Kadın ve Moda

Dalgalı Kısa Saç Modelleri 2016 Bayan

04.10.2015
Dalgalı Kısa Saç Modelleri 2016 Bayan

Dalgalı kısa saç modelleri 2016 bayan örnekleri için seçilen modeller, yaklaşık olarak 500 tarz kısa dalgalı saç arasından elenerek karşınıza çıkarıldı.

Dalgalı kısa saç modelleri 2016 bayan stilleri için aşağıda yer almakta olan resim galerisinde onlarca örnek bulabileceksiniz. Konu hakkında özel yorumlarımız da bu galerideki resimlerin hemen arkasından gelecek. Şimdi ise bir kaç yazımızdan seçme yaptık ve sizler için sıralıyoruz. Aralarından görmek istedikleriniz olabilir, diye düşündük.

Dalgalı Saç Modelleri

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri Bayan

2016 Dalgalı Kısa Saçlar

2016 dalgalı kısa saçlar için galerimizi sizlerle paylaştık. Görmüş olduğunuz gibi oldukça hoş ve şık modeller bulunuyor. Bu modellerin de kendi arasındaki yarışından bize göre 5-6 tanesi galip çıkacaktır. Onları tek tek yazmak istemiyoruz ama zaten oldukça gösterişli bir şekilde karşımızda duruyorlar. Biz sizlere daha yeni ve farklı modellerden söz edelim. Dalgalı kısa saç içerisinde dağınık şekilde bir stille yer alan modellerin ne kadar değişik ve estetik durduğunu görmüşsünüzdür. Yukarıda bunlardan bir kaç tanesini görebilirsiniz. Dalgalı kısa saçlar arasında hem farklı duruşları hem doğal görünümleri hem de şık oluşları onların farklarını avantaja çevirdiğini gösteriyor. Sizler de bu modeller için hem klasik hem de yeni kısa dalgalı saçlar için düşüncelerinizi bizlerle ve yeni gelecek olan ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Bunun için yorum bölümlerini kullanmanız yeterli olacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kurzhaarschnitte dedi ki:

    Saç stilleri örnekleri çok güzel.

    Teşekkürler.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar