Kadın ve Moda

En Güzel Kadın Ayakkabıları Modelleri

20.03.2016
En Güzel Kadın Ayakkabıları Modelleri

En güzel kadın ayakkabıları modelleri, galerimizde de görebileceğiniz gibi muhteşem modellerden oluşuyor. Buna rağmen biz yine de en güzel olanların seçimini yaparak, galeri altında yorumlayacağız.

En güzel kadın ayakkabıları modelleri için yaklaşık 20 bin kadar ayakkabı arasında seçilmiş olan bu modelleri, bir kere daha karşılaştıracağız. En beğendiklerimizden 3 adet modeli, karışık bir şekilde seçeceğiz. Yani, abiye kadın ayakkabıları veya günlük bayan ayakkabıları şeklinde bir seçim değil, genel olarak bir değerlendirme olacak. Biz yazlık modeller ağırlıklı olarak bir seçim yaptık ancak arada diğer modelleri de bulabilirsiniz. Bu konuya geçmeden hemen öncesinde de diğer konularımızdaki mükemmel modelleri de görebilmeniz için onlardan başlıkları sunalım.

Bantlı Ayakkabı

En Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

En Güzel Topuklu Ayakkabı Modelleri

En güzel bayan ayakkabılı için seçimlere geldi, sıra. En güzel bulduğumuz üç modeli sıralayalım. Altı numara, on numara, on altı numara bizlerin en fazla beğendiği ayakkabılar oldu. Bunlar dışında da beğendiğimiz çok model var ancak bunlar en göze çarpanlar diyebiliriz. Sizler de alttaki yorum bölümüne yorum bırakarak, en güzel bulduklarınızı yazabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
  1. Mavi Menekşe dedi ki:

   Eda Hanım, Merhaba,
   Ürün uzmanımız en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir.
   Anlayışınız için teşekkürler.

 1. yasemin dedi ki:

  Merhaba ben yasemin bana ulasin lütfen bekliyorum bitane ayakkabı yi sipariş etmek istiyorum bana yardımcı olursaniz sevinirim

  1. Mavi Menekşe dedi ki:

   Yasemin merhaba,
   bu model kalmadı maalesef.

 2. Anonim dedi ki:

  Dolgu topuk dantelli ayakkabılardan bir model beğendim fakat nasıl satın alacağımı bilemiyorum yardmcı olur musumuz

  1. admin dedi ki:

   hangi model efendim

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar