Kadın ve Moda

Çocuk Şapka Modeli

03.09.2015

Çocuk şapka modeli konumuz için çok sayıda örnek incelenerek, ortaya en güzel modellerin olduğu bir içerik çıkarmayı düşündük ve sizlerin karşısına çıkardık.

Çocuk şapka modeli denince akla hemen oldukça renkli örnekler gelmektedir. Hem kız çocuğu hem de erkek çocuğu için sevimli olan şapka modellerini aşağıda bulunmakta olan resim galerisinde sergiledik. Bu şapka modelleri genel anlamda bakıldığında son trendlere uygun şekilde seçilmiştir. Bununla beraber, sıklıkla aranan ve merak edilen modellere de yer verilmiştir. Bu sıklıkla aranana modeller genel olarak klasik çocuk örgü şapkalarından oluşmaktadır. Örnek vermek gerekirse, kulaklıklı çocuk şapka modelleri gösterilebilir. Çocuk örgü şapkalar için çok detaylı içeriği ise bu linkimizde bulabilirsiniz. Çocuk Örgü Şapka Modelleri

Çocuk Şapka Modellerinde Renk Seçimi

Son dönemlere bakıldığında çocuk şapka için renk seçiminde turuncunun ağırlıklı olarak kullanıldığı dikkat çekmektedir. Bunun dışında örnek verilebilecek olan diğer renk beyazdır. Beyaz modellerin çeşitli renklerle kombine olduğu örneklerle ilgili de oldukça beğenildiği söylenebilir. Kız çocukları için daha çok çiçekli modeller ön plana çıkarken, erkek çocuklar için mavi renk ve beyaz renk daha fazla göze çarpıyor. Çocuk şapka modeli ve yapılışı hakkında ise hem kolay modelleri hem de nispeten daha zor modelleri karma şekilde ortaya koymak istedik. Aralarından mutlaka beğendiklerinizin olacağını düşünmekteyiz. Sizlerden yorumlarınızı konu altlarına yapmanızı ve sitemizin çok daha yararlı bir platform olmasına katkı sağlamanızı rica ediyoruz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar