Kadın ve Moda

Huzurlu Uykular için Yataş Bedding Yatak Modelleri

30.09.2019
Huzurlu Uykular için Yataş Bedding Yatak Modelleri

Mutlu bir yaşamın en önemli parçalarından biri, her yeni güne dinç ve enerjik bir şekilde başlayabilmektir.Bu dinçlik için gerekli koşulları sağlayamaya özen gösteren Yataş Bedding, rahat bir uyku için geliştirdiği teknolojiler ile kullanıcıların ihtiyaçlarına ve beklentilerine en uygun yatak modellerine sahiptir. Çift kişilik ve tek kişilik olarak iki kategoride sınıflandırılan yatakların her biri, huzurlu bir uykuyu garanti etmek için Yataş Bedding tarafından tasarlanmıştır.

Başlıklar

Son Teknolojiyi Kullanan Yatak Serileri

Yataş Bedding, tek kişilik yatak ve çift kişilik yatak gruplarını birbirinden farklı özelliklerle taçlandırdığı DHT Yaylı, Pocket Yaylı, Premium, Hybrid, Visco ve Roll Pack seri ürünleriyle renklendirmiştir. Her seri, kendi içerisinde değişen kullanıcı taleplerine göre çeşitlendirilmiş ürünler barındırır. Yatak seçimini etkileyen bir diğer faktör ise yatağın sertliğidir. Bu anlamda da ürün çeşitliliği yaratan Yataş Bedding’in dört farklı sertlik seviyesine sahip olan ürün grubundan sizi en rahat ettirecek yatağı seçebilmeniz oldukça kolaydır.

Özel kutusunda kolaylıkla taşıyıp ihtiyacınız olan anda hızla kullanıma hazır hale getirebileceğiniz Dream Box modeli ile farklı vücut şekillerine kolay uyum sağlayan Titanyum Matrix yay sistemiyle oluşturulan Yataş Bedding kalitesini her yerde yanınızda bulabilirsiniz. Bel ve basen bölgesine özel destek sağlayan UltraWaist teknolojisine sahip Aqua Nova model yataklar ise aynı zamanda kötü koku oluşumunu engelleyen Fresche teknolojisi ile birleştirilir. Dünyada spor tekstil ürünlerinde kullanılan ve vücut enerjisini arttırdığı ispatlanmış patentli bir ürün olan Celliant kumaşlarını yataklarda kullanan ilk ve tek marka olan Yataş Bedding, Athletic modeliyle de ortalama 15 dakika daha erken uykuya dalmanızı ve 33 dakika daha fazla uyumanızı sağlayarak vücut enerjinizi korur. Manyetik alan özelliğiyle İSMOB 2016 Tasarım Ödüllü’nü kazanmış olan Tesla modelinde uyku verimi %98’e kadar yükselmiş durumdadır.

Her Mevsimde Konforlu Uyku

Uyku verimliliği ve kalitesi, doğru ısıl dengenin yakalanması ile birebir ilişkilidir. Özellikle uyku boyunca yatak ile oluşan temasınızdan kaynaklanan ısı ve nemi doğru yönetmeye odaklanan Yataş Bedding, farklı iklim şartlarında dahi kullanıcı memnuniyetini en üst düzey seviyede tutacak çözümler sunar. İki yönlü kullanım olanağı bulunan yatakların yazlık yüzeylerinde nefes alan ve nemin uzaklaştırılmasını sağlayan pamuk kumaşlar veya sıcak yaz günlerinde serinlik sağlayacak ipek katkılı kumaşları seçerek rahat edebilirsiniz. Kışlık yüzeylerde kullanılan Woolmark yünü, hem sıcaklığı hem de kalp atışını dengelenmesini sağlarken, Alpaka yünü sıcacık bir gece geçirmenizi mümkün kılar.

Yataş Bedding, tek taraflı kullanılan yatak modellerinde %67 daha iyi nem dağılımı sağlayan Adaptive teknolojisi, optimum mikro iklim oluşturan ve nemi hızla buharlaştıran Feran Ice modeli ile de yaz sıcağında vazgeçmek istemediğiniz uyku kalitenize çözüm getirir. Ayrıca Feran Ice, vücudunuzda biriken statik elektriği de uzaklaştırarak stresinizi azaltır. Bu teknolojiler yatağın farklı vücut tiplerine aynı anda adapte olabilmesine ve çift kişilik yatak kullanıcılarının özelleştirilmiş ısıl bölgelere sahip olmasına olanak sağlar.

Hem Bütçeniz, Hem Yatağınız Rahat Olsun

Yataş Bedding geniş ürün yelpazesiyle konforunuzu sağlarken bütçenizi de düşünür. Neredeyse tüm modellerinde tek kişilik yatak ve çift kişilik yatak seçimini kullanıcılara sunan Yataş Bedding’de yatak fiyatları 80 cm’den 200 cm’e kadar uzanan genişlik ve 180-200 cm arasındaki üç farklı uzunluk seçeneklerine göre de değişir. Yataş Bedding internet sayfasında size uygun ürünü bulmanız için geliştirilen filtreleme seçenekleri ile ürünleri çeşitli özellikler açısından filtreleyebilir ve aralarından tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik uygun ödeme koşulları sunan online mağaza rahatlığını yaşayarak ürünlerinizi kısa süre içerisinde ücretsiz kargo avantajıyla teslim alabilirsiniz.

Sizin için kusursuz yatağı Yataş Bedding mağazaları veya https://www.yatasbedding.com.tr/ sayesinde hemen bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar