Kadın ve Moda

Burçlar ve Kadınlar Akrep Burcu

01.04.2019
Burçlar ve Kadınlar Akrep Burcu

Bir fincan kahve içtiniz kapatıp hemen akrep burcu kadınına yönelin. Çünkü akrep burcu kadınının en belirgin özelliklerinden bir tanesi sezgilerinin oldukça kuvvetli olmasıdır.

Bir o kadarda cazibeli ve azimlidir. Azim dediysek bunun akrep burcu kadınındaki karşılığı hırs olabilir. Akrep kadınındaki hırs doğru kullanılırsa onu başarıya götürebilir. Fakat her şeyin fazlası zarar olduğu gibi hırsın fazlası da zarar verir.

Zaten akrep burcu kadınları kimsenin gölgesinde kalmayı sevmezler, kıskançtırlar. Akrep burcu bir sevgilisi, karısı olan beyler dikkat. Bu kıskançlık özellikle sizlere fakat davranışlarınızla kontrol etmek sizin elinizde. Yalnızca ilişki konusunda kıskanç değildir akrep kadınları sahip olmadıkları her şeyi kıskanırlar.

Burçlar ve Kadınlar Akrep Burcu

Akrep Burcu Kadınının Saç Modelleri Nasıldır?

Akrep burcu kadınının karşısındakilerde en çok dikkat ettiği şey ise yalandır. Yalanı hissettiği anda bulunduğu ortamdan çekilir, dürüsttür. Akrep burcu kadınları doğal bir cazibeye sahiptir, karşı cinsi çeker. Giyim tarzı saç modelleri ve yapılışları ile kendine has bir şıklık sahibidirler. Sade ve günlük olarak değerlendirilebilecek bir kıyafet akrep burcu kadının dokunuşları ile daha gösterişli ve daha şık bir görünüme sahip olabilir. Bedeni saran kıyafetler, kısa etekler akrep burcu kadının vazgeçilmez tercihlerinin başında gelmektedir.Sevdiklerini aşırı sahiplenir ve anaç bir tavır takınırlar.

Dediğim dedik çaldığım düdük diyen burçtur akrep kadınları. Dostlarını pek dinlemez kendi bildiklerini okurlar. Akrep burcu kadınları için intikam soğuk yenen bir yemektir. Kendilerine yapılan kötülüğü hiçbir zaman unutmazlar ve karşılıksız bırakmazlar. Kötülüğü unutmadıkları gibi iyiliği de unutmazlar.

Akrep burcu kadınların stili

Akrep burcu kadınlar tuttuğunu koparan, hırslı kadınlar olarak bilinirler bu nedenle istediklerini elde edene kadar savaşan bir ruha sahiptirler. Bulundukları ortamlarda dikkat çekmeyi ve ön planda olmayı seven akrep kadınları stil olarak sıra dışı modeller tercih edebilirler.

Farklı tarzdaki kıyafetlerin yanında kendilerine has saç modası ile marjinal kesimler ile saçlarını şekillendirirler.  Bilinen modellerin aksine sıra dışı modeller akrep kadında görülebilecek saç stillerindendir. Farklı saç modelleri ile dikkatleri üzerlerine çekmek akrep burcu kadınlarının özelliklerindedir.

Burçlar ve Kadınlar Akrep Burcu

Akrep burcu kadınların makyaj tercihi

Akrep burcu kadınların giyim ve saç tercihlerinin yanında dikkat ettikleri bir diğer önemli noktada makyaj tercihleridir. Makyaj seçimlerinde en çok dikkat edilen nokta renklerdir. En güzel saç renkleri ile yeşil rengi far olarak her tonu denenebilir. Kahverengi kalemler ve beyaz farlarla yapılmış gölgeler göz makyajında kullanılan renklerin başında gelmektedir.

Hem uzun hem de kısa saç renkleri ile birlikte iyi uyum sağlayan pembe ruj tonları ile şeftali rengi allıklar akrep burcu kadının makyaj tercihlerini şekillendirmektedir.

  

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar