Kadın ve Moda

Buğday Tenlilere Yakışan Renkler

17.10.2019
Buğday Tenlilere Yakışan Renkler

Gökkuşağı gibi, renklerin güzelliğini mevsimlere göre tercih edebilir ve kendinize en çok yakışan tonları özenle tercih edebilirsiniz. Her renk herkese yakışır, fakat bazı renklerin tonları kişiden kişiye daha cezbedici bir güzellik sağlar. İşte sizlerde cilt tonunuz göre, saç renginizi bulabilir ve giyim alanında da hoş görünmeniz için tercih edebilirsiniz.

2020 Buğday Tene Giden Renkler

Önemli olan ten renginize yakışan, doğru saç rengini belirlemektir. Peki, buğday tenlilere yakışan renkler neler? Kırmızı, kızıl tonları, açık-koyu kahve tonları, hafif sarı tonları ve bordo tonları olduğunu söyleyebiliriz. Bu renkleri giyim tarzınıza uyumlu şekilde ve saç renginizde tercih edebilir ve hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Ne koyu ne de çok açık olan buğday ten rengi, orta koyuluğa sahip bir ten rengidir. Bu nedenle yakışan renk yelpazesi de oldukça geniştir.

Başlıklar

Buğday Tene En Çok Yakışan Saç Renkleri

Buğday tene rengine yakışan renkler; kızıl tonları, açık-koyu kahve tonları ve sarının daha hafif nüanslarına sahip renkler diyebiliriz. Bu renklerle giyim-moda alanında, tarzınızı yansıtırken, saç rengi seçiminizde özellikle tercih edebilirsiniz. Ayrıca açık-soluk bir buğday ten rengine sahipseniz; açık ve ışıltılı tonları tercih edebilirsiniz. Böylece ten renginizin, soluk ve mat görünüşünü gölgeleyebilirsiniz.

Buğday Tene Giden Renkler 2020

Buğday tene en çok yakışan saç renkleri ise şöyle:

Küllü Kahve:

Doğal bir renk olan kahve tonları, genel olarak her cilt tonuna yakışır. Buğday ten rengine yakışan kahve tonlarının özellikle gri yansımalarına sahip, küllü kahve tonlarını deneyebilirsiniz.

Bakır Kızıl ve Kızıl Tonları:

Kızıl tonları da, buğday ten renginize yakışan, hoş bir görselliğe sahip olmanıza yardımcı olan saç renklerine sahiptir. Özellikle bakır kızılını deneyebilir ve çekiciliğinizi üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Böylece girdiğiniz her ortamda fark edilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

2019 Buğday Tene Giden Renkler

Sütlü Kahve Saç Rengi:

Kahve tonları her ten rengine uyumlu tonlara sahiptir. Ton tercihinde ise cilt alt tonunuza göre bir tercih yapmanızı öneriyoruz. Örneğin, açık tonlarda bir buğday ten rengine sahipseniz, açık tonlara sahip sütlü kahve saç renginin sizlere yakışacağını söyleyebiliriz. Ayrıca dilerseniz; ombre, balyaj gibi saç teknikleriyle de deneyimleyebilirsiniz.

Fındık Kabuğu:

Fındık kabuğu saç rengi ışıltılı olduğu kadar, kumral nüansları içerir. Buğday tene yakışan saç renkleri arasında yer alan fındık kabuğu, hoş ve farklı bir yere sahiptir. Buğday teninize, ışıltı katacağını söyleyebiliriz.

Buğday Tene Giden Renkler 2019

Altın Kahve:

Buğday ten rengine yakışan renkler listesinde, en çok yakışan parlak renklerden biri de altın kahve saç rengidir. Özellikle, soluk ve mat bir buğday ten rengine sahip olanlar için, altın yansımalarına sahip, altın kahve tonunu oldukça yakışacaktır.

Mocha Kahve:

Son dönemlerin trend saç renklerinden biri de mocha kahve saç rengidir. Hoş ve bakımlı bir görünüm kazanmanıza, fazlasıyla yardımcı olur. Buğday tenlilere de hoş bir güzellik kazandırır. Dilerseniz tüm saçlarınıza mocha kahvesi uygulayabilir ya da balyaj, ombre gibi uygulamalar ile saçlarınızın bir bölümünde deneyebilirsiniz.

Buğday Tenlilere En Çok Yakışan Renkler Giyim

Orta tonlarda bir koyuluğa sahip buğday ten rengine, genellikle her rengin hoş ve uyum sağlayacağını söyleyebiliriz. Buğday tenlilere yakışan renkler giyim, moda alanında tamamen tarzınızı yansıtan renkler olmalıdır. Giyim sektöründe, her rengin sayısız farklı renk nüanslarına sahip kıyafet seçeneğine ulaşmak mümkündür.

Moda alanında, her renk farklı tonları içerir. Buğday ten rengi, ara bir ton olduğu için, her renk size yakışacaktır. Ama tabii renklerin, parlak ya da mat gibi özelliklere sahip olduğu için; bu konuda seçim yapmanızı önerebiliriz. Hafif-mat sarı, bordo tonları, kırmızı tonları, kahve tonları, siyah gibi her rengi deneyebilir ve giyiminize yansıtabilirsiniz.

[haber id=”46306″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar