Kadın ve Moda

Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır?

29.03.2022
Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır? Bal köpüğü saç renk tonu etkileyici bir renk tonu ve göz alıcı, çekicidir. Parlaklığı ile dikkat çeken bir renk olduğu için tercih edebilirsiniz. Eğer ki ilk kez kullanacaksanız kuaföre gitmenizi tavsiye ederiz çünkü rengi tutturması da bir o kadar zordur. Piyasa da bulunan her markanın tonları farklıdır ve saçınızın açılması piyasa markaları ile zor olabilir.

Evde kendisi boyamaya çalışan bayanlarımız maalesef bal rengi değil daha çok turuncu rengi elde etmektedirler. Bu da bir hayli üzücü bir sonuç vermektedir. Oysaki bu renk ne açık ne de koyu bir renk tonudur. Tam anlamıyla uygun rengi yakaladığınız da göz alıcı olabilirsiniz. Bal renginin size sağladığı en büyük avantajlardan birisi mevsimlik bir renk oluşudur. İster yaz aylarında isterse kış aylarında olun her zaman göz alıcı bir tonu vardır.

Çoğunlukla bal rengini sezona göre baktığımız zaman da orta boy saçlı kadınlar da görüyoruz. Bakımı diğer renk tonlarına göre biraz zor olan bal köpüğü renk tonu rengini uzun saç boyu olan kadınlar da iyi düşünmelerini ve sonra bal köpüğü renk tonuna rengine geçmelerini tavsiye ediyoruz. Peki bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır bunu açıklayalım sizlere bu yazımız da.

Özellikle ki teninizin renk tonunuz bronz renkte ise size de bu saç rengini denemenizi öneririz. Ten renginizle mükemmel bir uyum sağlamış olursunuz. Güzelliğiniz daha da ön planda çıkacaktır. Açık ten rengine sahip bayanlar ise bu rengi başka koyu bir tonla karıştırıp uygulayıp saçlarına bu şekilde uygulayabilirler. Bal rengi saçlarınıza ışıltı katacaktır. Bal köpüğü rengini bir çok dünyaca ünlü kadınlar da kullanmaktadır görsel araştırma mutlaka yaparsanız görürsünüz.

Bal Köpük Saç Rengi Yeni

Başlıklar

Bal Köpüğü Saç Rengi Hangi Ten Rengine Gider?

Bal köpüğü saç rengi hangi ten rengine gider bunu açıklayalım. Bal köpüğü renk tonu beyaz ten rengine sahip olanlara ve göz rengi kahve rengine sahip olanlara çok yakışıyor. Beyaz ten rengine sahip olanlar canlı renklere, sıcak renklere yönelmelidirler. Sadece bal köpüğü renk tonu değil de sizlere altın kumral renk tonu da, altın kahve renk tonu da, karamel kahve renk tonları da bunun gibi sıcak renkler sizle çok uyumlu olur. Saçınızı bal köpüğü renk tonu saç boyası ile boyarken eğer kızıllık yaptıysa ise saçlarınızı küllü sarı renk tonun da ki saç boyası ile boyarsanız bu durumdan kurtulursunuz. Genel olarak birde şuna dikkat etmeniz gerekiyor; Evde saçlarınızı boyarken önce uç kısımlara 5 dakika bekleyin ve sonrasında tüm saçınıza uygulayın 15 dakika daha bekleyin.

Bal Köpük Saç Renkleri

Bal Köpüğü Saç Rengi Esmere Yakışır mı?

Bal köpüğü saç rengi esmere yakışır mı sorusu merak konusu. Bal köpüğü saç renk tonunu istiyorsanız ve saçlarınız siyah ya da kızıl bir renk tonu ise ilk boyamada bu renk tonunu yakalamak gerçekten zor olacaktır, ancak kızıllık az olsun isterseniz açık sarı saç boya renk tonu ile sarı renge çevirebilirsiniz. Evde kendi kendinize boyama yapacaksanız ancak bu şekil de siyah ve kızıl saç renginden bal köpüğüne geçiş yapılabilir. Bal köpüğü saç renk tonundan sıkılıp bal sarı renk tonuna dönmek isteyenler de papatya sarısı saç boya renk tonu ile saçlarınızı boyarsanız bal köpüğü saç renk tonunuz bal sarısı renk tonuna döner. Buğday tene sahip iseniz ve de göz renginiz kahverengi ise saçlarınızın uçlarına ışıltı çok yakışır kesinlikle. Genel olarak da koyu kahverengi sonra dore altın sarı ve çikolata kahve renk tonları size çok yakışır. Beyaz ten rengine sahip ve gözleriniz yeşil ise saçlarınız koyu kumral ise size küllü açık kumral ya da sarı saç renk tonu tavsiye ederiz. Kestane saç renk tonuna sahip iseniz ve ela göz renginiz varsa altın sarısı saç boyası ile krep yaparsanız saçlarınız sarı renk tonuna ulaşır.

[haber id=”41001″]

Saç uzmanları esmerlere yakıştığını belirtiyor ancak bana göre beyaz, kumral ve buğday tenlilere göre bir saç renk tonudur.

Bal Köpük Saç Rengi

Bal Köpüğü Saç Rengi En Çok Hangi Ten Rengine Yakışmaktadır?

Kadınların saç renk tonu değiştirmeden önce kendilerini çok iyi tanıdıklarından emin olmaları gerekmektedir. Özellikle de bal köpüğü saç renk tonu gibi açık renkler kullanacaklarsa ten renklerini ve göz renklerini iyi bilmeleri ve kendilerine yakışıp yakışmayacağına karar vermeleri gerekmektedir. Çünkü saçlar bal köpüğü saç renk tonuna boyandıktan sonra eğer yakışmayacak ise saçları boyatmanın hiç bir anlamı yok. Bal köpüğü saç renk tonu en çok bal rengi gözleri ve kumral tenleri olan kadınlara yakışır. Özellikle de buğday renk tonuna tenine sahip olan kadınlar bal köpüğü saç rengini çok iyi tanımlamaktadır.

Koyu Bal Köpüğü Renk

Bal köpüğü saç renk tonu kullanabilmeniz için buğday ten rengine olunmasa daha beyaz tenli olunması gerekmektedir. Çünkü bal köpüğü saç renk tonu sarının bir renk tonudur ve esmer kadınlarda çok emanet renk tonun da görünür. Bal köpüğü saç renk tonu kullanılacaksa ilk olarak saç renk tonunuzun soğuk mu yoksa sıcak mı olduğuna bakılması gerekmektedir. Önemli dikkat edilmesi gereken noktadır bu konu.

Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Kahve Köpüğü Rengi Esmere Yakışır Mı?

Bal köpüğü renginin uygun bir şekilde kullanıldığı zaman esmerlerde harika durabileceğini biliyoruz. Dolayısıyla kahve köpüğü renginin de yanı etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Özellikle teniniz buğday tenine yakınsa kahve köpüğü saç rengi tam da size göredir, diyebiliriz. Zira bu ton teninizle çok daha uyumlu bir görselliğin ortaya çıkmasına destek olacaktır. Tam da bu notada kahve köpüğü renginin sadece esmelere değil; açık tenlilerle de olumlu yönde bir etkiye sahip olduğunu ifade edebiliriz. Burada açık tenli olanların biraz daha bakır tonlarına yakın olan renk tonlarını benimsemeleri gerekiyor. En Güzel Saç Renkleri yazımızda yeni fikirler edinebilirsiniz!

[haber id=”41329″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar