Kadın ve Moda

Burçlar ve Kadınlar Koç Burcu

12.03.2019
Burçlar ve Kadınlar Koç Burcu

Harekette bereket vardır sözü koç burcu kadını tarafından söylenmiş olmalı çünkü oldukça hareketli bir yapıya sahiptirler.

Koç burcu kadınlarında ki bu hareketlilik çenelerine de vurmuştur.

Hemen her konuda kendilerini çok güzel ifade ederler. Koç burcu kadınları özellikle de kadın erkek ilişkilerinde açık ve nettirler. Koç kadınları her şeyi çok yoğun yaşarlar.

Aşkı, tutkuyu, siniri, üzüntüyü koç burcu hangi duyguyu derseniz doruklarda yaşar.  Koç burcu kadını bir eş veya bir sevgiliye sahip olan erkekler sabırlı ve güçlü olmalıdır.

Fakat bu sabırlarının mükâfatını alırlar. Koç burcu kadını fedakâr bir eş ve annedir. Çocuklarına karşı çok duygusal yaklaşmayan koç burcu kadınlarını çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmeye odaklıdır.

Özgürlüklerine de oldukça düşkündür. Koç burcu kadını baskıcı bir eşe tahammül edemez ve ne kadar sevse de ondan kopar.

Burçlar ve Kadınlar Koç Burcu

Koç burcu kadının elementi ateş

Eğlenceli ve özgür ruhlu haliyle koç burcu kadını yaşam enerjisiyle dokunduğu her şeyi adeta ateşler, çünkü ateş onun elementidir.

Yaratıcı, enerjik ama zaman zaman otoriter bir karakterdir. Bir şeyi yapmak için çabalamaktan ve bunun için coşku duymakta harikadır.

Hata yapmaktan ve aptal görünmekten çekinmezler. İlgi odağı olmaktan korkmazlar. Keskin dürüstlükleriyle ve hicivli mizah anlayışlarıyla dimdik dururlar. Adaletsizliğe asla tolerans göstermezler. Bir koç burcu kadını ile tartışacaksanız haklı olsanız bile asla kazanamayacağınızı bilmelisiniz.

Koç kadını için ev ve aile demek…

Küçük bir ev, hatta baraka vb. koç burcu kadını için idealdir; yeter ki özgürce girip çıkabildiği, yalnız kalabileceği, onun için rahat bir yer olsun. Evinde nasıl yaşamak istediğiyle ilgili kesin fikirleri vardır. Evinin dekorasyonunda genellikle parlak renkleri tercih eder. Doğal ışık olması ve evinin düzenli olması önemlidir. Bir odun sobası, şömine, otlar ya da sıra dışı bitkiler koç kadını için mutluluk kaynağıdır. Koç burcu kadının evinde kahkahalar boldur, müzik ise hep fonda vardır.

Maceralara atılmaktan çocuklarıyla birlikteyken de çekinmez. Uzak ülkelere bebeğiyle birlikte gitmek konusunda hiç tereddüt etmez. Sessiz, içe dönük çocuk tipine karşı sabırsız olabilir. Bu tür çocuklarda maalesef ne kadar eğlenceli bir koç kadını anneleri olduğunu fark edemeyecektir.

Burçlar ve Kadınlar Koç Burcu

Koç kadını için iş hayatı

Ekibine ilham verecek ve motive edecek güçlü bir liderdir. Herhangi bir projeyi eğlenceli hale getirecek, etkileşime teşvik edecek ve ekibin sınırlarını aşmalarını sağlayacak güçtedir. İlgi odağı, proje başkanı, doğal lider vb. her ne derseniz koç kadını sorumlu ya da iktidarken kesinlikle daha başarılıdır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar