılışı konusunda uzman, güvendiğiniz bir kuaföre danışarak yaptırmanız gerekiyor. İri dalgalı perma saç modelleri yapılışında tek fark bugidinin kalınlığının doğru ayarlanmasından ve saç tipini iyi bilen bir kuaförden geçiyor.

Fakat şu da bir gerçek ki iri dalgalı perma saç modellerinde çoğu bayan maşalanmış bukleli saçlar gibi durmasını istiyor her daim. Konuştuğumuz birçok farklı kuaför bunun bireylerin farklı saç tipleri olmasına bağlıyor. Kimi saçta iri dalgalı perma saç modelleri istediği gibi olurken kimisi için ise tam bir hayal kırıklığı oluyor. Bu yüzden güvenilir ellere teslim etmek gerekiyor.

Perma saç modellerinde bir önemli nokta da kullanılan malzemenin kalitesidir. Bu konuya dikkat etmek gerekiyor.

Bu küçük uyarılarımızı yaptıktan sonra paylaştığımız iri dalgalı perma saç modellerini beğeneceğini ve işinize yarayacağını umuyoruz.

Perma Modelleri

Perma modelleri son dönemde çok popüler bir hal almaya başladı. Saçlarınızın daha dolgun ve bakımlı görünmesini istemeniz son derece doğaldır. Bunun için çok yüksek paralar ödemeden perma modellerini tercih edebilirsiniz. Perma modelini seçerken nasıl bir kıvırcıklık ve kalıcılık istediğinize mutlaka karar verin. Ardından perma piyasasını, ücretlerini ve yapan iyi salonları araştırmanız da gerekiyor. Eğer işin ustası olmayan birine sırf ucuz diye perma yaptırırsanız sonuç hüsran olacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için ise biraz fazla ödeme yapıp iyi bir işçilik yapılmasını sağlayabilirsiniz. Perma seçerken nasıl bir saç modeli istediğiniz de çok belirleyici ve önemli bir faktördür. Çünkü perma modelleri ve kalıcılık süreleri değişkenlik gösteriyor.

[haber id=”40295″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. tulin dedi ki:

  iri dalgalı perma saç modellerini çok beğeniyorum fakat birkaç yıl önce yaptırdığımda istediğim gibi olmadı tabi güvenilir kuaförlerden yardım almak gerekiyor.

 2. demet dedi ki:

  iri dalgalı perma modellerine bayıldım tabi yaptırsam nasıl durur bilemiyorum. genellikle saçıma maşa ile şekil verince herkes çok beğeniyor ama öyle maşa gibi durmayacağını da biliyorum

 3. feyza dedi ki:

  bence iri dalgalı perma modelleri çok daha güzel oluyor

 4. bensir dedi ki:

  iri dalgalı permalı saç modellerini yaptırmak için kuaföre gittim denedim ama güzel bir şekil almadı bence kalın gür saçlı bayanlara yakışıyor bu tip modeller çünkü ince saçlar da olmuyor da o yüzden.

 5. emine dedi ki:

  iri dalgalı perma saç modelleri ve örnekleri muhteşem.

 6. sevilay dedi ki:

  farklı perma modelleri diye bunlara derim ben muhteşemler yaa bayılıyorum

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar