Kadın ve Moda

Farklı Lif Örnekleri

11.04.2014
Farklı Lif Örnekleri

Lif örnekleri yazımızın devamı olarak sizlere farklı lif örneklerimizi hazırlayarak her evin olmazsa olmazı olan banyo aksesuarı tercihi konusunda yardımcı olmaya çalıştık.

Banyoda en çok ve sıklıkla kullandığımız lif örnekleri iyi yıkanabilmek için kesinlikle şart olan bir eşyadır. Lifsiz bir banyo keyfi düşünemiyorum. Günümüzde hazır lifler alınsa da bir çok insan hala örgü lif modelleri tercih etmektedir.

Bu tercih sağlık açısından ve hanımlar tarafından bolca örülmesi sebebi ile yapılmaktadır. Bu örgü lif örnekleri bir birinden farklı renklerde ve motiflerde yapılınca tabi ki örgü lif modelleri tercih sebebimiz oluyor. Neden mi? Aşağıda sizler ile paylaştığımız farklı lif örneklerine göz atarsanız lif modellerine bayılacaksınız ve neden örgü lif modelleri tercih edildiğine sizde ikna olacaksınız.

Farklı lif örnekleri yapılışı örgü ören bayanlar için çok basit olacaktır. sadece sizler ile yukarıda paylaştığımız lif modelleri görsellerinden bir yada bir kaçını beğenmeniz ve örmek için karar vermeniz yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. azize dedi ki:

    farklı lif modellerinize bayıldım. farklı lif modelleri arıyordum liflerinize başka yerde karşılaşmadım çok güzeller hemen farklı lif modellerinizden örmeye başlıyorum gerçekten çok beğendim elinize sağlık

  2. durdane60 dedi ki:

    farklı lif modelleri tam aradığım farklı lif modelleri. özellikle ikili olanlar üst üste olan lif örnekleri gerçekten muhteşemler.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar