Kadın ve Moda

Gyno Lomexin Nedir, Ne İçin Kullanılır, Ne İşe Yarar, Yan Etkileri Nelerdir?

19.03.2022
Gyno Lomexin Nedir, Ne İçin Kullanılır, Ne İşe Yarar, Yan Etkileri Nelerdir?

Gyno Lomexin nedir? Fitil ve krem şeklinde bulunan Gyno Lomexin kadınların vajinal mantarlarının tedavisi için kullanılmaktadır. Kadın vücudundaki mikrobiyatanın bozulması sonucu mantarlar görülmeye başlar. Birçok kadın yaşamının bir devresinde bu sorunla mücadele etmektedir. Yaklaşık her dört kadından üçü bu sorunlar ile hayatı boyunca bir kere karşılaşmaktadır.

Mikrobiyatanın bozulmasındaki sebepler, uzun süreli ağır antibiyotik kullanımı, gebelik sırasında ortaya çıkan hormonal değişimler sonucu, kötü hijyen koşulları, ya da tam tersi çok aşırı temizlik sonucu olarak insan vücudunda yaşayan yararlı mikro organizmaların yok edilmesi, sentetik ve terleten iç çamaşırları gibi birbirinden çok farklı sebepler olabilmektedir.

gyno lomexin Nedir Ne Icin Kullanilir Ne Ise Yarar Yan Etkileri Nelerdir1

Başlıklar

Gyno Lomexin Ne İçin Kullanılır?

Gyno Lomexin vajinal mantarların çoğalmasını engellenmektedir. Halk arasında pamukçuk da denilen candida albicans adlı mantarın vajinada yerleşimini yok etmektedir. Mantarlar rahatsız edici durumlara sebep olur. Bu da can sıkısı sorunları beraberinde getirir. Bundan dolayıdır ki vajinal mantarların tedavi edilmesi şarttır. Gyno Lomexin’de bu kapsamda üst düzeyde bir performans ortaya koymaktadır.

Akıntı, koku ve kaşıntı bu rahatsız edici durumların başında gelmektedir. Eğer tedavi edilmezlerse cinsel organlarda lezyonlara bile sebep olmaktadır. Acı, kaşıntı ve tahrişler ile yaşam kalitesi düşmektedir. Bundan dolayı söz konusu sorunun etkili bir düzeyde tedavi edilmesi, kaliteli bir yaşam anlamına da gelmektedir. Peki, vajinal mantarların tedavisinde kullanılan Gyno Lomexin nedir? Dahası ne işe yaramaktadır? İşte detaylar!

Gyno Lomexin Nedir, Ne İşe Yarar?

Fitil ve krem formunda Gyno Lomexin bulunmaktadır. Uygulanması ve doktorun önerdiği sürece tedavinin bırakılmaması gerekmektedir. Üç gün süresince aksatılmadan kullanımı önerilir. Eğer kullanmayı unutursanız ertesi gün dozu arttırarak kullanmak yanlıştır. Bu şekilde düzenli kullanım ile tüm vajinal mantarlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Gündüz de kullanılmaktadır. Ancak gece kullanılması etkisini arttırdığı için doktorlar tarafından önerilmektedir. Böylece uzun süre etkili olacaktır. Vücut ısısı ile eriyen ilaç kısa sürede emilmekte ve faydalı olmaktadır. Burada Gyno Lomexin’i mutlaka doktorunuzun tavsiye ettiği gibi kullanmanız önerilmektedir.

gyno lomexin Nedir Ne Icin Kullanilir Ne Ise Yarar Yan Etkileri Nelerdir2

Gyno Lomexin Yan Etkileri Nelerdir?

Gyno Lomexin kullanımının yan etkileri azdır, ama nadir olarak da olsa yan etkileri olabilir. Gebelik sırasında kullanımı yasaklanmamaktadır, ancak su tüketimini artırmak doğrudur. Kullanım esnasındaki temizlik şartlarına uyulması önemlidir. Eller mutlaka temiz olmalıdır.

Cinsel ilişkiye girmek etkisini azaltabilir. Bu yüzden girilmemesi tavsiye edilmektedir. Sperm kalitesini düşürebileceği düşünülerek gebelik için önlem alınması mutlaka şarttır. Çok nadir insanda başka yan etkileri de görülür.

Gyno Lomexin birtakım yan etkilerin karşımıza çıkacağı bir ilaç olarak ön plana çıkmaktadır. Bu yan etkiler, mide bulantısı, kusma, fazla akıntı olmaktadır. Böyle durumlarda mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Bazen doktor önerisi ile bu ilacın kullanılması kesilmektedir. Böylece Gyno Lomexin nedir? Sorusuna kapsamlı bir şekilde yanıt vermiş olduk.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar