Kadın ve Moda

Fındık Kabuğu Saç Rengi ile Gelen Güzellik

30.09.2019
Fındık Kabuğu Saç Rengi ile Gelen Güzellik

Fındık kabuğu saç rengi; kumral tonlarını içeren, altın yansımaları beraberinde karamel ışıltısını üzerinde taşıyan, parıltılı bir renk tonudur. 2019 yılında da trend ve dikkat çeken saç renklerinden olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca özellikle açık tenli kişilere, daha çok yakışır ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

2019 Fındık Kabuğu Rengi Saç

Kahve, kumral saç renginizden sıkıldıysanız, fındık kabuğu saç rengi sizler için hoş bir tercih olabilir. Böylece daima parlak ve ışıltılı saçlara sahip olabilirsiniz. Tabii saçlarınızın tümüne uygulamak istemeyenler, ombre gibi saç işlemleri ile tarz bir görünüm elde edebilir. Ya da saçlarınızın aralarına gölge saç stili eşliğinde kullanabilirsiniz. Doğal saç renginize göre, kuaförde hızlı sonuca ulaşabilirsiniz. Ya da evde saçlarınızı kendiniz boyayabilirsiniz.

Başlıklar

Fındık Kabuğu Saç Renkleri

Yılın trend saç renklerinden biri, fındık kabuğu saç renkleri tabii markalara göre farklı tonları içerebilir. Renkler aynı olsa bile, markadan markaya karışım içerikleri ve madde oranları farklı olduğundan, tonlarda da küçük oynamalar mümkündür.

2019 Fındık Kabuğu Rengi Saçlar

Fındık kabuğu saç renkleri; açık ya da koyu ton nüansları arasında değişebilir. Aynı zamanda kahve ve bakır tonlarını içeren fındık kabuğu rengi, karamelden tutunda bakır-kahve yansımaları ve kumral tonları ile karıştırılabilir ve istediğiniz tarza yakın bir renk elde edebilirsiniz.

Sıcak ve ışıltılı bir fındık kabuğu rengi için; bakır-kahve ve bakır renk tonlarını, fındık kabuğu rengi ile karıştırabilirsiniz. Böylece açık fındık kabuğu rengine sahip olduğunuz gibi, ışıltılı saçlara sahip olmanız kaçınılmazdır.

Aynı zamanda kumrala yakın renk tonu ile fındık kabuğunu karıştırabilir ve hafif ışık yansımaları beraberinde, kumral ve fındık kabuğu karışımından özel bir renk elde edebilirsiniz.

Fındık kabuğu saç rengi, sıklıkla karamel tonları ile karıştırılarak da kullanılır. Karamelin ışıltısı ile fındık kabuğu yansımaları dahiline, parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlarınız koyu tonlara sahip olsa da saçlarınıza ışıltı katacaktır.

[haber id=”45398″]

Fındık Kabuğu Ombre

Fındık kabuğu saç rengi ile saçlarının tamamını boyamamak istemeyenler, ombre ya da balyaj yapabilir. İlerleyen zamanlarda saçlarınıza kattığı tonları beğendikten sonra ise tamamına uygulayabilirsiniz. Fındık kabuğu renginin birkaç rengi bir arada içermesinden dolayı, birden farklı renk tonu elde etme seçeneği de sunar.

2019 Fındık Kabuğu Saç Modeli

Karamel, kumral ve kahve-bakır tonlarını içeren, fındık kabuğu renkleri mevcuttur. Saçlarınıza en yakın tonu belirledikten sonra, fındık kabuğu ombre için kuaförden profesyonel bir yardım alabilirsiniz. Evde yapmak isterseniz, biraz zorlu bir süreç olsa da dikkatli ve özenli yapacağınıza inanıyorsanız, tabii ki deneyebilirsiniz. Fındık kabuğu çarpıcı renkleri içerdiğinden, ombre saç işlemi ile görünümünüze de ışıltı ve farklı bir hava katar. Bu yüzden değişiklik yapmak isteyenler, özellikle açık ten rengine yakın olanlar, fındık kabuğu saç renk tonlarının, ombre yansımaları ile farklı saç stili elde edebilir.

[haber id=”45399″]

Fındık Kabuğu Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Fındık kabuğu saç rengi, farklı saç işlemleri ile her ten rengine uyum sağlasa da en çok beyaz ve açık tenli kişilere yakışır. Beyaz, pembe, bronz gibi tenlere sahip kişilerde oldukça hoş görünecektir. Çok koyu ten rengine sahipseniz, hoş görünmeyebilir ama ombre gibi saç işlemleri ile sadece bir bölümüne uygulayarak hareket katabilirsiniz. Böylece ilgi çekeceğinizi söyleyebiliriz.

Trend renklerden biri olan fındık kabuğu ile sizlerde trendi yakalayabilir ve kış aylarının geldiği bugünlerde, görünümünüze hoş bir dokunuş katabilirsiniz. Önemli olan ten rengine ve saç tonuna göre, uyumlu ve hoş görünecek, doğru fındık kabuğu rengini seçmektir.

Buğday tenli biriyseniz, fındık kabuğu rengine yakın renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Örneğin; fındık kabuğu kahvesi vb. renkler ile hoş görünüm elde edebilirsiniz. Esmer tenli kişilere ise özellikle; fındık kabuğu rengiyle ombre saç stili yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Böylece görüntünüze sıcak bir dokunuş katabilirsiniz.

2019 Fındık Kabuğu Saç Renkleri

Evde Fındık Kabuğu Saç Modelleri

Fındık kabuğu renk tonlarından biri ile boyadığınız saçlarınızı, öne çıkarmak, dikkat çekmek istiyorsanız; yine bunun için saç renginizin yansımalarını öne çıkaran, modele ihtiyacınız vardır.

Fındık kabuğu saç rengini ön plana çıkarmak adına özellikle; saçlarınıza düz fön çekmek yerine, dalgalı saç modellerini kullanabilirsiniz. Hafif dalgalı ya da yoğun bukleli saç modelleri ile saçlarınızın ışıltısını dalgalarda öne çıkarabilir ve dikkat çekebilirsiniz. Dalgalı yapmak ya da doğal dalgasını öne çıkarmak için, sadece köpükte kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda fındık kabuğu tonlarına sahip, ışıltı ve parlak saçlarınıza; düz fön ile daha doğal bir görünüm verebilirsiniz. Mat ve cansız görünümünüze ışıltı katacak olan fındık kabuğu, özellikle bakır yansımaları olan renklerini öne çıkarmak için, dalga kullanabilirsiniz.

2019 Fındık Kabuğu Saç

Fındık kabuğu ombre saç modelinizi, öne çıkarmak ve stilinizi yansıtmak için, kalın dalgalardan yardım alabilirsiniz. Böylece tüm dikkati ve saçlarınızın ombreli bölümüne çekebilir ve ışıltısını ekstra yansıtmasına izin vermiş olursunuz.

Fındık kabuğu rengine sahip saçlarınız ile saç modeli yaparken, dikkat etmeniz gereken ayrıntı; doğal bir görünüm mü ya da daha tarz bir görünüm mü elde etmek istediğinizdir. Doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız, saçlarınıza düz bir görünüm verebilir ya da saçlarınızı toplayabilirsiniz. Ama daha dikkat çekici olmak istiyorsanız, özellikle ombreli saçlarınıza dalgalı bir saç stili vermenizi tavsiye edebiliriz. Böylece karamel ya da bakır yansımalarını öne çıkarabilir ve dikkat çeken saçlara sahip olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar