Kadın ve Moda

Düz Saç Modelleri 2016

23.09.2015
Düz Saç Modelleri 2016

Düz saç modelleri 2016 analizinde galerimizde oldukça fazla sayıda örnek model sergilenecektir. Bununla beraber, sezonun en şık uzun saç kesim modelleri hangileri değerlendirmemiz de sayfamızda yer alacak.

Düz saç modelleri 2016 sezonu yeni tasarımlarla karşımıza çıktı. Bu tasarımların çeşitli şekil ve stillerde aşağıdaki resim galerimizde olduğunu ve en güzel uzun saç kesim modellerini seçtiğimizi söyleyebiliriz. Bu galeri ev sezonun moda uzun saçlarını değerlendirmemize geçmeden az önce sizlere bazı link sıralamaları yapacağız. Bu linkler sitemizdeki yazılara ait ve sizlerin ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Peşinden de tekrar konumuza ve galerimize döneceğiz.

Ombre Saç Modelleri 2016

Perma Saç Modelleri ve Fiyatları 2016

Bayan Uzun Saç Modelleri 2016

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

2016 Düz Saç Kesim Modelleri

2016 düz saç kesim modelleri hakkında yukarıdaki örneklerden aklınızda bir fikir oluştuğunu düşünmekteyiz. Biz de sizlere sezonun moda örneklerinden söz edelim ve seçim yaparken çok daha net karar verebilesiniz. Uç kısımları gölgeli olan düz saç modelleri sezonda öne çıkıyor, diyebiliriz. Düz saç kesimleri için de omuz hizasında ve ara makaslı modeller de revaçta. Fönlü düz saç modelleri için de yine son sezonlarda olduğu gibi iyi şeyler söylemek mümkün. Oldukça sevilen bu düz saç modeli, gerçekten şık ve katlı düz saç kesimi ile çok daha estetik bir görüntüyü ortaya çıkarmakta. Kısa düz saç kesim modelleri de klasik ve yeni tasarımlarla çok daha şık duruyor. Uzun düz saç modelleri için de yeni örneklerin hoş olduğu üstteki galerideki gibi ortada.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar