Kadın ve Moda

Arnica Tesla Elektrikli Süpürge ile Temizlik Artık Çok Kolay

24.06.2019
Arnica Tesla Elektrikli Süpürge ile Temizlik Artık Çok Kolay
Ultra sessiz elektrikli süpürge olarak dikkat çeken Arnica Tesla Premium, kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanıyor. Yalnızca 69.8 dB değerindeki ses seviyesiyle asla rahatsız etmeyen Tesla, şık tasarımı sayesinde de yaşam alanlarınıza da modernlik sağlıyor. Toz torbasız elektrikli süpürge Arnica Tesla, zahmetsiz bir şekilde etkili bir temizlik hissi sunuyor. Ürün, 8 metre uzunluğundaki kablosuyla en uzak alanlara bile erişiminizi kolaylaştırıyor. Çeşitli teknolojileri ve özellikleriyle de öne çıkan Tesla elektrikli süpürge, kullanıcıların en iyi yardımcılarından biri hâline geliyor.  

Başlıklar

Ultra Sessizlik ve Ultra Temizlik Bir Arada

Arnica Tesla, daha az enerjiyle daha fazla verim elde etmenizi amaçlıyor. Büyük bir hazneye de sahip olan elektrikli süpürge, sessizliği bir üst boyuta taşıyor. 69.8 dB ses gücüyle ultra sessiz süpürge olarak tanımlanan Tesla, Cyclone Max Siklon özelliği ile de görülmemiş bir temizlik hissi sağlıyor. Cyclone Max, hapsedilen her bir toz zerresini Tesla’nın haznesinde muhafaza ediyor. Bu teknoloji sayesinde de siz istemediğiniz sürece tozlar ve kirler hazneden dışarı çıkamıyor. Haznenin merkezinde yer alan Cyclone Max Siklon düzeneği aynı zamanda toz zerrelerini hazneye eşit bir şekilde dağıtıyor. Hepa 13 filtre ile de tozların %99.9’u filtre içinde hapsoluyor. 
750 W motor gücüne sahip olan Arnica Tesla Premium, yüksek performans sergiliyor. Yaşam alanlarınızda toza ve kire yer vermeyen ürün, yüksek motor gücüne rağmen çok düşük bir enerji tüketiyor. A sınıfı enerji verimliliği sınıfı sayesinde Arnica elektrikli süpürge, çok az enerjiyle çok yüksek verim elde etmenize olanak tanıyor. Arnica Tesla Premium aynı zamanda perde, koltuk, halı, sert zemin gibi farklı alanlarda kullanılmak amacıyla ayarlanan 5 farklı hız kademesiyle de kontrolü daima sizin elinize veriyor. 

Kolaylık Sunan Bir Tasarım 

Arnica Tesla elektrikli süpürge, tek elle yönetilebilme özelliği sayesinde büyük dikkat çekiyor. Tek elle haznesi sökülüp takılabilen, fişi toplanılabilen Tesla, diğer tüm düğmelere ve aparatlara da tek elinizle erişebilmenize olanak tanıyor. Böylece daima kolay bir kullanım ve etkili bir performans sizlerle oluyor. Arnica Tesla elektrikli süpürgenin 8 metre uzunluğundaki kablosuyla da toplam da 11 metre uzaklıktaki alanlara yetişebilmenize imkan veriliyor. Bu sayede en uzak bölgelerde de kolayca etkili temizlik sağlanmış oluyor. Çek bırak sistemi sayesinde ise tek elle kablo sarma sistemi pratik bir biçimde harekete geçirilebiliyor. Bunlar dışında Arnica Tesla, tutma sapına entegre edilmiş olan koldan kumanda sistemi ile de eğilmeden açılıp kapatılabiliyor; emiş gücü artırılıp azaltılabiliyor. 

Arnica Tesla Elektrikli Süpürge

Zahmetsizce Temizleyin ve Temizlerken Eğlenin 

Arnica Tesla Premium’un yüksek emiş gücü ile etkili bir performans sağlanıyor ve yaşam alanınızda tozların yeri kalmıyor. Üründe özel olarak geliştirilen 3 in 1 Emniyet Kilit Sistemi ise süpürgeyi dik konumda, tek elle taşımanız sırasında haznenin açılması ihtimalini yok ediyor. Temizlik sırasında güvenlik tedbirlerini de sunan Arnica Tesla, yaşam alanlarınızda sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. 
Temizlik ve hijyeni bir üst boyuta taşıyan Tesla, dış ortama temiz hava üflüyor. Böylece yaşam alanlarınızın havası değişiyor. Çeşitli başlıklarıyla da farklı zeminlere uyum sağlayan ürün, ışıklı LED gösterge paneli sayesinde de modern bir tasarım sunuyor. Yüksek emiş gücü, etkili performansı, düşük enerji tüketimi, ultra sessiz çalışma özelliği ve daha fazlasıyla Arnica Tesla Premium elektrikli süpürge, kullanıcıların beklentilerinden çok daha fazlasını karşılamaya yetiyor. 
Siz de hemen Arnica elektrikli süpürge fiyatları, özellikleri ve daha fazlasını inceleyin; hayatınızı kolaylaştırmak için bir adım atın! 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar