Kadın ve Moda

Minyon Bayanlar İçin Kombinler

04.08.2019
Minyon Bayanlar İçin Kombinler

Her kadın her zaman şık ve bakımlı görünmek ister. Girdiği ortamda dikkat çekmeyi seven kadınlar, kombinlerine de buna göre fazlasıyla özen gösterir. Kombin uyumlarının şık görünümün yanında kişiye de uygun olması önem taşır. Örneğin uzun boylu bir kadın ile minyon yani kısa boylarda olan bir kadına aynı kombin hoş durmayabilir. Bu nedenle herkesin kendi vücut hatlarına ve uzunluğuna göre giyinmelidir. Böylelikle uyumu yakalayabilir ve daha şık olabilirsiniz. Minyon bayanlar için kombinler adımında, önemli olan giyilen kıyafetlerin sizi olduğunuzdan daha uzun göstermesine odaklanmak. Ayrıca minyon kadınlara her kıyafet ayrı bir hava verir ve giyilen her giysi yakışır.

2019 Minyon Kadın Kombinler

Başlıklar

Minyon Bayanlar İçin Kombinler Nasıl Olmalı

Olduğundan daha genç görünen minyon kadınlar, bu açıdan şanslıdır. Yaşı ne olursa olsun hem daha genç görünmenin hem de giyilen giysilerin yakışması güzel avantajları arasındadır. Minyon bayanlar için kombinler de dikkat etmeniz gereken nokta, basık değil uzun görünmek olmalı.

Minyon Kadın Kombinler 2019

Minyon Bayanlar İçin Dikkat Çeken Kombinler

Dikkat çeken kombinler arasında, yüksek bel etekler ya da şortlar ile kısa üst kombinler özellikle yer alır. Dikkat çeken kombinler için, öncelikle vücut hatlarınızı iyi bilmeli ve ölçülerinize uyum sağlayan kıyafetleri tercih etmelisiniz. Vücudunuzu iyi tanırsanız, şık tercihler yapabilirsiniz. Birkaç önerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Önerilerimizi, zevkinizle birleştirebilir ve şık kombinler elde edebilirsiniz.

Minyon Bayanlar İçin Kombinler

Minyon Kadın Kombinler

Vücut Hatlarınızı İyi Tanıyın:

Minyon kadınlar boyun kısalığından yakınır. Yaşını göstermemenin ilerleyen yaşlarda önemli bir avantaj olmasının yanında, kısa görünmek zaman zaman rahatsız edebilir. Bu nedenle vücut hatlarınızı iyi tanımanız önemli. Narin, ince vücut özelliğinizi kapatan, basık gösteren değil de vücut hatlarınızı ortaya koya kıyafetleri tercih edin. Kıvrımlarınızı belirginleştiren kıyafetler idealdir. Minyon bayanlar için kombinler; örneğin omuzları açık üstler kadınsı görünmenizin yanında, daha uzun görünmenize yardımcı olur.

Uzun Görünmek için İnce Detaylar:

Giysilerinizin desenlerine dikkat edin. Örneğin boyuna çizgilere sahip desenler daha uzun görünmenizi sağlar. Aynı zamanda omuzları açık kıyafetler gibi V yakalı üstler, parçalar da uzun görünmenize yardımcı olan detaylardır. Alt ve üst parçaları, aynı renklerde ya da aynı rengin farklı ton geçişlerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle vücudunuz iki parçaya ayrılmadan, daha uzun ve ince bir görünüm elde edersiniz.

2019 Minyon Kadın Kombinleri

Desen Seçimi

Giysilerin desenleri de kombin yaparken dikkat edilmesi gereken detaylar arasında. Örneğin, karışık birden fazla iç içe geçmiş desenli kıyafet, daha basık görünmenize neden olur. Bunun yerine, daha sade ya da iki farklı renk tonuna sahip kıyafetleri tercih etmelisiniz. Özellikle desenli giysi kombin yapmak istiyorsanız; daha küçük çiçek detaylı ya da benzeri ve dikey çizgilere sahip desenli pantolon veya elbise tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda daha önce de belirttiğimiz gibi, bir bütün olarak aynı rengi giymeniz daha uzun görünmenizi sağlar.

Aksesuar Seçimi:

Minyon bayanlar için kombinler adımında aksesuar tercihi; vücut hatlarınız ile uyum sağlaması için, büyük çantalardan ya da iri takılardan vazgeçin. Bunun yerine günümüzde de moda olan, daha küçük şık çantalara yönelebilirsiniz. Örneğin; çapraz askılı çantalar, el çantaları ya da ufak sırt çantaları vb. şeklinde. Bunun yanında küçük, minimal takılar daha şık görünmenizi ve rahat etmenizi sağlar. Ayrıca ince bel kemerleri sizin için daha hoş bir kombin olur.

Minyon Kadın Kombinleri 2019

Pantolon Boyu:

Kısa boy pantolonlar, minyon kadınları daha basık ve olduğundan daha kısa gösterir. Bu yüzden uzun boy pantolonları tercih etmelisiniz. Minyon bayanlar için kombinler de pantolon boyu; ayak bileğinizin biraz altında olması ideal olanıdır. Ayrıca oldukça uzun görünmek için, İspanyol paça bir pantolon tercihinizde yüksek topuklu ayakkabı giyebilirsiniz.

[haber id=”27925″]

Göğüs Dekoltesi:

Üst parçaların yakalarını, özellikle V yaka ve derin göğüs dekoltesi tercih edin. Böylece boynunuz daha ince görünür ve aynı zamanda uzun bir görünüm elde edersiniz. Yuvarlak yaka veya boğazlı kıyafetlerden uzak durmanızı öneririz.

Ayakkabı Seçimi:

Düz tabanlı veya bilekten bağlı ayakkabılar yerine; bileğinizi açıkta bırakan ve topuklu ayakkabıları tercih edin. Böylece daha uzun ve ince görünebilirsiniz. Bilekten bağlamalı ayakkabılar, bacak boyunu keser daha kısa gösterir. Topuklu tercihi ise hafif topuklu ya da rahat olmanızı sağlayan topuklular idealdir.

Mini Parçalar:

Mini etek, mini şortlar ve mini elbiseler daha uzun görünmenize yardımcı önemli parçalardır. Minyon bayanlar için kombinler; vücut hatlarınız yüksek bel kıyafetler için uyumlu ise, yüksek bel etekler ya da şortlar ile hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Üzerine ise kısa bluzları ve Crop top üstleri-göğüs altı tercih edebilir ve zarif bir kombin elde edebilirsiniz.

Dar Kıyafetler:

Vücut hatlarınızı kıvrımlı şekilde ortaya çıkaran dar ve küçük parçalar, dengeli bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Böylece daha uzun ve şık görünebilirsiniz. Fazla kilolarınız varsa, dilerseniz üst parçalarda dökümlü ve daha rahat kesimleri tercih edebilirsiniz. Fazla kiloları kapama adımında, önemli olan alt ya da üst detaydır. Her ikisini de dar olursa, hoş görünmeniz imkansızdır. Fazla kilolarınızın olduğu bölgeye göre, dengeli bir kombin tercihi yapmanız önemli olan adımdır.

[haber id=”41423″]

Saç Boyu:

Minyon bayanlar için kombinler de bel hizasındaki saçlar daha kısa görünmenizi sağlar. İdeal olan omuz hizasındaki saç boyu olacaktır. Daha kısa modeller, kakül gibi detaylar ise yüz hatlarına göre belirleyebileceğiniz ayrıntıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar