Kadın ve Moda

Bal Köpüğü Saç Rengi Kataloğu

27.06.2019
Bal Köpüğü Saç Rengi Kataloğu

Modası neredeyse hiç geçmemiştir bal köpüğü saç renk tonunun açık renk tonları bir saç rengi arıyorsanız o renk kesinlikle ilgi çekici ve etkileyici bir renk olan bal köpüğü renk tonudur. En trend saç renk tonları arasında olan bal köpüğü renk tonu ışıltılı görünümü, saçlara kattığı muhteşem canlılık ve ihtişamı güzelliği ile sarı renk tonlarında saç renk tonuna sahip olmak isteyen esmer ya da buğday tenli kadınlar için en ideal renk tonları arasında gelmektedir. Sarı saç renk tonları arasında yer alan bal köpüğü rengi altın dore renk tonların da olduğundan dolayı bal köpüğü renginde bu tonlar arasında yerini almaktadır. Bu yazımız da sizlere bal köpüğü saç rengi kataloğu konusun da bilgi vereceğiz.

Başlıklar

Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bal köpüğü saç renk tonu etkileyici bir renk tonu ve göz alıcı, çekicidir. Parlaklığı ile dikkat çeken bir renk olduğu için tercih edebilirsiniz. Eğer ki ilk kez kullanacaksanız kuaföre gitmenizi tavsiye ederiz çünkü rengi tutturması da bir o kadar zordur. Piyasa da bulunan her markanın tonları farklıdır ve saçınızın açılması piyasa markaları ile zor olabilir. Evde kendisi boyamaya çalışan bayanlarımız maalesef bal rengi değil daha çok turuncu rengi elde etmektedirler. Bu da bir hayli üzücü bir sonuç vermektedir. Oysaki bu renk ne açık ne de koyu bir renk tonudur. Tam anlamıyla uygun rengi yakaladığınız da göz alıcı olabilirsiniz. Bal renginin size sağladığı en büyük avantajlardan birisi mevsimlik bir renk oluşudur. 

Bal Köpüğü Saç Renk

İster yaz aylarında isterse kış aylarında olun her zaman göz alıcı bir tonu vardır. Çoğunlukla bal rengini sezona göre baktığımız zaman da orta boy saçlı kadınlar da görüyoruz. Bakımı diğer renk tonlarına göre biraz zor olan bal köpüğü renk tonu rengini uzun saç boyu olan kadınlar da iyi düşünmelerini ve sonra bal köpüğü renk tonuna rengine geçmelerini tavsiye ediyoruz. Peki bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır bunu açıklayalım sizlere bu yazımız da. Özellikle ki teninizin renk tonunuz bronz renkte ise size de bu saç rengini denemenizi öneririz. Ten renginizle mükemmel bir uyum sağlamış olursunuz. Güzelliğiniz daha da ön planda çıkacaktır. Açık ten rengine sahip bayanlar ise bu rengi başka koyu bir tonla karıştırıp uygulayıp saçlarına bu şekilde uygulayabilirler. Bal rengi saçlarınıza ışıltı katacaktır. Bal köpüğü rengini bir çok dünyaca ünlü kadınlar da kullanmaktadır görsel araştırma mutlaka yaparsanız görürsünüz.

Bal Köpüğü Saçlar

Bal Köpüğü Saç Rengi Hangi Ten Rengine Gider? 

 Bal köpüğü saç rengi hangi ten rengine gider bunu açıklayalım. Bal köpüğü renk tonu beyaz ten rengine sahip olanlara ve göz rengi kahve rengine sahip olanlara çok yakışıyor. Beyaz ten rengine sahip olanlar canlı renklere, sıcak renklere yönelmelidirler. Sadece bal köpüğü renk tonu değil de sizlere altın kumral renk tonu da, altın kahve renk tonu da, karamel kahve renk tonları da bunun gibi sıcak renkler sizle çok uyumlu olur. Saçınızı bal köpüğü renk tonu saç boyası ile boyarken eğer kızıllık yaptıysa ise saçlarınızı küllü sarı renk tonun da ki saç boyası ile boyarsanız bu durumdan kurtulursunuz. Genel olarak birde şuna dikkat etmeniz gerekiyor; Evde saçlarınızı boyarken önce uç kısımlara 5 dakika bekleyin ve sonrasında tüm saçınıza uygulayın 15 dakika daha bekleyin, sonrasın da saç rengine sahip olursunuz.

Bal Köpüğü Saç Kimlere Yakışır

Bal Köpüğü Saç Rengi Esmere Yakışır mı?

Bal köpüğü saç rengi esmere yakışır mı sorusu merak konusu. Bal köpüğü saç renk tonunu istiyorsanız ve saçlarınız siyah ya da kızıl bir renk tonu ise ilk boyamada bu renk tonunu yakalamak gerçekten zor olacaktır, ancak kızıllık az olsun isterseniz açık sarı saç boya renk tonu ile sarı renge çevirebilirsiniz.

[haber id=”41173″]

Evde kendi kendinize boyama yapacaksanız ancak bu şekil de siyah ve kızıl saç renginden bal köpüğüne geçiş yapılabilir. Bal köpüğü saç renk tonundan sıkılıp bal sarı renk tonuna dönmek isteyenler de papatya sarısı saç boya renk tonu ile saçlarınızı boyarsanız bal köpüğü saç renk tonunuz bal sarısı renk tonuna döner. Buğday tene sahip iseniz ve de göz renginiz kahverengi ise saçlarınızın uçlarına ışıltı çok yakışır kesinlikle. Genel olarak da koyu kahverengi sonra dore altın sarı ve çikolata kahve renk tonları size çok yakışır. Beyaz ten rengine sahip ve gözleriniz yeşil ise saçlarınız koyu kumral ise size küllü açık kumral ya da sarı saç renk tonu tavsiye ederiz. Kestane saç renk tonuna sahip iseniz ve ela göz renginiz varsa altın sarısı saç boyası ile krep yaparsanız saçlarınız sarı renk tonuna ulaşır.

Bal Köpüğü Saç Kime Yakışır

Bal Köpüğü Rengi Boya Numaraları

1. Palette 8-0 bal köpüğü saç rengi

2. Sea Color 8/3 bal köpüğü saç boyası

3. Loreal Paris Casting Creme Gloss 832 Blond Miel

4. Bioblas 7.3 bal köpüğü saç boyası

5. Garnier Olia 8/43 bal köpüğü saç boyası

6. Voila 8.8 saç boyası bal köpüğü rengi

7. Neva Color 8.32 bal köpüğü saç boyası

8. Natural Colors Organik saç boyası 8d bal köpüğü

[haber id=”41175″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar