Kadın ve Moda

Bebek Patik Modelleri ve Yapılışı

16.03.2019
Bebek Patik Modelleri ve Yapılışı

Bebek patik modelleri ve yapılışı başlıklı bu yazımızda sizlere erkek bebek patik örnekleri ve kız bebek patik modellerinden bahsedeceğiz. En güzel bebek patik modelleri ve yapılışını sizler için hazırladık.

Erkek bebek patik modellerinde mavi ve yeşil renkler ilk sıraları alırken, kız bebek patik modellerinde ise pembe ve kırmızı renkler kendinden söz ettiriyor. En güzel erkek bebek patik örneklerimiz arasında ; ayakkabı tipi bebek patik örnekleri, ayakkabı tipi düğmeli bebek patik örnekleri ve mavi beyaz renkten konvers tipi erkek bebek patik modellerimiz vardır. En güzel kız bebek patik modellerinde ise; sarılı yeşilli ve çiçekli şık bebek patik örnekleri, tığ işi beyaz renkli  terlik tarzı bebek patik örnekleri, püsküllü bebek patik modelleri, pembe beyaz boncuklu bebek patik örnekleri, beyaz örgüden yapılan üzeri inci boncuklarla süslenen bebek patik modellerimiz vardır.

Her Mevsim için Bebek Patik Modelleri

En şık ve rengârenk modellerde bebek patik modellerini sizlerle buluşturuyoruz. İster kış aylarında olsun ister yazlık patikleri olsun birçok kışlık ve yazlık yeni sezon bebek patik modelleri ve yapılışını sizler için hazırladık.

 

Bütün ayakkabı modellerinden oluşan, her mevsime özel bebek patik modellerini, anneler için bir araya getirdik. Şiş ile örülen modeller ve tığ ile örülen modeller olmak üzere iki türlü aparat kullanılarak yapılıyor bebek patik modellerimiz. Kış mevsimi için konvers ya da bot’a benzer modeller biraz daha kalın iplerle örülürken, yaz mevsimi için de babet ve parmak uçları açık terlik modelleri, dantel iplerinin biraz kalını olan ipler tercih edilerek örülüyor.  Ayrıca bebek patik modellerimizden yola çıkarak, bebeklerinizin kıyafetlerine özel konbinlerde  patik modelleri de oluşturabilirsiniz.

Annelerin en değerli varlıkları olan bebekleri için her giysi neredeyse elde örülerek el emeği göz nuru değerinde bir emek verilir. Bu emeklerden bir tanesi de bebek patik modelleridir. Önceden birçok şişle örülen bebek patik örnekleri şimdi artık çok daha kolay bir şekilde tığ ile örebiliyorsunuz.

Bebek Patik Modelleri ve Yapılışı

Kız bebek patiklerinde süslemek için kurdale ve çeşitli boncuklarla süslemeler yapıp hatta kendinize özel yeni modellerde oluşturabilirsiniz.

Özellikle örgüye meraklı olan ev hanımları birbirinden değişik desenlerde bebek patik örnekleri örerek bebekleri için hem güzel hem de bebeğini sıcak tutacak örgü bebek patikleri örebilirler. Birbirinden şık ve güzellikte bebek patikleri resim galerimizde sizler için hazırlanmıştır.

İsterseniz bu bebek patik örneklerini model alabilir isterseniz bu bebek patik örneklerine değişik desenler ve motifler ilave ederek bebeğiniz için muhteşem bebek patikleri örebilirsiniz.

Sizleri en güzel bebek patik örneklerien şık bebek patik örneklerien tombiş bebek patik örnekleri ile baş başa bırakıyoruz. Keyif alacağınız bir gezinti diliyoruz.

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Kadın modası dedi ki:

    Şöyle bir bakarken takipçiniz oldum ellerinize sağlık çok beğendim sitenizi bana da beklerim tatlım 🙂

    1. admin dedi ki:

      beğeniniz için teşekkür ederiz 🙂

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar