Kadın ve Moda

Günlük Elbise Modelleri

Günlük elbise modelleri yazımızda bulunan çok sayıda model, en beğenilenler arasından seçilmiş ve sizlere sunulmuştur. Biz tekrar bir seçim yaparak, galerimizdeki iki tane en güzel modelin hangileri olduğunu belirlemeye çalışacağız. Aynı zamanda da en az estetik bulunan modelleri de yine sayfamızın sonunda yorumlamaya gayret edeceğiz.

Günlük elbise modelleri için bazı belirleyici özellikler vardır. Biz sizlere bir çeşitlilik sunarak, bu özelliklere uygun olan elbiseleri görseller bölümünde çok sayıda resimden oluşan örneklerle sunmaya çalıştık. Bu kadar güzel modeller arasından da yine bir eleme yapılsa hangileri daha güzel çıkar, hangileri ise daha az şık bulunur? Bu konuda bir değerlendirme yazımız olacak. Altta bulunan günlük elbise galerimizin hemen aşağısında yer alan bu analiz yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Bir kaç adet yazımızdan da örnekler sunarak, onlara da göz atmanızı tavsiye edebiliriz.

Uyum konusunda destek almak için Günlük Elbise Kombinleri

Peki günlük elbise modelleri için saç seçimi nasıl olmalı? Günlük Saç Modelleri

İddialı ama bakınca hak verirsiniz. En Güzel Elbiseler

Göz kamaştırıyorlar Önü Kısa Arkası Uzun Elbiseler

Günlük Elbiseler

Günlük elbiseler için bir seçim daha yapacağımızı söylemiştik. Üstteki modeller zaten yeterince güzel ancak aralarından bazıları daha güzel. Bu sebepten en iyileri ve en kötüleri belirlemek gerekiyor. Bu konu hakkında ne günlük kısa elbise modelleri ne de günlük uzun elbise modelleri gibi bir ayrım da yapmanın gereksiz olduğunu düşünüyoruz. Karışık şekilde bir eleme yapacağız. Bir numaramız galerimizin yirmi iki numarası oluyor. Bu, önü kısa arkası uzun günlük elbise gerçekten oldukça şık. İkinci estetik modelimize gelecek olursak, on dört numara diyebiliriz. Her ne kadar abiye bir havası varsa da günlük kıyafet olarak da rahatlıkla kullanılabilir. İşin kötü kısmına geliyoruz. İki adet model belirleyelim. Görsellerin on numarası olan modeli pek beğenmedik. Bu modelin estetik durduğunu düşünmüyoruz. Kesim, stil güzel ancak renkler pek hoşumuza gitmedi. Diğer modelimiz yedi numara. Bu modeli de oldukça basit bulduğumuz söyleyebiliriz. Sizlerin de yorum yapabileceği alanlar aşağıdadır. Bu alanlardan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Sizin birincileriniz hangileri acaba.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar