Kadın ve Moda

2013 Balköpüğü Saç Renkleri

01.08.2013
2013 Balköpüğü Saç Renkleri

Bu sezonun gözde saç renklerinden biri olan 2013 balköpüğü saç renklerine yer verdik bu yazımızda. Beğeneceğinizi ve aradığınızı düşündüğümüz balköpüğü saç renklerinin farklı tonlarını bir araya getirerek sizlere farklı seçenekler sunmaya çalıştık.

Balköpüğü saç renkleri 2013 yılında saç renkleri arasında birinci sırayı aldığını söylemiştik. Oldukça popüler olmasına rağmen balköpüğü saç renkleri farklı tonlarıyla birçok farklı seçeneğe sahiptir. Dolayısıyla balköpüğü saç rengi tonlarından birini kullanmaya doğru tonu seçmekle başlamalısınız.

Balköpüğü saç renklerinden birini seçecek hanımlar arasında en şanslısının buğday tenli hanımlar olduğunu söylemek mümkündür. Koyu ten rengine veya açık ten rengine sahip bayanlar ise balköpüğü renklerinden uygun tonlarda boyaları karıştırarak kendilerine uygun tonu yakalayabilirler.

Genellikle balköpüğü saç renklerinden bir tonu yakalamak için kahve tonları ile açık sarı renk tonlarını karıştırarak kullanılır. Fakat burada teninizle uyumlu tonu bulmanız oldukça önemlidir. Örneğin koyu tenli bir bayan küllü kahve ile açık sarı tonlarını karıştırarak hazırlayacağınız boya sizin için oldukça uygun olacak ve teninize bir ışıltı verecektir.

Balköpüğü saç renklerinden size uygun tonu bulmak evde biraz zor olduğundan güvendiğiniz bir uzman elden yardım almanızı tavsiye ederiz. Fakat uygun tonu bulduktan sonra balköpüğü saç renginizle oldukça hoş bir görüntüye sahip olacağınızdan eminiz.

Şunu da söylemeden geçmeyelim 2013 balköpüğü renkleriyle beraber orta uzunluktaki saç boyları da bu yıl oldukça favori saç modelleri arasında yer alıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar