Kadın ve Moda

Bikini Modelleri ve Favoriler

11.05.2016
Bikini Modelleri ve Favoriler

Bikini modelleri ve favoriler konumuz, hem şık ve çok beğenilen örnekleri bir araya getiriyor hem de bizlerin favorilerinden oluşuyor. Favorilerimiz bir kaç modelden oluşuyor ve gerçekten çok güzel modellerden meydana geliyor.

Bikini modelleri için sizlere çok fazla ilgi gören modelleri göstermek istedik. Bunu yaparken seçmiş olduğumuz ve aşağıda görsellerde sunmuş olduğumuz modellerden de en iyileri ayırmak istedik. Editörlerimize göre en şık bulunan modelleri sizlerle paylaşacağız. Üç adet modeli seçtik ve listemize aldık. Hemen ilk modelle başlayalım. Galeride on yedi numarada yer alan ve oldukça şık bir bikini modeli olarak öne çıkan bu modeli, listemize aldık ve çok beğendik. Beğendiğimiz bikini modelleri arasında galeride beş numarada bulunan modeli çok beğendik. Bu model farklılığının yanı sıra estetik duruşu işe de çok hoş bir görüntü ortaya çıkarmış. Son modelde ise on üç ve on dört numaralı modeller arasında kaldık ve ikisini de çok beğendik. Burada seçim yapmak yerine son kararı size bırakıyor ve listemizi tamamlıyoruz.

Bizim favorilerimiz bu listedeki örneklerden oluşuyor. Sizlerin de mutlak diğerlerine göre daha fazla beğendikleriniz mevcuttur. Bunları bizlerle paylaşmak için galeri altında ve her resmin alt kısmında bulunan yorum alanlarından fikirlerinizi aktarabilirsiniz. Hem bizlerin hem de sizden sonra gelecek olan ziyaretçilerin görebileceği ve fikir alabileceği yorumlarınız, bizler için çok önemli.

Bikini Modelleri

Bu sezon çıkan yeni bikini modelleri son derece şık. Havaların ısınmasıyla beraber bikini bakmaya başlamanın tam vakti. Yılın en güzel ve tasarım bikini modellerini seçmek için bazı püf noktalar bulunuyor. Örneğin bu yıl daha çok yüksek bel modeller ön plana çıkarken, bel kemiğinin göründüğü modeller artık geri planda kaldı. Mayolar ise birkaç sezon önce çok tercih edilirken bu yılın bikini modellerini sizler için hazırladık. Yepyeni renk, desen ve modellerin tümüne bayılacaksınız. Çiçek desenleri ve daha çok açık renkleri tercih edebilirsiniz. Yazın sıcaktan bunaldığınız anda plajda giyebileceğiniz en güzel bikini modellerini inceleyebilirsiniz.

[haber id=”39862″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar