Kadın ve Moda

Hayvan Motifli Lif Örnekleri ve Yapılışı 2016

12.09.2015
Hayvan Motifli Lif Örnekleri ve Yapılışı 2016

Hayvan motifli lif örnekleri ve yapılışı 2016 senesinde ne şekilde karşımıza çıkacak diye merak ediyorsanız eğer, konumuzu takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Hayvan motifli lif örnekleri ve yapılışı 2016 yılı için ne gibi tasarımlardan oluşuyor diye bir araştırma yaptık ve ortaya aşağıdaki galeride görebileceğiniz gibi bir sonuç çıktı. Detaylı bir şekilde inceleyerek, son senelerde hayvan desenli lif modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu konuların öncesinde, sizler için oldukça yararlı olacağı kanısında olduğumuz bazı linkleri de paylaşacağız. Bu linkler, bizler tarafından hazırlanmış olan ve çok sayıda beğeni kazanan örnek lif modellerinden oluşmaktadır.

Uzun Lif Modelleri ve Yapılışı

Lif örnekleri ve Modelleri

Hayvan Motifli Lif Örnekleri Yapılışı

Sizlere şimdi sezonun en güzel hayvan desenli liflerini sunmak istiyoruz. Eminiz ki bu modellerin çok büyük bir kesimi için olumlu görüşleriniz olacaktır. Galerimizi inceledikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz.

Çiçekli Lif Örnekleri ve Yapılışı

2016 Hayvan Resimli Lif Modelleri ve Yapılışı

2016 hayvan resimli lif modelleri ve yapılışı için sunmakta olduğumuz tüm örnekler, değişik hayvanlardan oluştuğu gibi, aynı zamanda da değişik örgü biçimlerinden meydana gelmektedir. Kolay ya da zor oluşları da yine değişken olarak hazırlandı. Burada bazı durumlarda kolay ve zor olması kişiye göre değiştiğinden, böyle bir ayrıma da gitmek istemedik.Bu hayvanlı lifler için düşündüğünüz şeyleri sitemizde paylaşabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken tek şey konuların altlarında bulunan yorum bölümlerine not bırakmaktır. Bu şekilde fikirlerinizi başka insanlar da görmüş olacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar