Kadın ve Moda

Bal Rengi Saç

29.07.2019
Bal Rengi Saç

Bal rengi saç renk tonu etkileyici bir renk tonu ve göz alıcı, çekicidir. Parlaklığı ile dikkat çeken bir renk olduğu için tercih edebilirsiniz. Eğer ki ilk kez kullanacaksanız kuaföre gitmenizi tavsiye ederiz çünkü rengi tutturması da bir o kadar zordur. Piyasa da bulunan her markanın tonları farklıdır ve saçınızın açılması piyasa markaları ile zor olabilir. Evde kendisi boyamaya çalışan bayanlarımız maalesef bal rengi değil daha çok turuncu rengi elde etmektedirler. Bu da bir hayli üzücü bir sonuç vermektedir. Oysaki bu renk ne açık ne de koyu bir renk tonudur. Tam anlamıyla uygun rengi yakaladığınız da göz alıcı olabilirsiniz.

Bal Saç Renk Tonları 2019

Bal renginin size sağladığı en büyük avantajlardan birisi mevsimlik bir renk oluşudur. İster yaz aylarında isterse kış aylarında olun her zaman göz alıcı bir tonu vardır. Çoğunlukla bal rengini sezona göre baktığımız zaman da orta boy saçlı kadınlar da görüyoruz. Bakımı diğer renk tonlarına göre biraz zor olan bal renk tonu rengini uzun saç boyu olan kadınlar da iyi düşünmelerini ve sonra bal renk tonuna rengine geçmelerini tavsiye ediyoruz. Peki bal saç rengi kimlere yakışır bunu açıklayalım sizlere bu yazımız da.

2019 Bal Saç Renk Tonu

Özellik ile de teninizin renk tonunuz bronz renkte ise size de bu saç rengini denemenizi öneririz. Ten renginizle mükemmel bir uyum sağlamış olursunuz. Güzelliğiniz daha da ön planda çıkacaktır. Açık ten rengine sahip bayanlar ise bu rengi başka koyu bir tonla karıştırıp uygulayıp saçlarına bu şekilde uygulayabilirler. Bal rengi saçlarınıza ışıltı katacaktır. Bal rengini bir çok dünyaca ünlü kadınlar da kullanmaktadır görsel araştırma mutlaka yaparsanız görürsünüz.

Bal Saç Renk Tonları

Başlıklar

Bal Rengi Saçlar

Modası neredeyse hiç geçmemiştir bal rengi saçlar renk tonunun açık renk tonları bir saç rengi arıyorsanız o renk kesinlikle ilgi çekici ve etkileyici bir renk olan bal renk tonudur. En trend saç renk tonları arasında olan bal renk tonu ışıltılı görünümü, saçlara kattığı muhteşem canlılık ve ihtişamı güzelliği ile sarı renk tonlarında saç renk tonuna sahip olmak isteyen esmer ya da buğday tenli kadınlar için en ideal renk tonları arasında gelmektedir. Sarı saç renk tonları arasında yer alan bal rengi altın dore renk tonların da olduğundan dolayı bal renginde bu tonlar arasında yerini almaktadır.

Bal Rengi Balyaj

Saçlarınız balyaj tarz modeline boyatmaya karar verdiğiniz zaman da farklı bir balyaj isteyebilir ve uzun zamandır trendlerden inmeyen balyaj renkleri ayrıca uzun saç kesim modelleri artık bilmeyen kadın yoktur diye düşünüyoruz. Çoğunluk ile balyaj önceden bal rengi balyaj tercih sebebiydi şuan birden çok renk de vardır. Ve görünen o ki bu sene de trend olmaya devam edecek olan balyaj, aslında son zamanlarda birazcık değişime uğradı diyebiliriz. Saçlara uygulanan yöntem anlamında ve renk tonları anlamın da da balyaj renkleri ve yöntemleri arasında olan değişiklikleri merak ediyor sunuzdur? Ya da durun tahmin edelim, balyaj saç renkleri kullanmaya karar verdiniz yaptırmadan önce bir emin olmak istiyorsunuz. Ya da her iki ile de yazıyı okumaya devam etmelisiniz, çünkü bu yazı tam da aradığınız bir içeriğe sahiptir. Saç tarz modelleri olan burada da balyaj saç modelleri hakkında ilham alabilirsiniz.

Bal Saç Renk Tonu 2019

Bal Rengi Saç Modelleri

Bal rengi saç modelleri her kesim de model de hoş durmaktadır. Kimlere yakışır diye merak ediyor iseniz onu anlatalım. Bal saç renk tonunu istiyorsanız ve saçlarınız siyah ya da kızıl bir renk tonu ise ilk boyamada bu renk tonunu yakalamak gerçekten zor olacaktır, ancak kızıllık az olsun isterseniz açık sarı saç boya renk tonu ile sarı renge çevirebilirsiniz. Evde kendi kendinize boyama yapacaksanız ancak bu şekil de siyah ve kızıl saç renginden bal rengine geçiş yapılabilir.

[haber id=”41762″]

Bal saç renk tonundan sıkılıp bal sarı renk tonuna dönmek isteyenler de papatya sarısı saç boya renk tonu ile saçlarınızı boyarsanız bal saç renk tonunuz bal sarısı renk tonuna döner. Buğday tene sahip iseniz ve de göz renginiz kahverengi ise saçlarınızın uçlarına ışıltı çok yakışır kesinlikle. Genel olarak da koyu kahverengi sonra dore altın sarı ve çikolata kahve renk tonları size çok yakışır. Beyaz ten rengine sahip ve gözleriniz yeşil ise saçlarınız koyu kumral ise size küllü açık kumral ya da sarı saç renk tonu tavsiye ederiz. Kestane saç renk tonuna sahip iseniz ve ela göz renginiz varsa altın sarısı saç boyası ile krep yaparsanız saçlarınız sarı renk tonuna ulaşır.
Saç uzmanları da esmerlere yakıştığını belirtiyor ancak bana göre beyaz, kumral ve buğday tenlilere göre bir saç renk tonudur.

Bal Saç Renk Tonu

Bal Rengi Boyası

Burada sizlere en iyi bal rengi boyası isimlerini vereceğiz.

Palette bal saç renk tonu boyası
Sea Color bal saç renk tonu boyası
Loreal Paris Casting Creme Gloss Blond Miel
Bioblas bal rengi saç boyası
Garnier Olia bal rengi saç boyası
Voila saç boyası bal rengi saç boyası
Neva Color bal rengi saç boyası
Natural Colors Organik saç boyası bal renk tonu

[haber id=”41763″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar