Kadın ve Moda

En Trend Kadın Kaban Modelleri Nelerdir?

05.04.2019
En Trend Kadın Kaban Modelleri  Nelerdir?

Kadınların giyim parçasında çok sık kullandığı kabanlar gardıropların vazgeçilmezidir. En trend kadın kaban modelleri kadınların her zaman dikkatini çekmiştir. Bu durumda farklı renkler ve farklı modeller mevsime uygun olarak alış veriş yapılır. Kaban modelleri mevsime göre ve kazağın altına giyilecek pantolon modeline göre değişiklik göstermektedir.

Çeşitler arasında asimetrik modeller, pullu ve inci detayı olan parçalar, kalın ve örgü modeller ya da ince ve daha hafif olan modeller bulunmaktadır. Kolu kısa ve kolu uzun ya da kolu kapri modeller yine hırka modellerine göre değişmektedir. Salaş kişilerin bedenlerinden daha büyük olan ve uzun ayak bileklerine kadar olan modeller trend halini almaktadır. Hırkada kadınlar rahatlığı ve şıklığı aynı anda yaşamak isterler.

Uzun Model Kadın Kaban Modelleri

Kadınlar giyim tarzlarına göre giyecekleri hırka modellerini belirlemektedir. Kaban modelleri kadınların tesettürlü ya da tesettürsüz olması ile alakalı bir giyim parçası değildir. Tesettürde olmayan kadınlarında ayak bileklerine kadar uzanan hırkaları giyme isteği ve eğilimi bulunur.

Özellikle uzun hırka modellerini tercih edenler ise kapalı giyimde vazgeçilmez bir parça olarak kullanır. Dışarı çıkarken kadınların üzerlerine aldıkları uzun hırka modelleri en trend kadın kaban modelleri arasında yerini almaktadır.

Uzun model hırkalar sadece sonbahar ya da kış mevsimlerinde kullanılmaz. Bahar ve yaz mevsimlerinde diğer kıyafet parçalarını tamamlayacak ve kişide uyumlu görüntüler oluşturacak hırka modelleri bulmak mümkündür. Özellikle beyaz tişört üzerine ve kot pantolon üzerine giyilen ince trikodan uzun hırkalar genç kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir.

Farklı Renklerde Kadın Kaban Modelleri

Kadınların farklı renklerde tercih ettiği kaban modelleri arasında en yeni model inci detayı olandır. Bu modelde en çok tercih edilen renk siyah üzerine beyaz inciler döşenmiş olanıdır. Kadın kaban modelleri kişilerin zevklerine göre farklı renklerde olabilmektedir. Ama en çok tercih edilenin siyah ve beyaz renkte olandır. Çünkü bu renkler diğer tüm kıyafetlerle uyum sağlar.

Kadınların vazgeçemeyeceği kabanlarda istenilen her türlü renkleri bulmak mümkündür. Tek renk olduğu gibi farklı renklerin karışımı kabanlara hareketlilik katacaktır. En trend kadın kaban modelleri arasında istenilen her değişik renkleri bulmak mümkündür.

Bol ve Rahat Kadın Kaban ve Hırka Modelleri

 Bol kaban modelleri özellikle dar taytların üzerine çok şık kombine edilmektedir. Bu kaban modelleri arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Bu kabanların önleri uzun arkaları kısa ya da arkaları uzun önleri kısa olabilir. Asimetrik kesime sahip olan kabanların kullanımı kadınlara şıklık katmaktadır.

Bazı kadın hırkalarının önü düğmeli olabiliyorken bazılarında hiç düğme ayrıntı olarak kullanılmamıştır. Fermuar genellikle sweat modelleri için tercih edilir.

Salaş ve bol kadın triko hırkaları genellikle düğmesiz modeller olarak tasarlanmıştır. Ve kullanımı oldukça rahattır. İnce triko şeklinde üretimi yapıldığı gibi kalın iplerle olan modellerde üretilmektedir.

Şişme Kadın Mont Modelleri

Örgü modelleri kadınların çok fazlasıyla kullandığı modellerdir. En trend kadın kaban modelleri arasında şişme mont modellerini saymak mümkündür. Şişme montlar özellikle yağmurlu havalarda oldukça kullanışlıdır. Bununla birlikte şişme mont modellerinin cıvıl cıvıl olduklarını farklı renk modelleriyle karşımıza çıktıklarını söylemek mümkün olmaktadır.

Kapşonlu Parkalar En Yeni Trendler Arasında

Yıkamalı Pamuk Gabardin Kapşonlu Parka –Kiremit Fiyat 279,99 (KDV Dahil) Satın Al

Son zamanlarda sıklıkla değişiklik gösteren kadın kaban modelleri arasında her zaman ap ayrı bir yeri bulunan yıkamalı pamuk gabardin parkalar, kapşonlu oldukları için son derece kullanışlıdır. Soğuk havaların sıcak kıyafeti olarak karşımıza çıkan kapşonlu parka modeline sahip olmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Kadife Montlar Şeffaf Dokunuşuyla Ön Plana Çıkıyor

En trend kadın kaban modelleri

Çift Taraflı Kadife Mont –Zümrüt Fiyat 259,99 (KDV Dahil) Satın Al

Kadife kumaşlar her zaman moda sektörünün favori malzemeleri arasında yer almaktadır. İleri teknolojiler sayesinde günümüzde çok daha kullanışlı kadife kumaşların üretilebiliyor olması; kadife montlarında hayatımıza girmesine neden olmaktadır. Bu noktada kış modasına şeffaf bir dokunuş olarak karşımıza çıkan çift taraflı kadife mont, süper bir seçenek olarak tanımlanıyor. Siz de bu güzel ürünü incelemek isterseniz; linki tıklayabilirsiniz.

Kaşeler Tüm Zamanlarda Favoridir

En trend kadın kaban modelleri

Torba Cepli Belden Bağlamalı Kaşe Kaban –Kırmızı Fiyat 129,99 (KDV Dahil) Satın Al

Kaban modelleri denildiğinde elbette ki ilk akla gelen seçenek bayan kaşe kaban modelleridir. En trend kadın kaban modelleri arasında kaşe kabanların yeri bambaşkadır. Hem spor giyimi tercih edenler hem de klasik giyinmeyi severler için kaşe kabanlar mükemmel seçenekler oluşturmaktadır. Kaşe kabanda kırmızı renk ayrıntısı ise mükemmel bir kıyafet oluşumunu desteklemektedir. Siz de belden bağlamalı kaşe kabanı incelemek mi istiyorsunuz? Tıklayınız.

Bazıları Kürk Sever

En trend kadın kaban modelleri

Astarlı Kürk Mont –Vizon Fiyat 239,99 (KDV Dahil) Satın Al

Tam kalıp olarak tasarımı yapılmuş olan astarlı kürk mont, kıyafet kombinlerine mükemmel bir dokunuş etkisine sahip. Şık ve asil bir duruşun yanı sıra lüks bir tarzı benimseyenler için kürk montlar her zaman modadır. Siz de astarlı kürk mont modelini incelemek isterseniz; tıklayınız.

Tesettürün Vazgeçilmezi Tam Boy Pardesü

En trend kadın kaban modelleri

Diyagonel Tam Boy Astarlı Pardesü –Siyah Fiyat 219,99 (KDV Dahil) Satın Al

Tesettür giyimin söz konusu olduğunda ilk akla gelen modeller arasında bayan pardesü modelleri de yer almaktadır. Diyagonel tasarım özelliğine sabip ve astarlı pardesüler; son zamanların vazgeçişmez kıyafet tercihleri olarak karşımıza çıkıyor. Siyah renkli tam bo astarlı pardesü modelini incelemek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

Kaşe Kabanlarda Hardal Renk Bir Başka Güzel

En trend kadın kaban modelleri

Torba Cepli Belden Bağlamalı Kaşe Kaban –Hardal Fiyat 129,99 (KDV Dahil) Satın Al

Kaşe kaban modelleri her zaman serin havaların etkin koruyucusu olarak karşımıza çıkıyor. Torba cepli belden bağlamamı kaşe kabanlar ise; son derece şık bir imza olarak karşımıza çıkıyor. Siz de hardal rengiyle bütünleşmiş olan bu modeli incelemek isterseniz; tıklayınız.

Şişme Montlar Her Zaman Moda

En trend kadın kaban modelleri

Baklava Desenli Uzun Düğmeli Şişme Mont –Laci Fiyat 159,99 (KDV Dahil) Satın Al

Şişme montlar soğuk ve yağışlı havalarda sıklıkla tercih ediliyor. Zira bu ürünler hem sıcak hem de kuru tutma konusunda son derece iddialı ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Siz de baklava desenli uzun düğmeli şişme mont modelini incelemek mi istiyorsunuz? Lütfen tıklayınız.

Estetiğin Adresi Zümrüt Renk Kabanlar

En trend kadın kaban modelleri

Kapşonlu Belden Bağcıklı Kaban –Zümrüt Fiyat 259,99 (KDV Dahil) Satın Al

Kapşonlu montlar özellikle  gençlerin yoğun ilgisini görüyor. Hele bir de zümrüt yeşili belden bağcıklı kabanlar söz konusu olduğunda tam anlamıyla şıklı abidesi karşımıza çıkıyor. Kapşonlu belden bağcıklı kaban modelini incelemek isterseniz, tıkayınız.

Kırmızı Detay Kapşonlu Kabanlara Her Zaman Yakışır

En trend kadın kaban modelleri

Kapşonlu Arma Detaylı Kaban –Kırmızı Fiyat 259,99 (KDV Dahil) Satın Al

Son zamanların favori renkleri arasında elbette ki kırmızı da yer alıyor. Bundan dolayı yeni trend kadın kaban modelleri söz konusu olduğunda kırmıız arma detaylı kabanlar da akla geliyor. Siz de bu güzel modeli  incelemek isterseniz; tıklayınız.

Füme Renk Kürkle Buluştu

En trend kadın kaban modelleri

Kapşonlu Kürklü Şişme Mont –Füme Fiyat 269,99 (KDV Dahil) Satın Al

Kürk elbette ki pekçok kadını kendisine çekiyor. Bundan dolayı hem kabanlarda hem de montlarda kürk detayına rastlamak mümkün oluyor. Şişme montla kürkün buluşmasını merak ediyorsanız, burayı tıklayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar