Kadın ve Moda

Çocuk Örgü Şapka Modelleri

24.12.2013
Çocuk Örgü Şapka Modelleri

Bu soğuk günlerin hazırlığı daha önceden yapılmalıydı fakat çok da geç değil çocuk örgü şapka modellerinden birini örmek için.

Biz bayanlar çocuklarını kardeşlerini aslında bütün sevdiklerini kendi elleriyle beslemek giydirmek isterler. Hele söz konusu çocuklarıysa özellikle kış günlerindeki şapka,bere atkı gibi zorunlu aksesuarlarına daha bir özen gösterirler.

Tabi sıcak tutması kadar şıklığı da önemlidir. Bizde çocuklarının sıcaklığı ve şıklığına her ikisine de önem veren bayanlar için çocuk örgü bere modellerine yer verdik.

Daha önce birçok yazımızda bebek, kadın ve erkekler için farklı modellere yer vermiştik bu kez de çocuklar için örgü şapka modelleri ile size farklı modeller sunduk.

Basit örgü çeşitleri ve az malzemeyle çocuklarınıza kolaylıkla örebilirsiniz. Fakat çocuk örgü şapka modellerinden birini örmeye karar verdiğinizde eğer sürpriz değilse en azından ipinin rengini çocuğunuza seçtirmeye gayret edin. En azından elinizin emeğinizin sıcaklığını bir de bu şekilde hissettirebilirsiniz.

Çocuk örgü bere modellerinde kız veya erkek fark etmez ponponlu bere modelleri her zaman en çok tercih edilen modeller arasında. Yine hem kulaklı çocuk örgü şapkaları da annelerin savunma içgüdüsüyle en çok sevdiği ve tercih ettiği modellerden.

Fakat paylaştığımız çocuk örgü çocuk şapka modellerinde de görebileceğiniz gibi hepsi birbirinden şık.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar