Kadın ve Moda

Gelin Saçı Modelleri 2019

04.04.2019
Gelin Saçı Modelleri 2019

Her genç kız giydiği gelinliği en güzel gelin saçı modelleri ile tamamlamak ister. Bu yazımızda sizlerle 2019 gelin saçı modellerini paylaşacağız. Paylaşacağımız gelin saçı modelleriyle bu özel gününüzde güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Fakat bu özel günün hazırlıkları sizin için uzun ve özenli bir süreci gerektirir. Gelinlikten, takılara ve makyajına kadar ve gelin saç modellerine kadar hepsini kendi zevkinize göre belirlemek için yazın olacak düğününüzün hazırlıklarını şimdiden tamamlamaya çalışmalısınız.

Gelin Saçı Modelleri 2019

Gelinliğiniz, ayakkabılarınız ve takılarınız hazır. Peki ya hayalinizdeki gelin saçı modelleri gelinliğinizle uyumlu mu? Peki ya düşündüğünüz gelin saçı modelleri yüz tipinize uygun mu? Peki ya beğendiğiniz gelin saçı modelleri 2019 gelin saçı modellerinden mi?

Her halde siz de yıllar sonra resimlerinize baktığınızda evlendiğiniz yılın modasını yansıtmak istersiniz. İşte sizin için belki de en özel olan bu günde bu sorular büyük önem taşıyor olmalı.

Elbette siz gelinliğinizi yani en zor kısmını atlattınız ama gelin saçı modelleri gibi ayrıntıları düşünmek son dakikaya bırakıldığında zaten heyecanlı ve çokça yorulacağınız bugünde sizin için ayrı bir stres unsuru olacaktır. Gelin saçı modelleri ayrı bir özen isteyecektir. Gelin saçını modelini beğenmeyi düğün gününe bırakmamanızı tavsiye ederiz. Gelinliğinizi beğendikten sonra prova yapmak için kuaförünüze birkaç defa gidip olabileceğini düşündüğünüz makyaj ve saç modellerini deneyiniz. Gelin saçının, gelinlikle, makyajla, duvakla ve yüzünüzle uyum sağlaması gerekir. Bunu anlayabilmenin tek yolu düğün gününden önce prova yapmak olacaktır.

Gelin saçı modellerini iyice inceleyerek yapacağınız seçim sizi bir nebze olsun rahatlatacaktır. Saçlarınız ister uzun olsun ister kısa 2019 gelin saçı modelleri ile muhteşem görüneceğinize inanın.

Tabi 2019 gelin saçı modellerinde başı topuzlar çekiyor yine. 2019 topuz modasının etkisi elbette gelin saçı modellerine de yansımış. Taçların ve duvakların düzgün şekilde yerleştirilmesiyle 2019 gelin saçı modellerinde muhteşem bir görüntü yakalanabilir. Tabi doğal buklelerin etkisini de unutmamak gerekir.

 

Fakat hepsinden öte bu mutlu gününüzde sizin istediğiniz gönlünüzden geçen bir gelin saçı modeli yine gününüzün tadı çıkarmanız hepsine değecektir.  Ömür boyu sürecek mutluluğunuzun küçük bir telaşı olan gelin saçı modelleriyle taçlandırmanız dileğiyle.

Gelin Saçında Kraliyet Geleneği

Son zamanlarda en çok konuşulan düğünler arasında İngiltere kraliyeti düğünü oldu. İngiliz Kraliyetine gelin olarak gelen Meghan Markle’nin taçlı gelin saçı uzun süre gündemde kalmayı başardı. Taçlı gelin saçı modelleri yıllardır gelinlerin en fazla tercih ettiği tarzdı. Fakat kraliyet ailesinden birinin bunu sade bir şekilde kullanması daha uzun yıllar trend olacağını gösterdi. Siz de taçlı gelin saçı düşünenlerdenseniz gelinliğinize göre taç beğenmelisiniz. Gelinliğiniz çok şarafatlı ve ışıltılı ise daha sade bir taç kullanmalısınız. Sade gelinliğinizi ise gösterişli taşlarla süslenmiş bir taçla taçlandırabilirsiniz.

Gelin Saçı Modelleri 2019

At Kuyruğu ve Örgülü Saçlar

Bundan önceki yıllarda yukarıda toplanan at kuyruğu ve örgülü gelin saçı modelleri yerini düşük ve kurdeleli modellere bırakmaktadır. Düşük örgünün içinde veya at kuyruğunda siyah, pembe gibi farklı renklerde kurdeleler kullanabilirsiniz. Biraz aykırı ama bir o kadar da farklı olacağınızı unutmayın. Saç tarzınızı beğenirken gelin duvak modelleri kesinlikle göz önünde bulundurulmalısınız. Duvağınız çok büyük ve ihtişamlı ise saçınızı oldukça sade tutmanızda fayda vardır. Saçınızda gösterişli olursa birbirini körelteceklerinden istediğiniz ihtişamı yakalayamayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar